Ciąża w wieku 16 lat

kaska405

Nowicjusz
Dołączył
29 Lipiec 2009
Posty
21
Punkty reakcji
1
Wiek
31
moj chlopak ma 18 lat.
no byl w lekkim szoku tak jak wszyscy.. ale poradzimy sobie :) chociaz mine mial nie ciekawa.. ale przytulil mnie i powiedzial ze damy rade. no to mu wierze i tez tak mysle :)
 

albert223

Nowicjusz
Dołączył
31 Lipiec 2009
Posty
273
Punkty reakcji
0
po prostu twój chłopak myśli, że przyjdzie codziennie na 2 goidziny, przyniesie pieluchy, na które mu dali rodzice i zrobi "kuci kuci kuci" i wszystko będzie ok. a do dziecka to ty będziesz musiała wstawać
i jeszcze pytanie: planujecie małżeństwo?
 

kamila26

Nowicjusz
Dołączył
22 Lipiec 2009
Posty
60
Punkty reakcji
0
Oczywiście, że się nie da. I wiem po sobie wiec nie będę tłumaczyć.
A mój chłopak nie robił kuci kuci przez dwie godzinki tylko przychodził spał
przewijał kąpał a po szkole do pracy biegł żeby zarobić bo był na tyle honorowy.

Na przestrzeni lat i w porównaniu widzę, że pomimo tego, iż zrobił mi dziecko
w wieku 17 lat to jest wiele bardzie rozgarniety niz ty Albert :D
 

Migootka

Rodowita Łodzianka
Dołączył
17 Listopad 2008
Posty
1 090
Punkty reakcji
4
Wiek
106
Miasto
Łódź
albert223 napisał: rada na przyszłość, jak Ci się nie chce to nie odpisuj


Na szczęście rad Twoich nie muszę i nie zamierzam słuchać, a robić będę to, na co mam ochotę.
Proste.
 

albert223

Nowicjusz
Dołączył
31 Lipiec 2009
Posty
273
Punkty reakcji
0
Oczywiście, że się nie da. I wiem po sobie wiec nie będę tłumaczyć.
A mój chłopak nie robił kuci kuci przez dwie godzinki tylko przychodził spał
przewijał kąpał a po szkole do pracy biegł żeby zarobić bo był na tyle honorowy.

Na przestrzeni lat i w porównaniu widzę, że pomimo tego, iż zrobił mi dziecko
w wieku 17 lat to jest wiele bardzie rozgarniety niz ty Albert :D

noooo pięknie i na pewno w tym przypadku też tak będzie
taki rozgarnięty, a jak się przyszło zabezpieczyć to już brakło rozgarnięcia

http://pl.wikipedia.org/wiki/Małżeństwo_(prawo) i wyjaśnij jak to się niby nie da
 
A

arkovianin

Guest
Nie no rozwaliłeś mnie stwierdzeniem"jak to sie nie da"On musi mieć 21 ona 18 i wtedy coś można robić
 

Ewelinka***

Nowicjusz
Dołączył
22 Listopad 2007
Posty
271
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
:::Kraina Szczęścia:::
i tez ciezko mi gdy pomysle o tym jak tu chodzic do skzoly z brzuchem...
Kasiu u mnie było tak samo jak u Kamila26 :D Każdy był dla mnie miły jak nigdy,jak nie zdrobiłam jakiejś pracy domowej to nawet słowem sie nie odezwali że jej nie mam,a przejazd w autobusie na miejscu siedzacym miałam gwarantowany :D Bedzie dobrze zobaczysz :D
 

Glossiness

Nowicjusz
Dołączył
18 Kwiecień 2009
Posty
129
Punkty reakcji
0
Wiek
31
jak się publicznie chwali to jest oceniana
na pewno sobie świetnie radzisz i ci rodzina nie pomaga i oczywiście łączysz to z nauką, a nawet ci to pomaga w nauce

Jakiś Ty ironiczny;) Takim czymś okazujesz tylko swoją słabość. Widzisz - Ty byś się załamał, a dziewczyna poradzi sobie świetnie ;)

a nie, bo wskazówek to się szuka u fachowców, a nie na forum w internecie, doświadczona 16-stka od doświadczonej 17-stki
w internecie to ja mogę szukać info, za ile Ronadlo przeszedł do Realu,a nie co to jest ciąża, czy 13 lat to dobry wiek i jak usunąć płód, albo ile powinen mieć członek 15-latka, wiecie kto to jest ginekolog/seksuolog/urolog?
i trzeba było się wcześniej zastanawiać,a nie po fakcie, no chyba, że to było niepokalane poczęcie, a jak twoja córka przyjdźie i powie, że zakochała się i chłopak ja naciska, a będzie mieć 15-lat, to co jej odpowiesz?
niedługo jak 7-latek poczuje poed seksualny to pójdzie do 6-latki i ją przekona, że będzie fajnie

Ty możesz tyle, na szczęście są ludzie, którzy mogą wiecej ;)

Kasiu - oczywiście, że sobie poradzisz :) W ogóle sam fakt, że powiedziałaś o ciąży mamie i to dosyć szybko... odwaga, na którą nie jedna by się nie zdobyła. Pozdrawiam
 

albert223

Nowicjusz
Dołączył
31 Lipiec 2009
Posty
273
Punkty reakcji
0
a czym niby miałbym, się załamać jakby mi rodzice pomagali tak samo jak jej?
 

kamila26

Nowicjusz
Dołączył
22 Lipiec 2009
Posty
60
Punkty reakcji
0
Albert masz WIELKIE problemy z czytaniem tekstu ze zrozumieniem. Zal mi Ciebie :)
Chyba nie doczytałeś skąd sie wzięło moje dziecko skoro piszesz, ze jak sie trzebabyło zabezpieczyć to mój facet był nierozgarniety. Proponuję wrócić do poprzednich postów to się wszystkie dowiesz. Nie masz pojęcia o temacie a chcesz się wypowiedzieć.

