Ciągłe zmęczenie i problemy ze skupieniem się.

OooO

Nowicjusz
Dołączył
30 Styczeń 2007
Posty
43
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
x
Cześć,
Ostatnio tak mniej więcej od dwóch tygodni chodzę stale zmęczony, i nie umiem się na niczym skupić. Zacząłem chodzić wcześniej spać ale nie pomaga. Mam 17 lat i chciałem się zapytać czy może są jakiś witaminki czy coś co by mogło mi pomóc.
z góry dzięki
 

Bartek Popadowski

Nowicjusz
Dołączył
26 Październik 2007
Posty
484
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Poznań
kup w aptece jakis preparat witaminowy ;) taki zeby były tam różne witaminy powinno pomóc jak zaczniesz to brać :)
 

OooO

Nowicjusz
Dołączył
30 Styczeń 2007
Posty
43
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
x
ale takie zestwawy witaminto ja jem i jescze magnez, potas
 

Karh

Pasjonat Fantasy.
Dołączył
27 Marzec 2007
Posty
2 013
Punkty reakcji
5
Miasto
Faerûn.
Internet napisał:
Dieta powodująca lepszą pamięć i koncentrację powinna zawierać: witaminy z grupy B, witaminy A, C, E (o których już wspomnieliśmy), kwas foliowy i mikroelementy: magnez, wapń, cynk, potas, żelazo, fosfor.

Tak jak było powiedziane. Jakieś zestawy witaminowe zakup. Czegoś Ci brakuje w organizmie.
 

Chinidinum

Nowicjusz
Dołączył
8 Lipiec 2007
Posty
117
Punkty reakcji
0
To prędzej stan przeddepresyjny lub łagodna depresja, aniżeli niedobór witamin, a więc jeśli dodatkowo masz chandrę, czy miewasz stany przygnębienia, to powinieneś zażywać Deprim - jest bez recepty, skuteczny w niezaawansowanej depresji i nie uzależnia. Ale oczywiście stosowanie witamin (od czasu do czasu) jest jak najbardziej wskazane.
 

OooO

Nowicjusz
Dołączył
30 Styczeń 2007
Posty
43
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
x
stan przed depresyjny albo łagodna depresja?:/:(
 

Chinidinum

Nowicjusz
Dołączył
8 Lipiec 2007
Posty
117
Punkty reakcji
0
Niekoniecznie, aczkolwiek dużo młodych ludzi teraz w nią popada - ale tej łagodnej łatwo się pozbyć i nie jest ona czymś bardzo groźnym, no ale trochę przeszkadza w życiu, bo np. dekoncentruje.
 

OooO

Nowicjusz
Dołączył
30 Styczeń 2007
Posty
43
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
x
chyba macie racje bo czytałem trochę teraz o depresji i pare rzeczy mi pasuje. A ten Deprim nie jest szkodliwy czy coś?
 

Chinidinum

Nowicjusz
Dołączył
8 Lipiec 2007
Posty
117
Punkty reakcji
0
Nie jest szkodliwy, ale u małego odsetka osób z jasną karnacją, może spowodować uczulenie na światło, toteż szczególnie latem w czasie stosowania należy unikać znacznej ekspozycji ciała na słońce, np. podczas opalania (ale teraz mamy zimę więc natężenie promieni świetlnych jest nieduże). Na pierwsze efekty trzeba poczekać około dwóch tygodni. http://www.deprim.pl/ - tu jest więcej informacji.
 

OooO

Nowicjusz
Dołączył
30 Styczeń 2007
Posty
43
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
x
Kupiłem sobie dzisiaj deprim. Tylko w ulotce nie jest napisane jak długo mam go brać. Jest tylko napisane że w ciągu dnia 3 tabletki przed posiłkiem, ale nie jest napisane ile takich dni ma być:/ Wie ktoś może??
 

mewka5

Nowicjusz
Dołączył
4 Marzec 2008
Posty
149
Punkty reakcji
0
glucardiamid ..to sobie kup w aptece (nie drogo od 6zł-do 8 ) ale pomaga naprawdę. To jest cos własnie jak jestes osłabione i taki jak by ciągle zmęczony. Polecam naprawde, sama to biore i pomaga. Nie trzeba pić kawy , np ja pije rano a potem tylko tabletka i jest ok
 

Chinidinum

Nowicjusz
Dołączył
8 Lipiec 2007
Posty
117
Punkty reakcji
0
Kupiłem sobie dzisiaj deprim. Tylko w ulotce nie jest napisane jak długo mam go brać. Jest tylko napisane że w ciągu dnia 3 tabletki przed posiłkiem, ale nie jest napisane ile takich dni ma być:/ Wie ktoś może??

Po 10-14 dniach powinny być pierwsze efekty.
 

sociopata

Nowicjusz
Dołączył
25 Styczeń 2008
Posty
25
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
górskie okolice
musze cię zmartwić kolego ale to nie jest początek żadnej depresji !!!
Moim zdaniem to początek schizofrenii paranoidalnei z objawami narcystycznej złości i manią wielkości,
oraz zaburzeniem chęci do życia i zanikiem pokładów energetycznych...w skrócie SPZONZIMWOZCDŻIZPE.
Żaden deprim ci nie pomoże jedynie konkretnie mocne psychotropy.
Proponuje skontaktować się z psychiatrą lub farmaceutą:)
 

pr0mil

Nowicjusz
Dołączył
14 Marzec 2008
Posty
42
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Miasto
xx
kawa z rana i po południu ;)

no chyba ze masz bardzo wysokie ciśnienie to lepiej nie chlej kawy na umór
choć ja to praktykuje od lat :D
ale max ciśnienie jakie mam to 100 na 70 :]
 
Do góry