Co do tych butów?

LQ2009

Nowicjusz
Dołączył
31 Styczeń 2009
Posty
165
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
****
Witam


Mam taki mały problemik. Otóż upatrzyłem sobie w sklepie takie oto buciki http://butyjana.pl/puma_artikel_61_mid_348744-03-1551.html (ewentualnie białe) . Mam spodnie rurki i tak się zastanawiam nad jakimś sweterkiem lub bluzą do tego tylko nie wiem czy będzie to pasować. A może jakaś fajna bluza pasująca? Cena to tak do 90zł.
 

Red_Tea

Nowicjusz
Dołączył
30 Listopad 2009
Posty
40
Punkty reakcji
0
Do rurek będzie Ci pasował sweterek z dekoltem w serek, połaź po jakimś CH.
Przy okazji-okropne buty.
 

LQ2009

Nowicjusz
Dołączył
31 Styczeń 2009
Posty
165
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
****
Red_Tea dlaczego okropne buty? Mnie się one podobają....
 

LQ2009

Nowicjusz
Dołączył
31 Styczeń 2009
Posty
165
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
****
Żeby nie zakładać nowego tematu. Ostatnio zmieniłem okulary i kolega z klasy stwierdził,że powinienem teraz zmienić styl ubierania. Nie będę tego robił jednak mam pytanie. Czy faktycznie tak jest,że jak się zmieni jedną rzecz nawet taką jak okulary to w konsekwencji trzeba aż tyle zmieniać?
 

piterrrek

Nowicjusz
Dołączył
30 Sierpień 2009
Posty
488
Punkty reakcji
5
Wiek
34
Miasto
L-ca
chodzisz tak ubranym jak ci sie podoba :p ja np jak bym nosil okuzary, to je dobral bym do stylu ubierania, a nie odwrotnie :p
 

LQ2009

Nowicjusz
Dołączył
31 Styczeń 2009
Posty
165
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
****
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/0ae0f864ca02166e.html tak wyglądają te okularki... Co do mojego ubioru. Na co dzień chodzę w rurkach lub zwykłych jeansach,do tego bluza (rzadko i to bardzo sweter-musi być zimno :D) no i adidasy :) Pasują okulary czy nie bardzo?
 

WujekSamoZuo

Nowicjusz
Dołączył
6 Styczeń 2010
Posty
254
Punkty reakcji
1
buty bardzo zachowawcze, ale ładne. theoddone, jeśli założy taki sweter, to będzie wyglądał baaardzo zachowawczo i tak... jednostajnie. Dlatego ja bym poszedł w jakiś odważniejszy kolor. Co do okularów - uważam, że nie pasują do odzieży sportowej.Lepiej przy tego rodzaju okularów nosić się bardziej w casualowym stylu. Tak mi się przynajmniej wydaje.
 
Do góry