Co Mam Zrobic W Takiej Sytuacji?

klemens

Nowicjusz
Dołączył
24 Wrzesień 2006
Posty
6
Punkty reakcji
0
Siema zwracam sie do was z ogromną proźbą.
Chodze na angielski z taką piękną dziewczyną widziałem ją pierwszy raz w piątek spodobała mi sie strasznie i chyba ja jej też wpadłem w oko .
Ale niewiem jak do niej zagadać bo jestem troche niesmiały .
więc napiszcie mi kilka swoich rad jak mam z nią postąpić.
Mam do niej podejść i ...
 

*Kacha*

Nowicjusz
Dołączył
27 Maj 2006
Posty
484
Punkty reakcji
1
Wiek
41
Miasto
Warszawa
ło jej, jak chodzicie razem na angielski to jest 1000 mozliwosci, zapytaj czy długo sie uczy, czy jest dobra, co sadzi o lektorze, czy ma jakies materiały w domu i ewentualnie mogłaby pozyczyć...powodzenia.
 

xenia_ana

Nowicjusz
Dołączył
3 Sierpień 2006
Posty
204
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
7-me niebo
będziecie spędzac ze sobą dużo czasu, w sumie to nie wiem ile beda trwały te lekcje. Ale jesteś w dogodnej sytuacji, bo znasz ją, będziecie się tak czy siak widywać. Chocby nawet to jest powod do zawarcia znajomości :p poprostu podchodzisz i oznajmiasz że powinniście się poznać bo tak to juz jest na wspólnych zajęciach, niom czy jakoś tak - w praktyce widze to lepiej :p Jeśli nie zrobisz tego zaraz na początku pozniej będzie Ci trudniej i głupiej :D
 

Zabi

Nowicjusz
Dołączył
5 Maj 2006
Posty
167
Punkty reakcji
0
Hehe :D Racja lepiej szybko sie zapoznać a później to bedziesz miał z górki :p ... a o to co masz powiedziec sie nie martw :D Troche sie pojąkasz aż samo przyjdzie na język ( może angielski xD ) co masz do powiedzenia... i powodzenia życzę :)
 

Mery_Blue

Nowicjusz
Dołączył
8 Luty 2006
Posty
2 363
Punkty reakcji
0
Ludziska a mało tu tematów w stylu jak ją podejsć poznać itede itepe ....
No cóż lenistwo - na maxa !!
 

miska1991

Nowicjusz
Dołączył
20 Maj 2006
Posty
174
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Sosnowiec
jak sam wspominałes widziales ja dopiero jeden raz. wiec napewno jeszcze bedzie okazja zeby do niej zagadać. *Kacha* ma racje. Jest wiele temtow zwiazane z angielskim o kotrych mozesz na poczatku zagadac
 

ufolek385

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
6 648
Punkty reakcji
1
Wiek
18
Mery_Blue musisz zrozumiec za kazdy uwaza ze jego problem jest naj najwazniejszy i nie ma podobnych temtow :D
 

janka

Nowicjusz
Dołączył
10 Wrzesień 2006
Posty
171
Punkty reakcji
0
Wiek
33
naprawde to jet mały problem...bo skoro mówisz że Ty też jej wpadłeś w oko...to ona też bedzie do Ciebie zagadywać i z głowy!

jest tyle różnych tematów! a po lekcji zawsze możesz udawać ze idziesz w jej strone ;) a przy okazji zaprosić na jakieś lody....jeśli do tego ona bedzie okazywac zainteresowanie to nie powinno być problemów wręcz przeciwnie potem to ona zaproponuje żebyście sie umówili przed lekcją żeby iśc razem albo coś w tym guście!

powodzenia i pozdrawiam...:*
 

klemens

Nowicjusz
Dołączył
24 Wrzesień 2006
Posty
6
Punkty reakcji
0
no ale do tej klasy chodzi z 14 osób i ona juz siedzi z kims w lawce a tak wogóle to dopiero bylismy na pierwsej lekcji:pP.
ja juz dalej to wiem co zrobić ale chodzi mi o to jak z nia zagadac aaby wypaść najlepiej w jej oczach.
Bo zeby nie było tak ze ja odejde i ona z kolezanką z ławki bedzie sie smiac ze mnie :]
 
Do góry