co mam o tym myslec ?

kulas567

Nowicjusz
Dołączył
5 Wrzesień 2010
Posty
29
Punkty reakcji
0
Witam.
Pisze do was z pewnym zapytaniem. Jestesmy z dziewczyna 2 mc jest nam dobrze dogadujemy sie i kochamy ale jest jedno ale..
jakies 2 tygodnie temu przyszedl d nas moj kumpel. Gralismy w fife bylo troche alkoholu moja dziewczyna w zasadzie siedziala ze mna ale mialem takie wrazenie ze starala sie aby miec z nim jakis kontakt przysowala sie do niego kiedy szla brala kieliszek jak jadla siadala między nim a mna ale tez bylo to bardzo blisko niego nawet on sie odwrocil by spojrzec kto tak sie przysunal.pogadalem z nia o tym.co widzialem ale ona oczywiacie ze mi sie wydaje i nie wie o co chodzi. Tydzien temu znów sie widzielismy i z rozmowy on wymyslil dla niej 2 czlon jej prEWiska.. ona zaraz zmienila swoje imie i nazwizko na fb wlasnke na jego przezwisko a pozniej kazala mu je mowic.. i mowila ze ma powiedziec je ze swoim akcentem.. tez o tym chciałem pogadac ze nie spodobalo mi sie to a ona ze nie jarala siw tym i ze znow mi sie wydaje.. co wy o tym myslicie? Czy to ja jestem przewrazliwiony? Dodam ze bylk z nami 4 innych kumpli i tylko z nim mam takie dziwne obawy. Nie pisze z nim na fb ani sms. Co wy na to?
 

ForeverYoung

Bywalec
Dołączył
4 Grudzień 2012
Posty
1 695
Punkty reakcji
139
Wiek
30
Chciałbyś .

Nazwiązując do poprzedniego tematu... może teraz, gdy już Cię "odchaczyła" , robi z Ciebie potwora przed następnym amantem, w sensie mówi , że ją bijesz , nie jest szczęśliwa itd.
Kulas napisał:
wymyslil dla niej 2 czlon jej prEWiska.. ona zaraz zmienila swoje imie i nazwizko na fb wlasnke na jego przezwisko a pozniej kazala mu je mowic
To nie jest normalne zachowanie.

Ile ona ma lat ? 15?
 

kulas567

Nowicjusz
Dołączył
5 Wrzesień 2010
Posty
29
Punkty reakcji
0
No wlasnie to dla mnie tez wydaje sie dziwne. Dokladnie bylo tak. Mowia na nia xx - jej przezwisko w miescie. A on zamowil pizze i dodal jej yy i jako ze jest w angli 10 lat mowil to z takim angielskim akcentem. Ona zmienila na fb sobie na xx yy a jak on to do niej mowil to kazala mu akcentowac.. dla mnie wyglata to na flirt. Ma 22 lata...
 

ForeverYoung

Bywalec
Dołączył
4 Grudzień 2012
Posty
1 695
Punkty reakcji
139
Wiek
30
A mi to wygląda na to, że Twoja dziewczyna zatrzymała się gdzieś na etapie gimnazjum , a poza tym nie wie co to zdrowa relacja, już nie wspominając o związku.
 

gojita

Nowicjusz
Dołączył
18 Wrzesień 2014
Posty
16
Punkty reakcji
2
Twoja dziewczyna zatrzymała się gdzieś na etapie gimnazjum
Albo podstawówki. Poza tym to nie jest pierwszy temat z tą krejzolką w roli głównej, w tamtym piszesz, że mieszkacie w UK i jest ok - obydwoje reprezentujecie ten sam beznadziejny poziom i trzymajcie tak dalej :) Będzie ok, teraz wychvja cię z kolegą od przezwiska, potem polecisz z nią do ginekologa i tak wkoło Macieju. Jest jeszcze 4 kolegów więc nie będziesz się nudził :)
 
Do góry