Ciagle Przetłuszczają Mi Sie Wlosy

BeAtQa

Nowicjusz
Dołączył
16 Luty 2006
Posty
177
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
BdG - 4DoN
O tej zimnej wodzie to ja tez gdzieś słyszałam, że mniby pomaga.. ale ja zawsze płuczę włosy właśnie letnią wodą... i jakoś nic nie działa :( a co do sposobu żeby nie myć 2 - 3 dni... też nic nie daje.. już nie raz próbowałam... :(
 

badyl

Nowicjusz
Dołączył
15 Maj 2006
Posty
619
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Kresy wschodnie
Wg mnie to efekt psychologiczny gra tutaj dużą rolę a nie tak na prawdę "tłuste" włosy. Zapewne przyzwyczajone jesteście do włosów zaraz po umyciu i już mała ich zmiana oznacza dla was iż są przetłuszczone a na prawdę inni pewnie nawte by nie zauważyli różnicy. Oczywiście to jedna z opcji. Jeżeli ktoś ma na serio problem z włosami zalecam wizytę u dermatologa. Zobaczy, poradzi, przepisze preparty bądź leki i "problem z głowy" i to dosłownie :)
 

adxa

--- -... -.-. .-
Dołączył
15 Wrzesień 2005
Posty
1 597
Punkty reakcji
0
no to ja polecam szampon Timotei (do wlosow przetuszczajacych sie) o taki
p3585_big.jpg

nie jest drogi...wrecz bardzo tani i przynosi efekty :D
tylko ze trzeba go uzywac tak jak powinno sie wszystkie szampony czyli: uzywac go przez jakis czas (np 2-3 tygodnie) i potem przez tydzien myc glowe innym i znowu powrocic do tego...
zycze powodzenia w walce z tymi malymi brudami :p
 

motylek99

naćpana marzeniami.
Dołączył
13 Lipiec 2006
Posty
4 203
Punkty reakcji
0
Wiek
32
mi tesh sie przetluszczaja od jakiegos czasu ale ja mam 14 lat i to chyba normalne uzywam roznych szamponow np. z nivei-po niej ladnie mi sie wloski ukladaja a potem lekka odzywka zeby tak bardzo sie nie przetluszczaly to ja wlasnie myje je [niestety codziennie] w takiej letniej wodzie a potem takiim chlodniejszym troszke strumieniem na koniec :) rzadku stosuje lakier itp. bo bez tego mi sie ukladaja a to tylko przeciaza wloski..no ale co zrobic?

aha chcialam jeszcze dodac ze z tym"odzwyczajaniem" wlosow od codzinenego mycia zeby sie tak nie przetluszczaly to to wcale niepomaga!! a i tak i tak sa tluste wcale tego nie polecam bo to nie dziala!!
 

Margolka

Nowicjusz
Dołączył
15 Styczeń 2006
Posty
404
Punkty reakcji
0
Miasto
nie pamietam...
<_<

ja juz przeszlam okres dojrzewania dawno temu wiec bez takich okej?? bo sie wkurze zaraz!!! :cenzura:

a ten timotei... on brzydko pachnie :/ a wlosy wcale lepiej nie wygladaja... moje robia sie ejszcze abrdziej sianowate niz juz sa :(
 

adxa

--- -... -.-. .-
Dołączył
15 Wrzesień 2005
Posty
1 597
Punkty reakcji
0
mi sie tam podoba jak pachnie :p
moze nie szalowe al moze byc :D

a jak bedziesz uzywala go na przemian z innym to nie powinnas miec takich sianowatych wlosow :]
 

gosia665

Nowicjusz
Dołączył
6 Maj 2005
Posty
570
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Łódź
póki są wakacje ,staraj sie nie myc włosów z 3-4 dni tak zeby byly dobrze przetłuszczone ,wtedy one sie przyzwyczają :) ja tak zrobilam ;) a i jest spoko :) używam szamponu Seboradin ( z apteki ) polecam :)
 

