Co dalej ?.. Prosze o pomoc

kamilo031

Nowicjusz
Dołączył
18 Listopad 2012
Posty
4
Punkty reakcji
0
Witam . :ninja2:

Mam problem związany z wyborem dalszego kierunku po LO .. Mianowicie , aktualnie jestem w 2 klasie wiem , ze jak dla mnie to ostatni dzwonek żeby zastanowić sie nad soba i swoja przyszłością . Uczęszczam do liceum do klasy o profilu włoski-hist-ang , wiem na pewno ze będę zdawał standard (polski , matma podstawa) + włoski lub ang i do tego rozszerzona biologia. Właściwie to z biologia wiąże swoje nadzieje . Przyznam sie ze rozumiem ja , dostatecznie by zdać ja na maturze ..
tylko pytanie do Was brzmi co po rozszerzonej biologii ?
jakie studia , kierunki ?
Dodam , iż rozszerzenie z chemii nie wchodzi w grę, zupełnie jej nie ogarniam wiem jednak , ze często jest ona kompatybilna z biologia niestety ..
Rozważałem AWF Katowice , lecz tez nie wiem co potem ..Kocham sport , ale życie nie jest kolorowe i z samego sportu tez nie wyżyje :) , również zarządzanie i inżynieria produkcji i to chyba tyle .

Proszę o pomoc , jakieś przykłady zawodów , porady co do matury ew. i wyboru studiów . :))
z góry dzięki za pomoc ^^
 

fishionelka

Nowicjusz
Dołączył
2 Listopad 2012
Posty
48
Punkty reakcji
0
Witam . :ninja2:

Mam problem związany z wyborem dalszego kierunku po LO .. Mianowicie , aktualnie jestem w 2 klasie wiem , ze jak dla mnie to ostatni dzwonek żeby zastanowić sie nad soba i swoja przyszłością . Uczęszczam do liceum do klasy o profilu włoski-hist-ang , wiem na pewno ze będę zdawał standard (polski , matma podstawa) + włoski lub ang i do tego rozszerzona biologia. Właściwie to z biologia wiąże swoje nadzieje . Przyznam sie ze rozumiem ja , dostatecznie by zdać ja na maturze ..
tylko pytanie do Was brzmi co po rozszerzonej biologii ?
jakie studia , kierunki ?
Dodam , iż rozszerzenie z chemii nie wchodzi w grę, zupełnie jej nie ogarniam wiem jednak , ze często jest ona kompatybilna z biologia niestety ..
Rozważałem AWF Katowice , lecz tez nie wiem co potem ..Kocham sport , ale życie nie jest kolorowe i z samego sportu tez nie wyżyje :) , również zarządzanie i inżynieria produkcji i to chyba tyle .

Proszę o pomoc , jakieś przykłady zawodów , porady co do matury ew. i wyboru studiów . :))
z góry dzięki za pomoc ^^

Może na początek czegoś na www.tropiciel.maturzysty.pl poszukaj?

Mówisz, że ZiIP... A jak radzisz sobie np. z fizyką, że bierzesz to pod uwagę?
 

kamilo031

Nowicjusz
Dołączył
18 Listopad 2012
Posty
4
Punkty reakcji
0
Może na początek czegoś na www.tropiciel.maturzysty.pl poszukaj?

Mówisz, że ZiIP... A jak radzisz sobie np. z fizyką, że bierzesz to pod uwagę?

Powiem tak , ze w szkole mam trojki i czwórki . fizyka jest dla mnie w miare zrozumiała , ale jednak na maturze sobie jej nie wyobrażam . W miare ja rozumiem jeżeli chodzi o okrojony materiał podstawowy , czyli aktualna podstawa programowa. : ))
 
Do góry