ciąża a paranoja ...doswiadczenia faceta ;)

Status
Zamknięty.

r06ert

Bywalec
Dołączył
26 Maj 2006
Posty
79
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Witam! Prosiłbym o kilka dobrych słów. mruga.gif Sprawa jest następująca: mojej dziewczynie spóźnia sie okres już ok tydzień. Niby normalna sprawa, tym bardziej że mówiła ze zdarza się jej to. Tylko że ona zaczyna panikować cze być może to ciąża. Ogólnie jestem opanowany, tym bardziej ze do stosunku nie doszło. Owszem, były zabawy typu: jak paluszkiem czy języczkiem, ona rączką ale nic poza tym. Za każdym razem kiedy szczytowałem byłem tak dla zasady i pewności umyć rączki, mimo ze sperma nigdy nie lądowała na moich dłoniach, prędzej jej, a jedynie na brzuszku. Jednak dziewczyna zaczęła mi trochę panikować. Ja jestem absolutnie pewien ze nie ma opcji żeby była w ciąży, bo przecież nie było zdanej "niebezpiecznej" sytuacji. Jednak im więcej o tym myślę tym bardziej sam zaczynam popadać w paranoje. mruga.gif Mimo, że jestem absolutnie pewien, że nie ma takiej możliwości abym był tatusiem jednak coraz bardziej zaczynam myśleć że może jakimś pechowym zbiegiem okoliczności coś stało się nie tak. Oczywiście moja dziewczyna nic o tym nie wie, a ja cały czas utwierdzam ją w przekonaniu ze jestem absolutnie pewien, , bo jestem i ze wszystko jest w porządku. Mówiłem, też ze może to przez stres, ze im bardziej czeka na okres tym bardziej się on spóźnia. Ale na nic moje tłumaczenia. Poratujcie kilkoma dobrymi słowami bo męczy mnie już ta cała sytuacja. Może jakiś facet tez sie podzieli swoimi doświadczeniami w tej sprawie. mruga.gif
Pozdrawiam.
 
B

Blancaaa

Guest
nie wypowie sie teraz mezczyzna ale kobieta wiem ze sie cieszysz :sexy: :papa: wiec moze nie myslcie za duzo bo to co wymyslila twa dziewczyna jest panicznie glupie,wiec ty rozwiez w ta paranoje nie wpadaj...w ciaze sie ot tak nie zachodzi musi byc pelny wytrysk...zdazaja sie przypadki ze kobiety zachodza w ciaze KIEDY mezczyzny duza ilosc spermy znajdzie sie w okolicy wejscia do pochwy kobiety i kiedy dziewczyna ma owulacje!!!mam juz dosyc takich glupich pytan bo na tym forum te tematy sa ciagle poruszane, a mlodziez znow nic nie wie o ciazy,antykoncepcji i seksu...ehhh uspokoj ja bo przez stres ten okres sie opoznia wiec niech sie zrelaksuje :eek:k:
 

r06ert

Bywalec
Dołączył
26 Maj 2006
Posty
79
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Dzięki za odp. Do młodzieży się nie zaliczam. ;) wydaje mi się też że ze sporo wiem ;) ja nie pytam czy od tego zachodzi sie w ciąże tylko pytam o opinie i historie facetów którzy przechodzili przez to samo ;) ...chodzi mi tylko o to, że dziewczyna zaczęła tak bardzo panikować ze już sam zgłupiałem... Ja jestem pewien ze wszystko jest jak należy, tylko jej panika zaczyna sie przekładać na moją, Dla świętego spokoju namówiłem ją na test ciążowy, a jeżeli to nie wystarcza to zaprowadzę ją do lekarza nawet siłą. ;)
Pozdrawiam
 
B

Blancaaa

Guest
moim zdaniem kobieta powina wiedziec cos o ciazy-jak sie zachdzi,kiedy moze dojsc do zaplodnienia i o antykoncepcji wiec radze kupic jej jakas madra ksiazke na ten temat.pozdrawiam
 
Status
Zamknięty.
Do góry