ciaza urojona ?

crazyonaaa

Nowicjusz
Dołączył
2 Sierpień 2008
Posty
14
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
............................................
hej mam problem. tuz po okresie ( kilka dni po) (dni nieplodne) uprawialam petting z chlopakiem. jestem dziewica. nie wiem jak to napisac ale najpierw on mi robil przyjemnosc potem ja jemu no i na koniec on dodykal dlonia swojego mmm... (dotykal juz po wytrysku) i potem jeszcze razem siedzielismy gadalismy i wgl i jakos tak wyszlo ze zaczeslismy sie znowu zabawiac i on wlozyl mi palce do... i nawet gleboko. no i obawiam sie ze jestem w ciazy ale nie mial spermy na palcu nie nic mial suche. juz minelo 3 tygodnie no i dostalam okres w tym terminie kiedy powinnam dostac. ale moze byc tak ze mam okres a jestem w ciazy. i wlasnie martwie sie o to ze mam mniejszy okres niz zwykle. no wiecie o co mi chodzi. test ciazowy do zrobienia wykluczamy. co o tym myslicie ?
 

sternum

Nowicjusz
Dołączył
5 Październik 2008
Posty
735
Punkty reakcji
12
Wiek
33
Miasto
from your nightmare
przypuszczam, że twoja komórka jajowa "wyleciała" i osiedliła się na palcu Twojego ukochanego gdzie połączyła się z plemnikiem i tam rozwija się płód
niech Twój chłopak zrobi test ciążowy, bo chyba zostanie mamą
 

miss.sunshine

pusta dziewczynka
Dołączył
2 Luty 2009
Posty
1 250
Punkty reakcji
24
Wiek
33
Praktycznie nie ma możliwości żebyś była w ciąży. A dlaczego nie możesz zrobić testu? To jest 10zł i 5min... i wszystko z głowy, nawet nie musisz być sama w domu ani nic, po prostu idzisz do łazienki.
Jak już mówiłam właściwie niemożliwe jest że jesteś w ciąży, bo niby jak plemniki miałyby się przedostać d pochwy. Zanim następnym razem zabierzesz się za petting albo seks (o zgrozo!) to dowiedz się czegoś o zapłodnieniu i narządach płciowych, a potem bądź gotowa na konsekwencje, także dziecko, zamiast stresować się jakąś, jak sama to nazwałaś ciążą urojoną.
 

Tusia188

ex uzytkownik
Dołączył
9 Czerwiec 2009
Posty
616
Punkty reakcji
1
a kilka dni po okresie tzn ile?jesli masz miesiaczke to czym sie martwisz na pewno wszystko jest ok :eek:k:
szczegolnie ze nie uprawialiscie seksu tylko petting, a jesli bardzo sie martwisz to zrob sobie test zeby sie uspokoic.proste.
to kiedy masz dni plodne zalezy od twojego cyklu ile dni trwa twoj cykl miesieczny?

a tak wogole to temat nie pasuje do pytania ciaza urojona to brak miesiaczki i powiekszajacy sie brzuch trzeba bylo umiescic pytanie w dziale pt czy jestem w ciazy lub pierwsze objawy ciazy sa juz takie tematy.
 

kathe92

Nowicjusz
Dołączył
5 Październik 2008
Posty
126
Punkty reakcji
0
Miasto
Lublin
Haha sternum :D

Uważam, że powinnaś kupić już pieluchy i zacząć myśleć o pokoiku dla dziecka. Plemniki to szczwane bestie.
...
A tak na poważnie. Skoro miał suche ręce i nic a nich na nich nie było, to że niby jak? Nasienie miało ożyć w Tobie i pobiec do komórki jajowej?
 

sternum

Nowicjusz
Dołączył
5 Październik 2008
Posty
735
Punkty reakcji
12
Wiek
33
Miasto
from your nightmare
najbardziej mnie śmieszy w tym wszystkim to, że dziewczyna zabiera się za petting, a boi się napisać słowo PENIS albo POCHWA :/ to tak jakby ktoś napisał: "boli mnie to coś takie długie... służy do chodzenia... kończy się stopą", bo wstydziłby się napisać wprost nazwy

crazyonaaa o ile Twój luby nie ma nasieniowodów w palcach to nie jesteś w ciąży
 

Justyśkaa

Nowicjusz
Dołączył
18 Lipiec 2008
Posty
2 477
Punkty reakcji
17
powiedz mi dlaczego nie zainteresujesz sie anatomia czlowieka? dlaczego nie czytasz ksiazek? nie masz zielonego pojecia o zaplodnieniu, seksie! Ty sobie wmawiasz ciaze ( UROJONA CIAZA). ZOSTAW TE ZABAWY I DOKSZTALC SIE W TYM KIERUNKU!!!
 

