Chrapanie

majszka

Nowicjusz
Dołączył
6 Kwiecień 2015
Posty
108
Punkty reakcji
0
na chrapanie jest podobno jeden skuteczny w większości przypadków sposób, niestety- chirurgiczny:) wszczepiają implanty w podniebienie, aby jes usztywnić, one z czasem i tak zarosną, ale będą tam wszystko trzymać, chrapanie chrapaniem, gorzej jednak że często wiąże się to z bezdechami, a to już jest niebezpieczne:)
 

4poryroku

Nowicjusz
Dołączył
1 Czerwiec 2015
Posty
42
Punkty reakcji
3
majszka napisał:
na chrapanie jest podobno jeden skuteczny w większości przypadków sposób, niestety- chirurgiczny:) wszczepiają implanty w podniebienie, aby jes usztywnić, one z czasem i tak zarosną, ale będą tam wszystko trzymać, chrapanie chrapaniem, gorzej jednak że często wiąże się to z bezdechami, a to już jest niebezpieczne:)
Mój tatko strasznie chrapał, chcieliśmy nawet wszyć mu piłeczkę do tenisa na plecach piżamy, żeby nie spał na prosto. :lol:

W końcu kupiliśmy kapsułki na chrapanie. Teraz tylko od czasu do czasu pojedynczo zachrapie! Nie trzeba było operacji. :)
 
A

acidic

Guest
Moj tata tez strasznie chrapie, moja mama rowniez nie mzoe sobie z tym poradzic, chociaz mysle zze przez tyle lat po prostu sie przyzwyczaila do tego :p
 

Pepitka

Nowicjusz
Dołączył
1 Grudzień 2015
Posty
74
Punkty reakcji
0
Mojemu mężczyźnie pani doktor poleciła schudnąć, ponoć wtedy chrapanie przejdzie. Póki co walczymy, więc zobaczymy co czas pokaże, ale szczerze mówiąc myślę, że może mieć na to wpływ krzywa przegroda nosowa.
 

jadwiga100

Nowicjusz
Dołączył
16 Grudzień 2015
Posty
21
Punkty reakcji
0
[SIZE=10.5pt]Znam ten problem doskonale. Oboje moi rodzice chrapią. Czasem jak przechodziłam obok ich sypialni to słychać było jakby walczyli, które chrapie głośniej. Na szczęście miałam taki komfort, że ich sypialnia była oddzielona dwoma innymi pokojami od mojego pokoju. W związku z tym nie było u mnie nic słychać. Wiem, że pomaga położenie się w innej pozycji. Poproś chłopka by układał się do snu na boku. Uprzedź także, że jak będziesz go budziła w nocy to niech zmieni pozycję. Po pewnym czasie sam powinien się przyzwyczaić i spać w jeden pozycji, która pozwoli i Tobie spać spokojnie całą noc. [/SIZE]
 

Patyszka

Nowicjusz
Dołączył
28 Październik 2014
Posty
149
Punkty reakcji
0
Jak mój luby chrapie to gwizdze, albo pac go po nosie i przestaje heheh
 

jadwiga100

Nowicjusz
Dołączył
16 Grudzień 2015
Posty
21
Punkty reakcji
0
Patyszka napisał:
Jak mój luby chrapie to gwizdze, albo pac go po nosie i przestaje heheh
[SIZE=10.5pt]Świst czy też gwizdanie podczas chrapania nie należy do najprzyjemniejszych odgłosów jakie budzą w nocy. Czy jeśli obudzisz swojego faceta w nocy to przekręca się na bok i mija problem? Czy dzieje się to jednorazowo czy często musisz budzić się z jego powodu? Chrapanie drugiej osoby to bardzo denerwująca czynność. Nie ma się na to praktycznie żadnego wpływu. Jedyną wyspaną osobą o poranku jest osoba chrapiąca. Chociaż znam przypadki, że ktoś chrapał tak głośno, że sam siebie obudził. [/SIZE]To jest już szczyt chrapania. Przynajmniej ta osoba jest świadoma tego, że robi to głośno.
 
Do góry