ciąża a tabl anty

Kruszynka005

Nowicjusz
Dołączył
28 Kwiecień 2009
Posty
28
Punkty reakcji
0
Miasto
Wrocław
Biore tabletki od niecalych 2 miesiecy i jesli odstawie je po 2 opakowaniu albo w srodku 2 to czy moge zajsc w ciaze?Jesli tak to czy dziecko urodzi sie zdrowe?Bo podobno trzeba odczekac pol roku...
 

miss.sunshine

pusta dziewczynka
Dołączył
2 Luty 2009
Posty
1 250
Punkty reakcji
24
Wiek
33
Tak możesz zajść w ciąże, jeśli uprawiałaś seks tydzień przed odstawieniem tabsów
 

Kruszynka005

Nowicjusz
Dołączył
28 Kwiecień 2009
Posty
28
Punkty reakcji
0
Miasto
Wrocław
Tylko nie chodzi mi o to ze wpadlam czy cos. Poprostu biore te tabletki i chce byc w ciazy i czy jesli je odstawie i zaczne od razu starac sie o dziecko to czy urodzi sie zdrowe albo czy nie poronie, czy musze odczekac pol roku po odstawieniu tabletek i dopiero sie starac o dzidziusia.
 

miss.sunshine

pusta dziewczynka
Dołączył
2 Luty 2009
Posty
1 250
Punkty reakcji
24
Wiek
33
Nie musisz czekać.
\CHociaż podobno lepiej zaczekać do pierweszgo krwawienia po odstawieniu tabletek bo wtedy łatwiej ustalić date poczęcia
 

=MiLi=

Nowicjusz
Dołączył
28 Październik 2008
Posty
285
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Łódź
Ja nie czekałam :) Mam PCO i moja Gin mi poradziła, żebym od razu po odstawieniu zaczęła się starać o dziecko. Podobno przez 3 miesiące po odstawieniu tabletek może występować tzw galopująca owulacja i wtedy łatwiej zajść w ciążę :) Powiedziała też, że robienie przerwy jest bez sensu, bo organizm dopiero po ok 2latach się "naprawia" po tabletkach i Ona nie widzi kompletnie sensu w tym, żeby jakiekolwiek przerwy robić. Zrobiłam tak jak mi poradziła i po 2 opakowaniach Yasmin odstawiłam je i zaczęliśmy starać się o dzidzię. Udało się w pierwszym cyklu i dziś mam śliczną, zdrową i pełną energii Córeczkę :) czego i Tobie życzę :)
 
Do góry