Margolka

Nowicjusz
Dołączył
15 Styczeń 2006
Posty
404
Punkty reakcji
0
Miasto
nie pamietam...
a co to za szmpon? gdzies juz te nazwe slyszalam, ale mozesz tak przyblizyc? jakie ma wlasciwosci? co robi? no i jaka cena?? :p

3-4 dni powiadzasz? to raczej nic nie da... probpwalam.. ale moje wlosy maja swoje zdanie,,, niestety :/
 

gosia665

Nowicjusz
Dołączył
6 Maj 2005
Posty
570
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Łódź
Nazwa : SEBORADIN , zwieksza objetosc włosów , nie przetłuszczają się tak jak zawsze :/ , nie wypadają. ja do tego uzywam tez balsamu tez SEBORADIN do włosów zniszczonych regenuje :) polecam :) poprubuj coś ;) jak cos to pisz
 

Margolka

Nowicjusz
Dołączył
15 Styczeń 2006
Posty
404
Punkty reakcji
0
Miasto
nie pamietam...
nom chyba sprobuje.. ale najpierw chyba kupie fructis.... sama nie wiem z reszta :/
a powiedz mi jaka cenka??

juppiii pojutrze wypłatka :D bede szalec :D
 

simonka23

Nowicjusz
Dołączył
3 Sierpień 2006
Posty
365
Punkty reakcji
0
Miasto
Polska
o tym seboradinie tez czytalam i stosowalam,... Mi wtedy troche pomoglo a potem przerwalam
Odzywka i szampon kosztuja no zeby nie sklamac..przeszlo 10 zl to na pewno ale nie pamietam dokladnie bo ku[powalam jakies 2lata temu.
No i sa jescze takie ampułki seboradin co sie wciera w te wlosy.
Opakowanie maja rozowe. No chyba ze sie cos zmienilo.
 

Margolka

Nowicjusz
Dołączył
15 Styczeń 2006
Posty
404
Punkty reakcji
0
Miasto
nie pamietam...
ampułki? wcierac we wlosy? o rany:/ to juz widze jak bym wygladala.. znaczy moje wlosy... po tym... ja je wilgotna dlonia dotkne i potrzymam tak przez chwilke! i juz sie robia taki tlustawe....
 

martynka870

Nowicjusz
Dołączył
18 Maj 2006
Posty
407
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
BydgOszcz
ja biore tabletki anty i wlosy mi sie poprawily (i nie tylko) a poza tym ,od meisaca uzywam Timotei taki żółty...naprawde bardzo skuteczny!! on jest chyba z wyciągiem z SZAŁWi.. polecam..wlosy sa od razu lepsze i sie trzymają do 3 dni i są fajnie miekkie
 

Kasia_P

Nowicjusz
Dołączył
15 Sierpień 2006
Posty
25
Punkty reakcji
0
Miasto
z krainy czarow ;-)
Przede wszystkim szampon trzeba dobrac sobie indywidualnie,bo nie ma jednego ktory by slurzyl wszystkim.Prawda tez jest,ze wlosy nalezy myc raczej w chlodnej wodzie,a co do odzywki to najlepsze sa te do splukiwania,bo nie obciazaja wlosa.Odzywka najlepiej nawilzajaca,a nie natluszczajaca i stosowac ja na konce,a nie od skory.Polecam kosmetyki do wlosow z GLISS KUR jest spory wybor i przede wszystkim nie sa az tak bardzo drogie.Dobrym sposodem jest tez plukac wlosy po umyciu wywarem z szalwi,bo szalwia zapobiega poceniu sie i w przypadku wlosow przetluszczaniu. Ktos napisal,ze fryzjerka polecila pofarbowac wlosy,tez jestem fryzjerka i nie polecam tego,bo to nie jest wyjscie z sytuacji,pomaga jedynie na chwile.
 
Do góry