Ciezka Sprawa

elportero

Nowicjusz
Dołączył
9 Maj 2006
Posty
167
Punkty reakcji
0
no to tak wszystko zaczelo sie jakies 0,5 roku temu bylo lato moj przyjaciel mial doła poniewaz dziewczyna z którą chcial byc miala na niego totalna zlewke wiec napisalem do niej na gg ze niepodoba mi sie jak ona go traktuje ponieważ uważam że mogla z nim chociaz porozmawiac niewiem skad sie on o tej rozmowie dowiedzial ale w każdym bądz razie nastepnego dnia otrzymalem telefon ze on uciekł chaty no naszczescie po 1 tygodniu znalezli go ale od tego czasu oczewiscie w szkole do mnie sie neodzywa choc niechodzim razem do klasy ale widujemy sie na przerwach niewiem co zrobic w koncu to ne zwykły kumpel tylko przyjaciel
 

zaneta-17

Nowicjusz
Dołączył
24 Luty 2006
Posty
427
Punkty reakcji
0
Miasto
kraków
a rozmawiałeś z nim o tym, przecież ktoś mu mógł powiedzieć inaczej niż ty w rzecziwistości zrobiłeś/??
dlatego też ma pretensje do ciebie.
z tego co piszesz, rozumie, ze chciałeś mu pomóc, więc powiec mu to...
 

elportero

Nowicjusz
Dołączył
9 Maj 2006
Posty
167
Punkty reakcji
0
a rozmawiałeś z nim o tym, przecież ktoś mu mógł powiedzieć inaczej niż ty w rzecziwistości zrobiłeś/??
dlatego też ma pretensje do ciebie.
z tego co piszesz, rozumie, ze chciałeś mu pomóc, więc powiec mu to...
tak chcialem pomóc ale uwazam ze on tego niezrozumie
 

Jagoda1

Power of flower :)
Dołączył
26 Styczeń 2006
Posty
614
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
uuuuu daleko :P
Przede wszystkim musisz z nim porozmawiac i wyjasnic.
Jak nie mozesz osobiscie, to napisz mu wiadomosc na gg, albo list albo meila, cokolwiek. Probuj do skutku, az w koncu sie uda ;)
 

mała*czarna

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2006
Posty
5 681
Punkty reakcji
6
Lepiej byłoby gdybyś do niego poszedł ponieważ na gg może nie odczytać Twojej wiadomości.
Musisz mu to wyjaśnić i próbuj do upadłego. Ktoś musiał coś namieszać i mu o tym powiedzieć bo inaczej by sie na Ciebie nie gniewał.Trzymam kciuki za Ciebie. ;)
 

Fretka13

Nowicjusz
Dołączył
5 Listopad 2005
Posty
1 856
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
TyChY !!
Najlepiej jak bedzie sam bo przy kumplach jak bedzie i spytasz się czy mozecie po szkole gadac to w towarzystwie moze Ci cos powiedziec bo jest pewnien.
Złapa go jak bedzie wracał sam do domu , albo po prostu idz do niego do domu i pogadaj z nim , powiedz mu że chccesz wszytsko wyjaśnić bo ty nic z tego nie rozumiesz....
 

Wredota

Nowicjusz
Dołączył
10 Maj 2006
Posty
233
Punkty reakcji
0
Miasto
Centrum dowodzenia światem :>
Dokladnie jak inni mowia... porozmawiaj z nim bo to jakies wielkie nieporozumienie... przeciez chciales dobrze dla niego, robiles wszystko z troski i ludzkiej zyczliwoscxi.. to ze wyszlo tak jak wyszlo to nie Twoja wina...
rozmowa rozmowa i jeszcze raz rozmowa...jesli nie bedzie chcial rozmawic to poprosc zeby chociaz wysluchal...jak dowie sie calej prawdy to moze na poczatku nic nie powie bo bedzie mu glupio z powodu jego zachoania ale po jakims czasie zrozumie ze chciales dla niego jak najlepiej i robiles co uwazales za sluszne...
czas pokaze
pozdrawiam
 

ufolek385

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
6 648
Punkty reakcji
1
Wiek
18
w pewnym sensie ludzie macie racje! ale tez po co pisales do tej dziewczyny? nie uwazasz ze to bylo ich sprawa? :mruga: ja rozumiem ze przyjaciel ale trzeba rozroznic kiedy robisz cos dla pomocy a kiedy sie poprostu nazucasz! takie jest moje zdanie na ten temat!!
 

Kasia_na

tajemnica
Dołączył
25 Wrzesień 2005
Posty
1 609
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Z Dalekiego Wschodu
Myślę,że powinieneś porozmawiać z Twoim kolegą,ale tak szczerze.Chciałeś mu pomóc.Jesli jest to Twój przyjaciel,to myslę że powinien Cię zrozumieć.
 
Do góry