ciąża?

asiulek1622

Nowicjusz
Dołączył
11 Listopad 2012
Posty
58
Punkty reakcji
0
Cześć ;) Czy mogę być w ciąży jak nie przebiła mi się błona za pierwszym razem, a mój chłopak nie doszedł we mnie? Boję się bo spóźnia mi się okres ;(
 

asiulek1622

Nowicjusz
Dołączył
11 Listopad 2012
Posty
58
Punkty reakcji
0
bo już nie raz próbował przebić i za każdym razem boli i czujemy, ze nie może do końca wejść bo jest jakaś 'blokada'
 
0

03092010

Guest
A moze dawno przebil, tylko Ty sie tak stresujesz, spinasz sie i to miesnie go blokuja.

Ile masz lat?
Masz regularne cykle?
Ile dni spoznia Ci sie okres?
Pierwszy raz Ci sie spoznia?
Moze to tylko stres.
 

asiulek1622

Nowicjusz
Dołączył
11 Listopad 2012
Posty
58
Punkty reakcji
0
18 lat mam..nie, nie mam regularnych cykli, już nie raz mi się spóźniał...
Może faktycznie jestem przewrażliwiona, oby tylko to było...
 
0

03092010

Guest
Wiec opoznienie wynika przez nieregularne cykle najprawdopodobniej.

Moze zaczelibyscie sie zabezpieczac. Moze strach przed ciaza jest dla Ciebie paralizujacy i stad nieudane wspolzycie..


Dzisiaj napisalas, ze..


asiulek1622 napisał:

Przejrzalam kilka Twoich wypowiedzi i w jednej, sprzed 9 m-cy, znalazlam wypowiedz:


asiulek1622 napisał:
Pytanie brzmi, czy w aktualnym temacie w ogole jestes szczera.
 

asiulek1622

Nowicjusz
Dołączył
11 Listopad 2012
Posty
58
Punkty reakcji
0
Jestem szczera, piszę z konta mojej koleżanki jakby Ci naprawdę tak o wiek chodziło...
 

greggxx

Stały bywalec
Dołączył
1 Marzec 2011
Posty
580
Punkty reakcji
153
asiulek1622 napisał:
a mój chłopak
Wybacz chamskie pytanie, ale myślę, że w tej sytuacji warto je zadać (mając w pamięci Twój ostatni temat) - czy jest on na 100% Twoim chłopakiem? Bo wiesz, zamiast dwójki zdziwionych, nieświadomych, okaże się, że jest trójka... i kolejny problem.

Co do tematu, powinnaś (albo powinniście) wpoić sobie do głowy ABC antykoncepcji. Jeśli tego nie zrobisz/zrobicie, będziesz tutaj co tydzień zakładała podobne tematy. No chyba, że kochasz ryzyko, and you say: no risk, no fun...
Konsekwencje tego motta nie należą do tych ciekawych w tym przypadku, zwłaszcza w Twoim wieku.
 

Pestka_

Bywalec
Dołączył
4 Lipiec 2013
Posty
142
Punkty reakcji
46
a ja tylko dodam, że błona dziewicza nie jest z blachy, żeby stawiać tak zawzięcie opór :D
 

llli

Nowicjusz
Dołączył
24 Marzec 2013
Posty
105
Punkty reakcji
6
Wiek
35
Miasto
Wrocław
greggxx napisał:
a mój chłopak
Wybacz chamskie pytanie, ale myślę, że w tej sytuacji warto je zadać (mając w pamięci Twój ostatni temat) - czy jest on na 100% Twoim chłopakiem? Bo wiesz, zamiast dwójki zdziwionych, nieświadomych, okaże się, że jest trójka... i kolejny problem.

Co do tematu, powinnaś (albo powinniście) wpoić sobie do głowy ABC antykoncepcji. Jeśli tego nie zrobisz/zrobicie, będziesz tutaj co tydzień zakładała podobne tematy. No chyba, że kochasz ryzyko, and you say: no risk, no fun...
Konsekwencje tego motta nie należą do tych ciekawych w tym przypadku, zwłaszcza w Twoim wieku.
właśnie. Piątka dla Ciebie greggxx
 
Do góry