Chyba będe ojcem ?

Status
Zamknięty.

energy2000boy

Nowicjusz
Dołączył
21 Październik 2006
Posty
49
Punkty reakcji
0
Witam

Mam znów problem z dziewczyną :(
Kochaliśmy sie przedwczoraj,był to dzień w którym powinna dostać okres,kochaliśmy sie raz bez gumki ,do wytrysku nie doszło w pochwie,potem po pół godziny znowu sie kochaliśmy i wytrysk nastąpił w pochwie....
Okresu dalej nie dostała ...a powinna go dostać właśnie w tym dniu ....
Tyle że ostatnie 2 tygodnie dla niej były ciągłym stresem,wyrzucenie ze studiów itp itd.....
Ma 21 lat....
 

MarekMarek00

Nowicjusz
Dołączył
12 Marzec 2008
Posty
68
Punkty reakcji
0
Witam

Mam znów problem z dziewczyną :(
Kochaliśmy sie przedwczoraj,był to dzień w którym powinna dostać okres,kochaliśmy sie raz bez gumki ,do wytrysku nie doszło w pochwie,potem po pół godziny znowu sie kochaliśmy i wytrysk nastąpił w pochwie....
Okresu dalej nie dostała ...a powinna go dostać właśnie w tym dniu ....
Tyle że ostatnie 2 tygodnie dla niej były ciągłym stresem,wyrzucenie ze studiów itp itd.....
Ma 21 lat....

Według mnie to jeszcze nie powodów do paniki.
Ale pewności nie ma to fakt.
 

Marozja

Nowicjusz
Dołączył
29 Styczeń 2008
Posty
2 469
Punkty reakcji
24
Wiek
40
Miasto
Dark side of the Moon
37,70941%

Stary, zlituj się...

Przede wszystkim wyluzujcie. Jak ja bym była w ciąży za każdym razem, jak mi się okres spóźnia 2 - 3 dni, to już bym zapełniła swoim potomstwem niewielkie przedszkole.
 

energy2000boy

Nowicjusz
Dołączył
21 Październik 2006
Posty
49
Punkty reakcji
0
Moja laska zaczyna mówić że zaczyna ją bardzo boleć macica,w dole brzucha.....
 

sosad1

Nowicjusz
Dołączył
11 Listopad 2007
Posty
995
Punkty reakcji
2
Wiek
39
ej weź niech ona test sonie zrobi, bo my tutaj wyrocznią nie jesteśmy....i ktoś powie "kochałem sie" a my:"wpadłeś"...
Test, i rzczeywiście moze to być wina stresu, bo wyrzucenie ze studiów porzadnie stresuje:( wiem bo sama miałam problemy z kilkoma egzaminami, i miałam serce w gardle:/
 
B

Blancaaa

Guest
test jest za wczesnie robic bo niedawno sie kochalisci, prawdopodobienstwo 50% na 50% wiec musicie poczekac na okres albo mozecie udac sie do ginekologa ale mysle zebyscie jeszcze poczekali poniewaz jak pisałes dziewczyna miała stresujacy tydz a to moze przesunac okres...niech sie wygrzeje w b.cieplej wodzie to pobudzi krazenie i moze nastapic krwawienie ale nie musi. mysle ze nie ma powodow do strachu
 

mewka5

Nowicjusz
Dołączył
4 Marzec 2008
Posty
149
Punkty reakcji
0
ja jestem testem ciążowym niech na mnie nasika i ja powiem czy jest w ciąży. Co to za pytanie co ty gosciu;/ stres bardzo reaguje na okres..może własnie z tego powodu jej sie spóznia, proponuje zrobić test a nie pisać głupie posty, skad my mamy wiedziec czy twoja dziewczyna jest w ciązy
 

nigerka

Nowicjusz
Dołączył
16 Luty 2008
Posty
480
Punkty reakcji
0
J proponuje po prostu zainwestować w antykoncepcje albo nie uprawiać seksu jeśli się nie jest na to gotowym i nie wie jakie są konsekwencje! Widzę, że już kilka takich tematów założyłeś w różnym czasie czyli macie takie problemy dość często! Ile Ty masz lat?
 

