Ciuch Dla Kibola

jakub007

Nowicjusz
Dołączył
25 Listopad 2006
Posty
6 127
Punkty reakcji
2
Siemka!
Chciałbym dowiedzieć się od Was co kupić za ciuchy aby wyglądać dobrze na trybunach!
Mam już na oku bluze Londsdale, ale i tak wole rady forumowiczów!
PZODRO! :p
Ubierz się normalnie tak jak zawsze e.w możesz założyć jeszcze szalik i to wszystko.
 

MIEDZIAK52

Nowicjusz
Dołączył
6 Czerwiec 2006
Posty
119
Punkty reakcji
0
ale zjechaliscie kolesia :D
az mi sie go szkoda zrobilo,
chyba mam za delikatne serce :]
 

skowrinho

Nowicjusz
Dołączył
1 Listopad 2006
Posty
13
Punkty reakcji
0
tiaa iedziak ty i delikatne serce :lol: cos nie do konca chce mi sie wierzyc :p

miedziak52*
 

Mateusz1948

Nowicjusz
Dołączył
5 Luty 2007
Posty
26
Punkty reakcji
0
Załosny temat powiem szczerze :):) Ej sory ja tez chodze na mecze piłki nożnej i jakoś szczególnie nie trzeba się ubierać .. a jak chcesz się wyróżniać z tłumu wiesz chcesz sprawiać grożnego kibica ... to proponuje spodnie moro lub jakies fajne bojówki i bluze Pretorian lub Everlast :)
 

penktynk

Nowicjusz
Dołączył
26 Luty 2007
Posty
1
Punkty reakcji
0
Zależy co masz zamiar robić. :p Jak uciekać przed mordercami(policją) to wiadomo że w dresach najlepiej tylko nie za szerokich. :p Bluza z kapturem (najlepiej czarna) aby było trudno rozpoznać i dużo kiboli w takich chodzi, i jakieś buty (tylko nie nowe bo są nie rozchodzone i ciężko w takich uciekać) :p

A tak normalnie to dżiny/dresy, jakaś bluza z kapturem na to jakaś koszulka klubowa, i szalik na szyji, a i jeszcze jakieś buty. Ja bym proponował białe buciory do czarnego dresu. BB)

A jak już chcesz być taki mega super groźny kibic to jakiego sprzęta sobie załatw.. :mruga:
 

xnc

Nowicjusz
Dołączył
10 Styczeń 2007
Posty
443
Punkty reakcji
0
Jej, pedałek się znalazł ;] no to ja już pomagam:

Kurka flejerka, szalik klubu, na głowę zwinięta kominarka na kształt czapki, spodnie najlepiej proste jeansy, buty zależnie od nastroju - ciężkie bądź dresowate i jesteś piękny.
 
Do góry