A o ile się nie mylę to kobietą nie jesteś, nie rodziłeś, dziecka nie masz, baby pewnie też nie skoro siedzisz non stop na forum więc komu Ty chcesz cokolwiek radzić?????????????To tak jak ja bym Tobie powiedziała jakie są moje wrażenia jak mam z rana penis w zwodzie :D

Aha,.....z tolerancją zawsze u Ciebie na bakier?
 

kamila26

Nowicjusz
Dołączył
22 Lipiec 2009
Posty
60
Punkty reakcji
0
Alberciku to jest cytat z linka którego podałeś
"Granica wieku, od którego zawarcie związku małżeńskiego jest możliwe to zasadniczo 18 lat dla obojga małżonków, jednakże z ważnych powodów (np. ciąża) sąd opiekuńczy może zezwolić kobiecie, która ukończyła 16 lat na zawarcie małżeństwa, jeżeli z okoliczności wynika, że będzie to zgodne z dobrem założonej rodziny"

Ty chłopie wiesz co to znaczy -sąd opiekunczy? A wiesz, że w tym udział muszą brac również rodzice i zobowiązywać się do masy różnych rzeczy? Pewnie, że nie wiesz. Pojecia o tym nie masz a kraczesz.
 

LadyDi3

Nowicjusz
Dołączył
16 Czerwiec 2009
Posty
75
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Niemcy
Witam, podziwiam cię za to jak radzisz sobie z tą sytuacją. Ja też jestem w ciąży, jestem nieco starsza bo jak urodzę będe miała już 19 lat. Ale moja sytuacja jest o wiele bardziej skomplikowana niż Twoja. Moje samopoczucie jest fatalne ciągły dół, wszystko cały czas mi się komplikuje. Co do apetytu, to niemam go wcale na samą myśl o jedzeniu mam odruch wymiotny. Co więcej dziwi mnie to że jesteś w drugim miesiącu ciąży a termin porodu masz na 17 stycznia, mi zbliża się połowa (18 tydzień) a poród mam wyznaczony na 9 stycznia. Sama ciąża kojarzy mi się fatalnie, brak apetytu, sennośc, bóle głowy, a i nawet operacje mam już za sobą... ;( Chciałabym też jak ty móc różowo zapatrywać się na przyszłość... ;)
 

Rosalie

stara wiedźma
Dołączył
23 Luty 2009
Posty
6 045
Punkty reakcji
425
Miasto
.
Nieprzenikniona, ale powściagnij język, bo nie ma co go sobie strzępić ;)
Tu nie wiek się liczy, tylko myślenie tej dziewczyny. Chce urodzić i to jest najważniejsze.
16 lat to baaaardzo wcześnie. Ale czy to skreśla ją z góry jako matkę? Nieee...
czasami młode dziewczyny w roli matek sprawdzają się lepiej niż te trzydziestokilkuletnie 'spełnione kobiety', które najpierw się wykształciły, potem praca, mieszkanie, małżeństwo, kariera zawodowa i długo potem - dziecko.
Ja trzymam kciuki za autorkę i zyczę jej moc cierpliwości, wytrwałości i siły :) pozdrawiam
 

karola163

Nowicjusz
Dołączył
15 Lipiec 2009
Posty
6
Punkty reakcji
0
Też jestem 16 matka tylko tyle ze praktycznie w 11 tygodniu ciąży .
Życzę Ci powodzenia ;)
A i pisz jak z zawarciem małżeństwa ;)
 

Rosalie

stara wiedźma
Dołączył
23 Luty 2009
Posty
6 045
Punkty reakcji
425
Miasto
.
karola jak się czujesz z malenstwem w brzuchu? jak reaguje otoczenie?
 

karola163

Nowicjusz
Dołączył
15 Lipiec 2009
Posty
6
Punkty reakcji
0
A czuje się bardzo dobrze ;].
Czekam z utęsknieniem na mojego chłopaka ;)
No i mamy zamiar obydwoje iść zobaczyć nasza Kruszynkę na USG ;)

A czuje się bardzo dobrze ;].
Czekam z utęsknieniem na mojego chłopaka ;)
No i mamy zamiar obydwoje iść zobaczyć nasza Kruszynkę na USG ;)
 

Kanatekashi

Nowicjusz
Dołączył
31 Maj 2008
Posty
110
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Gdynia
A ja powiem tak
Gratuluje, ze nie chcesz usunac, podziwiam odwage,
Potepiam optymalna radosc wyznawana na forum, nie jestem zwolennikiem chwalenia sie i opisywania w taki spoosob, swoich odczuc. Jednak ciesze sie i mam nadzieje, ze Ci sie wszystko ulozy, i bedziesz szczeliwa. Trzymam za to kciuki :) Pozdrawiam
 
Do góry