Ciekawe miejsce na kilkudniowy wypad z paczką znajomych

plackowski

Nowicjusz
Dołączył
16 Grudzień 2011
Posty
13
Punkty reakcji
0
Powoli zaczynam planować wakacje ze znajomymi i poszukuję ciekawych miejsc gdzie moglibyśmy aktywnie spędzić czas, a także wypocząć z dala od krakowskiego smogu, wśród przyrody. Mielibyście coś co jest warte polecenia?
 

swiat_zofii

Nowicjusz
Dołączył
2 Marzec 2009
Posty
39
Punkty reakcji
0
ja bym wybrala sie gdzies nad polskie morze. mysle, ze gdynia to fajne rozwiazanie. zawsze mozna na wycieczke pojechac do gdanska lub sopotu gdy juz sie znudzi plazowanie. a co do kwatery to tamtejszy orbis jest calkiem fajny. bylam dwa lata temu z przyjaciolka na babskim wypadzie. ceny nie zwalaja z nog, dobre jedzenie no i blisko do nadmorskiego bulwaru, gdzie koniecznie trzeba sie przespacerowac. nam tez odpowiadalo, ze nie jest nad samym morzem bo nikt nie wydzieral sie od rana: kukurydza, paluszki, paczki ;) no i centrum pod nosem. w sam raz jak na wypad z dala od krakowa ;)
 

plackowski

Nowicjusz
Dołączył
16 Grudzień 2011
Posty
13
Punkty reakcji
0
Dzięki :), rozpatrzę propozycję ze znajomymi, aczkolwiek chciałbym uciec gdzieś z dala od wielkiego miasta :p
 

Frajanek

Nowicjusz
Dołączył
14 Maj 2012
Posty
5
Punkty reakcji
0
@plackowski
ja się będę wybierać z dziewczyną na długi weekend czerwcowy na wschód Polski :) co Cię interesuje?
 

plackowski

Nowicjusz
Dołączył
16 Grudzień 2011
Posty
13
Punkty reakcji
0
Przede wszystkim natura, spokój i trochę zabawy oczywiście również!
 

aifoza

Nowicjusz
Dołączył
25 Maj 2010
Posty
534
Punkty reakcji
5
Wschodnia Polska jest piękna, rejony Białowieży i sama Puszcza to oaza spokoju, jest tam pięknie a lasy są czyste. Krajobraz bajeczny :)
 

plackowski

Nowicjusz
Dołączył
16 Grudzień 2011
Posty
13
Punkty reakcji
0
O już pierwszy pomysł jest, spróbuję podczas wyjazdu zahaczyć o Białowieżę chociaż na dzień, nigdy nie widziałem żubra na żywo <oprócz tego zapuszkowanego lub butelkowego :D>
 

aifoza

Nowicjusz
Dołączył
25 Maj 2010
Posty
534
Punkty reakcji
5
No widzisz to będziesz miał okazję zobaczyć żubra :) Nie będziesz żałował bo są to piękne miejsca, jest zielono a powietrze ma niesamowity zapach.
 

plackowski

Nowicjusz
Dołączył
16 Grudzień 2011
Posty
13
Punkty reakcji
0
Już rozglądam się w tamtych rejonach gdzie jeszcze mogę się zatrzymać. Jakby ktoś znał fajne miejsca stamtąd to napiszcie o nich co nieco :)
 
B

bilq

Guest
Ja ze znajomymi w zeszłym roku pojechałem na kajaki! Jest świetnie, namioty, ogniska, piwko. Nie muszą to być mazury, rzeki są wszędzie!
 

plackowski

Nowicjusz
Dołączył
16 Grudzień 2011
Posty
13
Punkty reakcji
0
Kajaki to fajna przygoda, też bywałem, jednakże teraz w mojej paczce jest kilka osób, które raczej stronią od wody, dlatego ta propozycja jednak nie dla mnie :/
 

Jacek78

Nowicjusz
Dołączył
26 Kwiecień 2012
Posty
163
Punkty reakcji
2
A może taki wyjazd w Bieszczady, namioty, ognisko, wolne życie przez klika dni :)
 

Jacek78

Nowicjusz
Dołączył
26 Kwiecień 2012
Posty
163
Punkty reakcji
2
W Bieszczadach urzeka mnie wolność. Cisza która cię otacza jest wspaniała, widoki i przyroda zachwycają. W Bieszczadach zatrzymał się czas wszystko tam jest nietknięte ludzką ręką. Do tego znajduje się tutaj duża liczba wspaniałych małych miejscowość gdzie można wynająć mały pokoik i ruszyć w nieznane :)
 

myszkamiki3103

Nowicjusz
Dołączył
4 Styczeń 2010
Posty
358
Punkty reakcji
1
a podobno nie ważne gdzie ważne z kim ;) jak masz fajną ekipę to się wszędzie będziesz dobrze bawić. Ale jak ja bym miała okazję wyjechać na kilka dni to postawiłabym na nasze polskie morze, Jastrzębią Górę i hotel Primavera. Miejsce tuż obok plaży, fantastyczne spa i samo miasto bardzo fajne.
 

Jacek78

Nowicjusz
Dołączył
26 Kwiecień 2012
Posty
163
Punkty reakcji
2
Tak Polskie morze ma coś w sobie, chociaż ja wybrał bym osobiście Sopot- bardziej rozrywkowy jak na wypad z przyjaciółmi. A jeśli gdzieś z rodziną to jakaś mniejsza miejscowość.Znacie jakieś fajne klimatyczne małe miejsca nad morze na wypad z rodzinką ?
 

livren

Nowicjusz
Dołączył
27 Październik 2011
Posty
105
Punkty reakcji
0
Bieszczady albo Białowieża w miarę masz niedalego krakusie. :)
 

Jacek78

Nowicjusz
Dołączył
26 Kwiecień 2012
Posty
163
Punkty reakcji
2
Polecam także Białtystok jako bazę wypadową na podlasie, wynajmujecie tanie kwatery w Białtymstoku a z tamtąd samochodem po całym podlasiu. Supraś, łomża i tak dlaej ;) Wschód Polski ma swój urokliwy klimat.
 
Do góry