opiolica

Nowicjusz
Dołączył
22 Październik 2007
Posty
241
Punkty reakcji
0
qqqrrwq nie jestescie gotowi na dziecko nie kochajcie sie albo guma, globulki a najlepiej wyciagnij zanim wypyniesz!!!!!!!!!!!!!!!!
 

mała*czarna

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2006
Posty
5 681
Punkty reakcji
6
Następnym razem po prostu zastanówcie sie...bo bez gumki, bez żadnej doustnej antykoncepcji (mam namyśli tabsy) to czyste szaleństwo. Zajść w ciąże można za każdym razem, prawdopodobieństwo zawsze jest. Uspokójcie sie. Wiedzieliście co robicie... Niech Twoja dziewczyna poczeka i wtedy zrobi test.
 
B

Blancaaa

Guest
no seks to nie zabawa dla dzieci..tylko dla osob dojrzałych psychicznie jak i rowniez fizycznie i co najwazniejsze konsekwentnych i odpowiedzialnych. a jezeli "dzieci"zaczynaja sie bawic w seks to musza sie zabezpieczac zeby pozniej nie płakac
 

silent hunter

Nowicjusz
Dołączył
13 Kwiecień 2007
Posty
380
Punkty reakcji
0
Jak ktoś nie umie przyjąć dziecka bo jest dzieckiem psychicznym a mimo to chce uprawiać seks to aby nie robić problemów sobie i innym to powienien się wykastrować ;) Seks nie dla dzieci.
 

energy2000boy

Nowicjusz
Dołączył
21 Październik 2006
Posty
49
Punkty reakcji
0
Dalej nie dostała okresu....dalej boli Ją w dole brzucha........dziś zaczęła wymiotować......mówi że z gorączki....

Mam już panikować ???
Na litość boską ona nie powinna być w ciąży...:(
No chyba że Mnie okłamuje poto żebym z nią był...ekhm....bo jesteśmy razem jakieś 2 tygodnie..a znamy sie od ok 3 miechów..
 

nigerka

Nowicjusz
Dołączył
16 Luty 2008
Posty
480
Punkty reakcji
0
Chyba zmieniasz panny jak rękawiczki, z każdą idziesz do łóżka a później nam się tutaj żalisz!
"człowiek uczy się na błędach"! Do ciebie to chyba nawet nie pasuje, bo nic się jeszcze nie nauczyłeś!
 

koniczynka15

Nowicjusz
Dołączył
22 Marzec 2008
Posty
30
Punkty reakcji
0
Miasto
krzeszło xD
no seks to nie zabawa dla dzieci..tylko dla osob dojrzałych psychicznie jak i rowniez fizycznie i co najwazniejsze konsekwentnych i odpowiedzialnych. a jezeli "dzieci"zaczynaja sie bawic w seks to musza sie zabezpieczac zeby pozniej nie płakac


co racja to racja.może nie powinnam sie wypowiadać na ten temat ,hmmm...bo jestem za młoda,ale kurcze to jest żałosne.dzieci w podstawówce wiedza jakie są konsekwncje TWOJEO czynu a ty,facet po dwudziestce z móżdrzkiem małego noworodka.płakać się chce! A tak a propo to w aptece idzie kupic cos takiego jak test ciążowy-polecam.Sorry ale my Ci nic nie pomożemy ;/
 

energy2000boy

Nowicjusz
Dołączył
21 Październik 2006
Posty
49
Punkty reakcji
0
Test nic nie daje...nieraz go robiłem jak byłem z innymi kobietami i wychodził pozytywny a w ciąży nie były...

a co do ptasiego móżdżka...po prostu jestem typowym facetem....czasami podczas extasy milości nie myśli się o zabezpieczeniach...


koniczynka15 : To samo Ci napisze jak kiedyś Ty będziesz miała problem :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry