CIĄŻA MIMO UJEMNEJ BETY HCG?

kate54321

Nowicjusz
Dołączył
28 Kwiecień 2013
Posty
18
Punkty reakcji
0
sewanna napisał:
Czasami niechciana ciąża okazuje się ogromnym szczęściem-kwestia podejścia.Ja ma syna -15 lat-był nie planowany-wpadka-dziś nie wyobrażam sobie,że mogłoby go nie być-jest jedynym i największym szczęsciem mojego życia.
Myślę,że tak miało być i tyle,obecnie nie mogę zajść w ciązę choć bardzo chcę-myślę czasami,że to niesprawiedliwe-kobiety tak łatwo zachodzą-ja mam problem.Uwierz-ciąża ,dziecko to szczęście-odwrotna sytuacja jest tragedią.
To bardzo Ci wspolczuje :( i mam nadzieje, ze w koncu sie uda! Wiem, ze dziecko to szczescie, ale zdecydowanie nie jestem jeszcze na to szczescie gotowa...
 

kate54321

Nowicjusz
Dołączył
28 Kwiecień 2013
Posty
18
Punkty reakcji
0
sewanna napisał:
Czasami niechciana ciąża okazuje się ogromnym szczęściem-kwestia podejścia.Ja ma syna -15 lat-był nie planowany-wpadka-dziś nie wyobrażam sobie,że mogłoby go nie być-jest jedynym i największym szczęsciem mojego życia.
Myślę,że tak miało być i tyle,obecnie nie mogę zajść w ciązę choć bardzo chcę-myślę czasami,że to niesprawiedliwe-kobiety tak łatwo zachodzą-ja mam problem.Uwierz-ciąża ,dziecko to szczęście-odwrotna sytuacja jest tragedią.
To bardzo Ci wspolczuje :( i mam nadzieje, ze w koncu sie uda! Wiem, ze dziecko to szczescie, ale zdecydowanie nie jestem jeszcze na to szczescie gotowa...
 

basik1

Nowicjusz
Dołączył
10 Marzec 2011
Posty
542
Punkty reakcji
26
Ciąża pozamaciczna, nieprawidłowy rozwój zarodka to tylko niektóre z możliwych przyczyn ujemnego wyniku testu - tutaj ilość testów niczego nie zmienia. Zgadzam się z Sewanną, że 100% pewność daje tylko wizyta u ginekologa, który wykona najprostsze na świecie badanie usg.
Ale na pewno nikt nie postawi diagnozy na forum :)




majocha napisał:
A te objawy o których mówisz to nie są objawy ciążowe na tak wczesny okres ciąży
Na jakiej podstawie tak twierdzisz? Wiesz, pisząc bez zastanowienia możesz przynieść więcej szkody niż pożytku szukającym rady.
 

majocha

Nowicjusz
Dołączył
19 Kwiecień 2013
Posty
40
Punkty reakcji
1
Wiek
33
basik1 napisał:
Na jakiej podstawie tak twierdzisz? Wiesz, pisząc bez zastanowienia możesz przynieść więcej szkody niż pożytku szukającym rady.
Sama staram się z mężem o dziecko i przestudiowałam tyle tych informacji, odwiedziłam tylu lekarzy, że to się w głowie nie mieści. Może dlatego moje rozgoryczenie życiowe powoduje, że osoby "rojące" sobie ciąże wywołują u mnie tylko odczucie politowania. Plus do tego, wiesz, ale jeśli ktoś pyta się o radę na forum, dalej nie czytając co mówią inni, tylko rojąc sobie dalej obrany punkt to dla mnie to jest już śmieszne. No i pytając na forum, może liczyć się z tym, że nie zostanie potraktowana poważnie. Przeze mnie nie jest. Seks nie jest dla dzieci jak widać, jeśli nie potrafi iść do lekarza tylko zawala w kilku działach jednym tematem.
 
Do góry