Ciąża bliźniacza

Justyśkaa

Nowicjusz
Dołączył
18 Lipiec 2008
Posty
2 477
Punkty reakcji
17
Osoby, w których rodzinach były bliźniaki mają duże prawdopodobieństwa poczęcia bliźniaków, ale nie musi sie to stać!!
Madzia1983 oczywiscie ze tak jest zreszta wczesniej to rowniez napisalam, ale u mnie jest b.duze prawdopodobienstwo ze moge miec blizniaki... ja chcialabym miec 1 dziecko gora 2, no ale jezeli jakims cudem bedzie 3 to bede je kochala i sie cieszyla, nie boje sie ze trojce dzieciom nie zapwnie bytu niee byt materialny napewno zapewnie bez wiekszego problemu ale dla mnie 3 dzieci to duzo pracy przy nich
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
wiem, że duże
ale chciałabym wiedzieć jak duże, czy na przykład więcej niż 50% szans????
jak myślicie?
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
a czy to prawda, że przy ciążach mnogich lekarze raczej nie decydują się na poród naturalny? bo coś takiego słyszałam
 

Madzia1983

Księżniczka Króla :)
Dołączył
8 Czerwiec 2007
Posty
2 351
Punkty reakcji
1
Wiek
40
Miasto
Południe Polski- Śląsk-Tychy
Ja nic takiego nie słyszałam, ale wiem, że przy ciążach mnogich jesteś bardziej otoczona opieką niż inne mamy ze względu właśnie na wcześniejszy poród czy inne komplikacje, które występują dużo częściej niż przy ciążach pojedynczych...
 

Justyśkaa

Nowicjusz
Dołączył
18 Lipiec 2008
Posty
2 477
Punkty reakcji
17
wiem, że duże
ale chciałabym wiedzieć jak duże, czy na przykład więcej niż 50% szans????
jak myślicie
nika 50% na 50%
czy to prawda, że przy ciążach mnogich lekarze raczej nie decydują się na poród naturalny?
jezeli ciaza przebiega prawidłowo, a dzieci sa prawidlowo ulozone i nic im nie zagraza porod odbywa sie silami natury :)
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
bo niby z jednej strony dobrze- dwójka na raz i spokój

ale z drugiej strony, jakby to było nieplanowane to nie za ciekawie :]

czas kiedyś pokaże te szanse
 

maharet1092

Nowicjusz
Dołączył
10 Grudzień 2007
Posty
1 814
Punkty reakcji
2
Wiek
38
Miasto
Głogów
Czy istnieje jakiś sposób żeby zajść w ciążę bliźniaczą?Słyszałam, że są jakieś leki na większą produkcję jajeczek.Marzymy o bliźniakach, ale w naturalny sposib szanse mamy zerowe.
 

maharet1092

Nowicjusz
Dołączył
10 Grudzień 2007
Posty
1 814
Punkty reakcji
2
Wiek
38
Miasto
Głogów
Ale można mieć też dwójkę jedno po drugim :p Pomyśl nad tym :D
No właśnie z tym jest problem.Taka ciąża jedna po drugiej jest niezbyt zdrowa.Opiekuj się tu małym dzieckiem jak powinnaś odpoczywać.Już nie wspominając o tym jaki pracodawca zgodzi się na tyle urlopu.
 

czera

Sztukmistrz z Cieszyna
Dołączył
21 Maj 2008
Posty
2 474
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Księstwo Cieszyńskie
:D Ja powiem tak. Generalnie to nie chciałym mieć bliźnikaów. Bo jakoś bliźniacy/bliźniaczki mi się źle kojarzą. I tutaj nie chodzi wcale o polityków b. znanych. Wiem też, że jest to obciążenie nie tylko dla budżetu domowego, bo od razu trzeba wydać więcej kasy, ale także dla samej kobiety. Ale jakby już miały być bliźniaki to chłopak i dziewczynka na raz. Moja babcia była z bliźniaków. A z tego co wiem moja prababka miała 9 dzeci z czego przynajmniej 2 ciąże były bliźniacze.
 

Madzia1983

Księżniczka Króla :)
Dołączył
8 Czerwiec 2007
Posty
2 351
Punkty reakcji
1
Wiek
40
Miasto
Południe Polski- Śląsk-Tychy
:D Ja powiem tak. Generalnie to nie chciałym mieć bliźnikaów. Bo jakoś bliźniacy/bliźniaczki mi się źle kojarzą. I tutaj nie chodzi wcale o polityków b. znanych. Wiem też, że jest to obciążenie nie tylko dla budżetu domowego, bo od razu trzeba wydać więcej kasy, ale także dla samej kobiety. Ale jakby już miały być bliźniaki to chłopak i dziewczynka na raz. Moja babcia była z bliźniaków. A z tego co wiem moja prababka miała 9 dzeci z czego przynajmniej 2 ciąże były bliźniacze.

To masz szanse na bycie tatusiem bliźniaków ;p
 

zza

Nowicjusz
Dołączył
21 Maj 2008
Posty
344
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
cieszyn
ekhm...ekhm....



czy ja mam tu cos do gadania? a co z biedna kobieta ktora bedzie musiala te dzieci urodzic i wychowywac ( bo wiadomo ze wklad faceta jest mniejszy)


ja nie chce blizniakow
 
Do góry