Co mam zrobic z tą dziewczyna

pablox17

Nowicjusz
Dołączył
22 Lipiec 2007
Posty
4
Punkty reakcji
0
Witam wszystkich!
Mam dosc poważny problem z moja dziewczyna. Chodzi o to ze niby sie kochamy ale codziennie sie klocimy. Ostatnio miala do mnei pretensje ze ja nie zauwazylem w pracy... ktora miala mi zalatwic a sama sobie zalatwila... i nawet zadnego usprawiedliwinia mi nie podala..
Poza tym prawei codziennie dostaje od neij w twarz tylko z powodu jej kaprysu, i rozne obelgi skierowane do mnei typu ze jestem glupi, debil, chory psychicznie.. i naprawde za nic.. Tylko za to ze z nia spedzam czas... Powidzcie mi czy milo jest spedzac czas z osoba ktora was tak gnoi.? Mysle ze nie Jeszcze nei dawno mnie osmieszala publicznie w autobusie//./ Glupi bylem ze nie odeszlem od nei j i poszedlem do domu tylko po slowie przepraszam zmieklem. Poza tym to slowo przepraszam jest bez sensu skoro robi sie za chwiole to samo..
Co o tym myslicie?
 

bellisima

Nowicjusz
Dołączył
10 Kwiecień 2007
Posty
122
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
oo
Tak wlasnie jest...jak sobie pozwolisz raz to bedzie sie to powtarzać, aż sam tego nie skończysz.
Powiedz jej, że chyba troche przesadza...powiedz wszytko co ci się nie podoba i co się boli. Jeśli sytuacja sie powtorzy to sie ulotnij na jakiś czas. Nie pozostaje Ci nic innego jak zaryzykować...Powiedzieć jej żeby się zastanowiła nad swoim zachowaniem i jak coś postanowi w sobie zmienić to niech przyjdzie, a Ty na razie sobie odpocznij od niej!

Jeśli pozwolisz jej na to teraz, to za jakis czas bedziesz mógł się zglosić jako ofiara przemocy w rodzinie.
 

anula30

.....(^_^).....
Dołączył
13 Czerwiec 2007
Posty
1 774
Punkty reakcji
0
Wiek
46
Miasto
~zach-pom~
mysle ze musisz znia porozmawiac i dac jej nap miesiac czasu na zmiane swojego dotychczasowego zachowania albo daj sobie znia spokoj pozmniej moze byc tylko gorzej
niech idzie do terapeuty jesli ma takie problemy
 

mała*czarna

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2006
Posty
5 681
Punkty reakcji
6
Pewnie już próbowałeś jaką ją lub jej zachowanie jakoś zmienić. Widze,że to ONA jest chora umysłowo !
Rozumiem raz na jakiś czas maleńka kłótnia pozwala rozładować napięcie itp.ale ,żeby codzień o takie pieroły? I to jeszcze z rękoczynami... Widze,że sie męczysz. I może mi zaprzeczysz co? Skoro już chciałeś od niej odejśc...to nie jest ci dobrze i nie chcesz tego dłużej ciągnąć...na siłe. Więc lepiej odejdź od niej. Pomyśl jaka to furiatka, no wiesz z doświadczenia sam, jak jeszcze nie rzuca w Ciebie przedmiotami to niedługo zacznie. Lepiej odejdź teraz potem może być gorzej.
 

Ośka =)

Nowicjusz
Dołączył
14 Styczeń 2008
Posty
39
Punkty reakcji
0
Miasto
Z Bagien.. ;)
Przecież się ona Tobą bawi! Może nie tyle co bawi, co wyładowuje swoje złe emocje na Tobie. Bo skoro Ty jesteś w pobliżu to po co ma na kimś innym jak ma Ciebie pod ręką? Pogadaj z nią o tym bardzo szczerze, spytaj co się z nią dzieje, daj jej czas do poprawy, a jeśli dalej będzie to samo to nie ma innej rady- musisz to skończyc. Bo chyba nie chcesz byc upokarzany przez Twoją kobietę? Ty się w tej chwili to poprostu z nią męczysz. No i chyba tyle...
 

anula30

.....(^_^).....
Dołączył
13 Czerwiec 2007
Posty
1 774
Punkty reakcji
0
Wiek
46
Miasto
~zach-pom~
jest jeszcze jedna dratyczna metoda wez i jej oddaj -wkoncu rownouprawnienie jest :) ;)
 

KRESK_A

Nowicjusz
Dołączył
5 Kwiecień 2007
Posty
261
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Miasto
zewszad... znikad...
przedewszystkim nie pozwalaj sie jej tak traktowac!!! zwiazek opiera sie na milosci zaufaniu i szacunku!!! jesli rozmowa z nia nic nie daje, albo daje ale na krotki czas postaw ultimatum, albo ona sie zmieni albo niech zmieni sobie faceta bo Ty nie godzisz sie na takie traktowanie. jesli to nic nie da na Twoim miejscu zerwalabym, zaleczyla rany i zaczela zyc od nowa. nie daj sie gnoic bo jesli pozwolisz jej pozniej zaczna Cie gnoic inni a Ty zaczniesz wierzyc w to ze na to zasluzyles. nie rob tego sobie.
 

Monia WhiteLady

Nowicjusz
Dołączył
29 Listopad 2007
Posty
80
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
Wejherowo
nie czytałam odpowiedzi specjalnie innyhc aby napisać prosto z mostu sorry za słowo
ale nie badz Frajerem
"gnoi"
wyżywa sie nie ma co ze sobą zrobic, nie ma na kim wyłądować swoichh humorków i tym podobne

kiedy słyszysz słowo "przepraszam: jak sam napisalam miękniesz tzn że ona widzi że jej wybaczasz za każdym razem
ale wes sie w garść
naucz sie tego bo nie widze przyszłosci w waszym zwiazku
a jeżeli bedziez jej ulegać odbije sie to na twojej psychice
i jak sie z nią rostaniesz bedzież bać sie innej kobiety
 
Do góry