chłopak+wolny domek przez cały weekend i co tu robic?

sagusss

Nowicjusz
Dołączył
13 Czerwiec 2005
Posty
11
Punkty reakcji
0
Miasto
REDA
Na weekend jade do chłopaka bo ma wolny domek. Chcielibyśmy jakos z tego skorzystac ale nie ma pomysłow jak! pomuszcie mi jakos!!! bede bardzo wdzieczna :D
 

sagusss

Nowicjusz
Dołączył
13 Czerwiec 2005
Posty
11
Punkty reakcji
0
Miasto
REDA
nie do konca o balange mi chodzilo :p bardziej o cos co mozna we dwoje robic...
 

stokrotka81

Moderator
Dołączył
19 Maj 2005
Posty
1 996
Punkty reakcji
0
Wiek
43
Miasto
bydgoszcz
sagusss, Po pierwsze witam bardzo goraco i serdecznie cie na naszym wspanialym forumowisku :] :p :D ;)

co do tematu to moje pomysly sa takie /moze banalne ale zawsze :hyhy: /

gra w karty /lub inne ciekawe gry typu scrable..../
ogladanie superwych filmow /moga byc romantyczne albo horrory he mozne sie wtedy bac i przytulac /niby ze strachu hihi/
sluchanie myzyki np nastrojowej dobrej np do przytulanek-caluskow
gadanie o wszystkim i niczym
robienie wspolnie jakiegos pysznego czegos do jedzonka /to swietna zabawa tak wspolnie cos przyrzadzac a potem to szamac oczywiscie tez romantyczna moze byc
robic nic czyli NIC NIE ROBIC
całować
przytulac
i inne tego typu fajne rzeczy :]

POZDRAWIAM

[ Dodano: 1 Sierpień 05, 11:49 ]
mam nadzieje ze pomoglam troszeczke :zawstydzony:
 

Madzia:(

LooooL :)
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
971
Punkty reakcji
1
Wiek
37
ojejku ale suuuuper wolna chata cały weekend i tylko we dwoje...hmmm co tu mozna robić :rotfl: hihihihi
Romantyczna kolacja przy świecach :zawstydzony: ehhh ;)
Niekończące się rozmowy :hyhy:
Impreza(moze być we dwoje)
Taniec przytulaniec :rotfl:
hihi i wiele wiele innych rzeczy ;) :p
Pozdrowionka :]
 

anioł

Nowicjusz
Dołączył
30 Lipiec 2005
Posty
115
Punkty reakcji
0
hmm..świece zapalone w całej chacie,romantyczna kolacyjka potem jakiś romantyczny filmik we dwoje :) długie rozmowy ze sobą przy kominku <marzyciel> :p potem możecie potańczyć sami przy jakiejś wolniutkiej muzyce :) to zalezy co wy lubicie robić :) ale ten czas razem napewno długoo zostanie w Waszej pamięci,wkoncu bycie z kochana osobą jest czymś przepięknym<wstydniś> :p Pozdrawiam.,.,.i zycze miłego spedzenia czasu :) :przytul:
 

anioł

Nowicjusz
Dołączył
30 Lipiec 2005
Posty
115
Punkty reakcji
0
ale zapóźno napisałam :p ale mam nadzieję że jeszcze Wam się przytrafi wolna chatka :p tego Wam zycze :)
 

Varial

Nowicjusz
Dołączył
21 Lipiec 2005
Posty
144
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Z daleka...
Wszystko i nic :p

Chata wolna, fajnie ma Twoj chłopak :)

1.Experymenty kulinarne :p
2.Filmy
3.Imprezka we dwoje :p
 

bahiri

Nowicjusz
Dołączył
7 Sierpień 2005
Posty
415
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
kraków
jak ja bym tak chciała....<rozmarzona> zazdroszcze :) w sumie nie będę pisać o niczym konkretnym bo to zależy jak długo jesteście razem i na jakim poziomie-że tak to nazwę-jest wasz związek.Jakbym miała taką sytuację to chyba bym ciągle się do mojego skarba tuliła i chłoneła całą sobą to szczęście... :zakochany:
 

justysia118

Nowicjusz
Dołączył
31 Sierpień 2005
Posty
3
Punkty reakcji
0
co mam zrobic moj chlopak siedzi w wiezieniu a ja juz mam koniec wakacji i musze chodzic do szkoły i teraz nie bede miala tyle czasuu do niego co miałam dziekii narQa <cmok>aski
 