kika868686

Master
Dołączył
21 Czerwiec 2009
Posty
2 568
Punkty reakcji
130
z pewnością nie jesteś w stanie błogosawionym , ale dziwi mnie jak juz wcześniej ktoś wspomniał że majac 21 lat, nie potrafisz opisać porblemu z użyciem wyrazów takich jak penis, pochwa, łechtaczka itd.... :lagodny:
myśle że wmawiasz sobie tą ciąże i nic więcej, na przyszłość więcej rozsądku, mniej polotu i niewiedzy i bedzie dobrze.
pzodrawiam
 

crazyonaaa

Nowicjusz
Dołączył
2 Sierpień 2008
Posty
14
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
............................................
Nie boje się używać tych słow. tylko że kiedyś na innym forum czepiali sie mnie ze wlasnie uzywam takich slow jak penis itp. moze i bym sie nie martwila ale czasami boli mnie lewy jajnik i mam tez inne objawy ciazy. no i mam nadzieje ze to tylko ciąza urojona.
 

Tusia188

ex uzytkownik
Dołączył
9 Czerwiec 2009
Posty
616
Punkty reakcji
1
Nie boje się używać tych słow. tylko że kiedyś na innym forum czepiali sie mnie ze wlasnie uzywam takich slow jak penis itp. moze i bym sie nie martwila ale czasami boli mnie lewy jajnik i mam tez inne objawy ciazy. no i mam nadzieje ze to tylko ciąza urojona.

mnie boli jajnik jak mam owulacje wlasnie wczoraj sie meczylam, moze faktycznie wez ksiazke o biologii poznaj swoj cykl przy jej pomocy i bedziesz miala wieksza wiedze.Zrobilas ten test kobieto?

maly offtop przypomnial mi sie reportaz o dziewczynie ktora niby zaszla w ciaze na basenie za pomoca wody i plywajacej spermy tak powiedziala matce pewnie zeby nie myslala ze jej cora nie ten tego matko kochana cegoz to sie nie wymysla ja bym miala juz kilkoro gdyby zachodzilo sie w ciaze w basenie masowe zaplodnienia bez potencjalnego ojca masakra. :mruga:
 

sternum

Nowicjusz
Dołączył
5 Październik 2008
Posty
735
Punkty reakcji
12
Wiek
33
Miasto
from your nightmare
Nie boje się używać tych słow. tylko że kiedyś na innym forum czepiali sie mnie ze wlasnie uzywam takich slow jak penis itp. moze i bym sie nie martwila ale czasami boli mnie lewy jajnik i mam tez inne objawy ciazy. no i mam nadzieje ze to tylko ciąza urojona.

na siłę szukasz jakichś niby oznak ciąży, następny okres Ci się będzie spóźniał nie ze względu na stan błogosławiony, ale ze stresu i wtedy to dopiero będzie panika!
 

Justyśkaa

Nowicjusz
Dołączył
18 Lipiec 2008
Posty
2 477
Punkty reakcji
17
Nie boje się używać tych słow. tylko że kiedyś na innym forum czepiali sie mnie ze wlasnie uzywam takich slow jak penis itp. moze i bym sie nie martwila ale czasami boli mnie lewy jajnik i mam tez inne objawy ciazy. no i mam nadzieje ze to tylko ciąza urojona.
nazywaj rzeczy po imieniu... ty sobie wmawiasz ciaze, doszukujesz sie objawow ciazy w ktorej nie jestes!!!!!
 

kathe92

Nowicjusz
Dołączył
5 Październik 2008
Posty
126
Punkty reakcji
0
Miasto
Lublin
Zrób sobie test i nie chrzań głupot już. Tak jak powiedziała sternum : Ze stresu spóźni Ci się następny i to bankowo. Miałam tak samo, brak miesiączki przez ponad miesiąc od terminu. I to wszystko przez to że się denerwowałam. heh
 

Tusia188

ex uzytkownik
Dołączył
9 Czerwiec 2009
Posty
616
Punkty reakcji
1
ja miewalam 7 dniowe potem raz po raz 4 dniowe a ostatnio znowu 7 dni a w ciazy nie jestem zrob test jesli tak cie to martwi i juz dowiesz sie co jest grane.ehh
 

Justyśkaa

Nowicjusz
Dołączył
18 Lipiec 2008
Posty
2 477
Punkty reakcji
17
tak kurcze jestes w ciazy, palce twojego chlopaka produkuja plemniki ktore cie zaplodnily :bag: wiesz mam wrazenie, ze jestes jeszcze malolata bez wiedzy o zaplodnieniu itp
 

kathe92

Nowicjusz
Dołączył
5 Październik 2008
Posty
126
Punkty reakcji
0
Miasto
Lublin
:bag: jak palce były suche, to plemniki ZDECHŁY .
Ile Ty masz lat??
 
Do góry