Ciepłe buty na zime.

Shakti

Nowicjusz
Dołączył
30 Listopad 2010
Posty
1
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Siemka, podpinam sie pod temat i podobnie jak kolega poszukuje dobrych butów na zimie, jednak mi zależy glownie na tym by byly jak najcieplejsze, nie musza być jakies pancerne ani stylowe. Jestem pomiarowcem szaf telekomunikacyjnych, wiec spedzam codziennie 8h na mrozie, wiec takie buty sa mi niezbedne. Na buty moge przeznaczyc ok 200 zl, w uzasadnionych przypadkach gdzie naprawde warto doplacic moge wylozyc 300zl. Prosze o jakies propozycje.
 
K

Kinnio

Guest
Siemka, podpinam sie pod temat i podobnie jak kolega poszukuje dobrych butów na zimie, jednak mi zależy glownie na tym by byly jak najcieplejsze, nie musza być jakies pancerne ani stylowe. Jestem pomiarowcem szaf telekomunikacyjnych, wiec spedzam codziennie 8h na mrozie, wiec takie buty sa mi niezbedne. Na buty moge przeznaczyc ok 200 zl, w uzasadnionych przypadkach gdzie naprawde warto doplacic moge wylozyc 300zl. Prosze o jakies propozycje.

Hm, po pierwsze to podziwiam - ja bym po 8 h na mrozie zamienił się w sopel. A co do butów, to myślę że warto na takie warunki polecić buty taktyczne - to połączenie traperów z butami wojskowymi. Przeznaczone są na ciężkie warunki pogodowe i terenowe, przy czym są też wygodne. Tutaj masz model w dokładnie takiej cenie jak chcesz: Buty taktyczne 200 zł, a tu buty taktyczne 269 zł - droższe, ale wyższe w kostce i chyba nieco ładniejsze ;) w każdym razie - na pewno oba modele są ciepłe i wytrzymałe, a o to chyba tu chodzi...
 

Werka600

Nowicjusz
Dołączył
2 Luty 2011
Posty
157
Punkty reakcji
2
Jeśli rzeczywiście zależy Ci na dobrych butach na zimowych i dodatkowo maja to być buty zimowe to rzeczywiście podepnę sie pod poprzednika. Bates'y sa świetne, ale może zaglądnij po prostu na stronę. jestem pewna, że coś znajdziesz :)
 
K

kabol

Guest
Przykład ciepłych bucików zimowych - http://www.merg.pl/product-pol-12165-EXPANDER-MANDARA-Najmodniejsze-TREKKINGI-Camel.html
Nie sądzicie są świetne? Tzn. optymalne na zimę, ciepłe, estetyczne. Jak je oceniacie?
 
K

kabol

Guest
Nie przesadzaj, aż tak źle nie jest. Mnie się one bardzo podobają - tobie nie muszą. Moim zdaniem buty zimowe powinny przede wszystkim być ciepłe, ładnie wyglądać i szybko sie nie brudzić. Te buty w 100% moim zdaniem spełniają te warunki.
 

Osaico_pl

Zbanowany
Dołączył
7 Grudzień 2012
Posty
103
Punkty reakcji
0
Najważniejsze jest to,aby Tobie się podobały,to podstawowa kwestia. Ja z doświadczenia polecam takie Buty Zimowe są nieprzemakalne i tak jak chciałeś- ciepłe.
 
K

kabol

Guest
A sądzisz, że te - http://www.merg.pl/product-pol-12165-EXPANDER-MANDARA-Najmodniejsze-TREKKINGI-Camel.html są przemakalne? Oczywiste, że nie. Tylko najtańsze buty zimowe są przemakalne. W przypadku zimówek przemakalność to podstawa - nie można z nią mieć do czynienia.
 

Sportowybazar_pl

Nowicjusz
Dołączył
26 Październik 2012
Posty
21
Punkty reakcji
0
Tutaj mogę siez godzić. Buty zimowe powinny być ciepłe,wygodne i solidne. A jeżeli dodatkowo przy okazji się podobają- tym lepiej,wtedy na pewno każdy jest zadowolony.
 
K

kargin

Guest
Myślę, że takie będą odpowiednie i wystarczające, do kupienia są w zasadzie za grosze, zobaczcie:

pol_il_SKORZANE-TRAPERY-za-KOSTKE-MOCNE-SOLIDNE-3920.jpg


To buty trekkingowe, ale nadają się również do normalnego chodzenia. Więcej fotek - http://www.merg.pl/product-pol-3920-SKORZANE-TRAPERY-za-KOSTKE-MOCNE-SOLIDNE.html
 
R

rabunia89

Guest
Dobre buty wcale nie muszą kosztować dużo. Pamiętajcie, że zazwyczaj przy wysokich cenach większość kasy tak naprawdę idzie na reklamę marki...
Pozostałe kwestie, takie jak jakość obuwia, zajmują tylko niewielką część całej ceny obuwia.
 
K

kargin

Guest
Jak się płaci dużo, to zazwyczaj za samą markę, bo buty same w sobie, materiały, dużo nigdy nie kosztują ;-)
Ja tam nigdy nie kupuję po nazwach, zawsze staram się szukać rozwiązania jakościowego w dobrej cenie ;-)
 

Karolek22

Nowicjusz
Dołączył
5 Grudzień 2012
Posty
38
Punkty reakcji
0
kargin napisał:
Jak się płaci dużo, to zazwyczaj za samą markę, bo buty same w sobie, materiały, dużo nigdy nie kosztują ;-)
Ja tam nigdy nie kupuję po nazwach, zawsze staram się szukać rozwiązania jakościowego w dobrej cenie ;-)
Kargin, nie płaci się tylko za markę, ale także za sposób wykonania i wytrzymałość. Buty bez nazwy, które na pierwszy rzut oka wyglądają solidnie, mogą się rozpaść po trzech miesiącach intensywnego noszenia, a przecież nie o to chodzi. Tym bardziej, że mowa o butach zimowych, które z założenia mają funkcjonować w trudniejszych warunkach. Dlatego ja np. wolę wydać trochę więcej pieniędzy i kupić sobie np. Batesy, by później nie martwić się w środku mrozów, że buty mi się zniszczyły/przeciekają, rozklejają się. Lepiej postawić na jakość i sprawdzone rozwiązania.
 
B

bajderman

Guest
Tak jak wspominałem - proste, dosyć tanie buty trekingowe. Takie jak niżej - pod polskie zimy zdecydowanie wystarczy. Oczywiście można szukać droższych, ale czy to ma sens? Rozumiem w góry, ale pod normalne chodzenie na co dzień te będą wystarczające. Na Merg mają kilka różnych modeli.

24075_1.jpg
 

CitySport

Nowicjusz
Dołączył
18 Czerwiec 2013
Posty
97
Punkty reakcji
1
A jaka to firma oraz cena? Bo wygląd mają dosyć klasyczny wiec czekamy na pozostałe szczegóły. Ważne jest to aby w jakiś sposób na zimę były ocieplane niż zupełnie puste w środku o samej gąbce.
 
Do góry