Cienie do powiek - Wasze opinie, pytania, polecenia!

IzUnIa22

Nowicjusz
Dołączył
27 Kwiecień 2012
Posty
91
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Lublin
ja na codzien to robię kreskę a'la kocie oko elinerem. A jak idę na imprezę lub mam jakieś wyjście to dopiero robię pełny makijaż. Najczęściej jest to smokey eyes w odcieniach albo brązu albo fioletu. ostatnio zaczęłam coś kombinować z burgundem i bordowym a na rozjaśnienie taki ceglasty ale na razie to tylko w domu przed lustrem próbuje.
 

Bluesia

Bywalec
Dołączył
30 Marzec 2012
Posty
2 124
Punkty reakcji
127
zaczęłam coś kombinować z burgundem i bordowym a na rozjaśnienie taki ceglasty ale na razie to tylko w domu przed lustrem próbuje.

Z tymi kolorami to nawet próbować nie będę. U kogoś pewnie mi się będzie podobało, ale u siebie z pewnością nie.
 
Dołączył
11 Styczeń 2013
Posty
15
Punkty reakcji
0
Ingloty są dobre - kolory wyraziste, nie wałkują się i nie kruszą, można je sobie komponować w zestawy :) mam wiele odcieni, limonkę z szafirowym i malachitowym, i kilka fioletów

Spoko są tez Avonowskie cienie... nie wszystkie rzeczy z tej firmy lubię, ale akurat kolorówka całkiem przyzwoita

Próbowałam też Kobo z drogerii Natura - nie są najtańsze, ale to pigmenty, więc kolor jest spektakularny: koral, mięta, neonowy żołty :)

Ogolnie cieni to ja mam multum, bo zajmuję się makijażami hobbystycznie i testuję hurtowo :D

Revlon tez spoko, kupowałam odcień nude, złoto i czekoladę, takie lekko skrząco-opalizujące, dobra trwałość
 

gabbi

Nowicjusz
Dołączył
2 Wrzesień 2014
Posty
14
Punkty reakcji
1
U mnie wszystko zależy od okazji :) Na codzień cienie typu nude, delikatne szarości, a na wyjścia lubię smoky eye w różnych odsłonach :)
 

dominisia23

Nowicjusz
Dołączył
27 Listopad 2014
Posty
2
Punkty reakcji
0
Bardzo fajne sa cienie mineralne, ja mam dwa odcienie od Earthnivcity i jestem bardzo zadowolona. Cienie maja fajną pigmentację, nie osypują się, sa trwałe, nie zbieraja się z załamaniach powiek. Polecam
 
M

maalamy

Guest
Też lubię z GR, kupiłam ostatnio trochę tych wypiekanych terracotta i jestem pozytywnie zaskoczona ich trwałością :), makijaż długo świeżo wygląda
 

LadyJ89

Nowicjusz
Dołączył
9 Kwiecień 2014
Posty
65
Punkty reakcji
1
Wiek
34
Miasto
UK
Uwielbiam paletki cieni Sleek oraz Stila, najwiecej ostatnio nakupilam chyba z Makeuo Revolution, paletka Death by chocolate jest super za ta cene, iconic 2 i 3 tez nienajgorsze, polecam jesli lubicie stonowane kolorki na codzien:)
 

oddissey

Nowicjusz
Dołączył
2 Październik 2010
Posty
10
Punkty reakcji
0
przyznam, że jakoś nie maluję dziwacznie i estrawagancko powiek, dlatego może nie mam potrzeby posiadania miliona kolorów cien do powiek. ostatnio kupiłam sobie paletkę rose z Catrice i jestem z niej bardzo zadowolona. ma podstawowe kolory i nie osypuje się. dobrze napigmentowana.
 

Karonina

Nowicjusz
Dołączył
23 Marzec 2015
Posty
71
Punkty reakcji
2
mi też rzadko się zdarza używać cieni, ale teraz chciałabym kupić jakieś naturalne kolory, brązy itp. jaką firmę polecicie?
 

LadyJ89

Nowicjusz
Dołączył
9 Kwiecień 2014
Posty
65
Punkty reakcji
1
Wiek
34
Miasto
UK
Paletke au Naturel Sleeka lub makeup revolution czekoladowa paletke a z droższych the balm nudetude
 
J

jessi_ca

Guest
Obecnie uzywa paletki z Golden Rose o numerze 103 ( nazywa sie professional pallette eyeshadow). Kupilam w zestawie z eyelinerem i kosmetyczka. Cienie sa super- swietnej jakosci, nie osypuja sie, sa dobrze napigmentowanie, nie zbieraja sie w zalamaniu powieki, maja fajne kolory. A w polaczeniu z eyelinerem daja mega efekt na powiece ;)
 

Milmi

Nowicjusz
Dołączył
26 Luty 2016
Posty
5
Punkty reakcji
0
najczęściej używam brązowe i beżowe odcienie.
 

LadyJ89

Nowicjusz
Dołączył
9 Kwiecień 2014
Posty
65
Punkty reakcji
1
Wiek
34
Miasto
UK
Kupiłam niedawno rożne cienie od Makeup Geek i sa boskie polecam
 
O

oladobak

Guest
Ja używam przeróżnych kolorów, mam kilka palet. Bardzo lobie ta paletę od golden rose, teraz tez kopiłam następne odcienie, bo akurat jest w promocji świątecznej :) do tego dokupiłam liner do brwi i brokatowy eyeliner i zaoszczędziłam kilka złotych :)
 

izasun

Nowicjusz
Dołączył
3 Listopad 2013
Posty
61
Punkty reakcji
0
ja niedawno odkryłam fajne cienie mineralne z annabelle minerals i jak do tej pory kupiłam dwa ale napewno jeszcze cos dobiorę:)
 

tonsab

Nowicjusz
Dołączył
28 Październik 2016
Posty
21
Punkty reakcji
0
Jeśli chodzi o dobre pędzle do makijażu to polecam Ci spróbować tych z Annabelle Minerals. Nie są drogie, a są solidnie wykonane. Najczęściej używam pędzli do różu i mimo częstego mycia dalej wyglądają świetnie.
 
Do góry