ciąża

Status
Zamknięty.

Fenion

Nowicjusz
Dołączył
17 Styczeń 2009
Posty
12
Punkty reakcji
0
Witam,
mam kolejne pytanie..nie konieczie w dobry miejscu je umieszczam. tak wiec, pewnego wieczoru z dziewczyna uprawialismy petting, doszedlem i moje nasienie przeszlo przez moja bielizne jej leginsy poczym stwierdzila ze tez ma mokra bielizne :bag: jest dziewica czy moze zajsc w ciaże?! generalnie stwierdzilismy, że nie ale watpilwosc zostaje. odpowie mi ktos szybko?
 

Daros23

Nowicjusz
Dołączył
10 Czerwiec 2008
Posty
1 987
Punkty reakcji
2
Wiek
33
Miasto
WLKP
to, ze jest dziewica niczego nie wyklucza. ale raczej malo prawdopodobne, zeby w takiej sytuacji zaszla w ciaze
 

darkmack

Zwykły Facet
Dołączył
20 Luty 2009
Posty
715
Punkty reakcji
0
Mało prawdopodobne, ale jednak możliwe jest to ze mogła jednak zajść w ciąże
 

Wiluu

skoorviel
Dołączył
5 Styczeń 2009
Posty
1 318
Punkty reakcji
27
Wiek
34
Tak, oczywiscie.. Sperma pierw przeszła przez Twoje spodnie, puźniej na jej :)
Chłopie kupuj wózek, będziecie mieli odrazu gromadkę dzieci. ; ]

A tak na poważnie, jak sie nie ma zielonego pojęcia o tych sprawach, to po co się za to brac? ;]
 

W.Redna

niegrzeczna dziewczynka
Dołączył
21 Listopad 2008
Posty
1 276
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Bydgoszcz
A tak na poważnie, jak sie nie ma zielonego pojęcia o tych sprawach, to po co się za to brac? ;]
to akurat bardzo dobra rada!
no skoro już najpierw postanowiliście się brać za takie zabawy a potem edukować, to już trudno... ale spoko, może i cuda się zdarzają, ale nie takie, żeby plemniki się teleportowały, więc uszy do góry.
ps. w Kobiecym kąciku znajdziesz więcej na temat ciąży, pettingu czy antykoncepcji.
 

Wiluu

skoorviel
Dołączył
5 Styczeń 2009
Posty
1 318
Punkty reakcji
27
Wiek
34
Aleś mu poradził.... wstyd!
Aż mi się cisnienie podniosło jak to przeczytałem ;] widze, ze taki sam jak on jestes ;]

Jaki wstyd? Dobrze gada, polać mu.
Bardzo chętnie ; D

Przestań no wiesz co?? zamiast chłopaka wspierać to Wy go dołujecie jezyk.gif
A co tu wspierac? Ile ma lat ten typ, zeby nie wiedziec, że aby doszło do zapłodnienia, to plemniki musza odrazu trafic do kobiety. Gdy spusci się na kobiete, ubranie, plemniki bardzo szybko obumierają ;] Proponuje poczytac trochę ksiązek z Biologii, zanim będzie następna akcja ;] ;)
 

Fenion

Nowicjusz
Dołączył
17 Styczeń 2009
Posty
12
Punkty reakcji
0
akurat tak sie sklada ze z biologia mam wiele wspolnego (bio-chem Lo) a jesli juz jestes taki wszystko wiedzacy to poczytaj o tym w internecie ze wystarczy ze plemniki dotra w okolice pochwy i moze dojsc do zaplodnienia tak wiec nie badz za madry...
 
A

arkovianin

Guest
akurat tak sie sklada ze z biologia mam wiele wspolnego (bio-chem Lo) a jesli juz jestes taki wszystko wiedzacy to poczytaj o tym w internecie ze wystarczy ze plemniki dotra w okolice pochwy i moze dojsc do zaplodnienia tak wiec nie badz za madry...

Masz racje

Aż mi się cisnienie podniosło jak to przeczytałem ;] widze, ze taki sam jak on jestes ;]

Nie bądź taki hop do przodu bo Ci tyłu zabraknie kolego
 

Wiluu

skoorviel
Dołączył
5 Styczeń 2009
Posty
1 318
Punkty reakcji
27
Wiek
34
akurat tak sie sklada ze z biologia mam wiele wspolnego (bio-chem Lo) a jesli juz jestes taki wszystko wiedzacy to poczytaj o tym w internecie ze wystarczy ze plemniki dotra w okolice pochwy i moze dojsc do zaplodnienia tak wiec nie badz za madry...
Stary, jeżeli do mnie ta odpowiedz była, to wiesz.. nie interesuje mnie, czym Ty się zajmujesz ;)
A jeżeli uczysz się Biologii, to nie wiem czego was tam uczą, poniewaz Ty sobie poczytaj na necie, ze gdy sperma wytrysnie bezposrednio na powietrze, to plemniki w ułamkach sekundy obumierają ;) a czy z 'martwych' plemników, może dojsc do ciązy? No tego jeszcze nie grali ;] No chyba, ze plemniki wtedy dostają nóg, i sobie maszerują ;) ;]

Nie bądź taki hop do przodu bo Ci tyłu zabraknie kolego
Nie martw się, nie zabraknie ;)
 

Justyśkaa

Nowicjusz
Dołączył
18 Lipiec 2008
Posty
2 477
Punkty reakcji
17
Witam,
mam kolejne pytanie..nie konieczie w dobry miejscu je umieszczam. tak wiec, pewnego wieczoru z dziewczyna uprawialismy petting, doszedlem i moje nasienie przeszlo przez moja bielizne jej leginsy poczym stwierdzila ze tez ma mokra bielizne :bag: jest dziewica czy moze zajsc w ciaże?! generalnie stwierdzilismy, że nie ale watpilwosc zostaje. odpowie mi ktos szybko?
ja odpowiem TOTALNY DEBILIZM do ksiazek leniu a nie bawisz sie w seks!
 
Status
Zamknięty.
Do góry