lukikiller

Nowicjusz
Dołączył
29 Wrzesień 2005
Posty
168
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Szczytno
NApewno romantyczna kolacja przy świecach <lol2> a później może ........ romantyczny film <lol> nie będe wnikał w szczegóły co dalej :p
 

czarnalejdis

Nowicjusz
Dołączył
30 Kwiecień 2008
Posty
2
Punkty reakcji
0
hmm... no jak macie wolny domek, to super!!! to moja propozycja:p ja najpierw wybralamym sie na zakupy i zrobila przepyszna kolacje, ale kolacja jak to posilek nie trwa dlugo i jakos ten domektrxzebabyloby zagospodarowac, tz nie caly domek ale łóżko albo kocyk przy kominku, bo ja to lubie male fiku miku z moim kochaaaanym;* ahh... ale zeby urozmaicic nasze zblizeni kupilabym sobie sexi koronkowa czerwona bielizne, perfumy z fermonami i gadzety, zeby bylo zabawnie... :) no a przed tym to moze jakies male co nieco z tym kims podczas rooomantycznej kapieli z duza iloscia piaaany i olejkow zapachowych... moj chlopak lubi jak w lozku staje sie kims innym niz na codzien, staje sie pełna pozadania lwica.... mrrrrauuu;*; i kocham martetowac go w lozku* ale to dobrze dziala na moje cialo bo przy dobrym sexie kilak razy wtygodniu zrzucam duuuzo klaori i wyrabia tallie<lol> no i nie tylko talie:) zawsze trzba pamietac o dobrym zabespieczeniu na wypadek wpadki polecam pro-mena:D dziala w 72godziny:p a prezerwatywy, hhmmm... no niby cos trzeba chociaz sex w gumce smakuje jak lizak w opakowaniu, szkoda tylko ze moj jendyny ma troche malego ptaszka:( ale coz nie kazdy jest dobrze wyposarzony, moglby byc szwedem to wtedy to mmmm bo szwedzi ponoc maja najwiekszego<lol> ale tego juz nie zmienie chyba ze da sie go jakos wydluzyc, przez tego malego korniszonka udaje orgazmy...al;e dosyc o mnie wiec ja jakbym miala wolna chate to zabawialbym sie na calegoooo!!!! brara bara bara, riki tiki tak... jesli mialam ochote daje memu jedynemu znak:pD:eek: tak!!!!!!!!! mrauuuu
 

napalonalwica

Nowicjusz
Dołączył
30 Kwiecień 2008
Posty
1
Punkty reakcji
0
hmmm wolna chata :p <marzenie> dziewczyno idź na całość!! taka sytuacja może sie nie powtórzyć :) ! na początku zgadzam sie z czarnalejdis:) kochana gra wstępna musi byc :p czyli kolacyjka, kominek, kąpiel i takie szmery bajery to muszą być obowiazkowo!! po prostu co tu dużo mówić: MUSI MU SIE ZROBIĆ MOKRO W GACIACH! musiz mu pokazać jaka jesteś ostra, pikanta normalnie wulkan energii ochhh...... przygotuj sie dokładnie ta sexii bielizna.. podniecające perfumki.. zrób sie na bóstwo! facetowi na Twój widok ma cieknąć ślina tak jak psu gdy widzi kiełbasę :D a skoro mówimy już o kiełbasce to tu jest kwestia gdzie nie zgadzam sie z czarnalejdis! prezerwatywy są ok :) zresztą co ja mowie to doskonała rzecz!! kocham człowieka co wymyślił kondony!!!!!!!!:*:*:*:*busiii najbardziej lubię o smaku czekoladowym ewentualnie o smaku dojarzałej truskawki..ochhh to jest cześć mojej doskonałej zabawy z chłopakiem to go tak podnieca ze.. nawet nie wiem jak to okreslic.. biore ta cudowna rzecz i zakładam mojemu ukochanemu....hmm rączki pracuja.. trzeba miec sex w łapach:D później żeby mieć pewność ze wszystko jest ok przejeżdżam delikatnie języczkiem po gumie..hmm to jest cudowne. Dziubaskowii to tak si podoba, nie wyobrażamy sobie współżycia bez tego wątku.. a wiec gorąco polecam Ci prezerwatywy:) jeszcze doskonała rzecz sa nasutniki najlepiej w kształcie serduszka:):) dzięki nim ta zabawa staje sie ciekawsza. A wiec baw sie i szalej i nie myśl co dalej!! ahaa i nie zapomnij umyć sobie ząbków :p
 
Do góry