Chłopak Czy Dziewczyna?

Ania20

Nowicjusz
Dołączył
31 Grudzień 2005
Posty
34
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
Konin
Ja zawsze lepiej się dogadywałam z chłopakami i tak zostało. :p
 

Pancernik

Czarna Mamba
Dołączył
6 Październik 2005
Posty
3 196
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
z Nienacka
A ja sie przyjaznie zarowno z chlopakami jak i dziewczynami choc w sumie jako takiego przyjaciela chlopaka nie mam. Uwazam ze przyjazn miedzy dziewczyna a chlopakiem taka czysta, bez podtekstow poprostu nie isnieje a przynajmniej ja sie z takowa nie spotkalam. Mialam przyjaciela ale w momencie kiedy zaczyna sie milosc konczy sie milosc. I tak bylo w moim przypadku. Zniszczyl to co bylo miedzy nami i teraz kumplujemy sie ale nie moge rozmawiac z nim jak dawniej.
 

martyna13

...::ZaKoChAnA::...
Dołączył
31 Grudzień 2005
Posty
334
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
z krainy błękitu...
ja te wole z dziewczynmi ola jesli masz na mysli nasze klotnie to badz swiadoma ze ty czesto to prowokujesz swoja glupota bez obrazy ................ :bag:
 

DarkWolf

Nowicjusz
Dołączył
26 Październik 2005
Posty
251
Punkty reakcji
0
Miasto
Jasło
Dokładnie nie wiem. Ale chyba z dizewczyną.Mam dwie wspaniałe przyjaciółki które są dla mnie najwiekszym skarbem i moge z nimi zawsze pogadać i zawsze znajdą dla mnie czas. A z chłopakami to raczej gorzej. Z nimi to moge co najwyżej o samochodach filmach i sporcie pogadać.
 

princess

Nowicjusz
Dołączył
18 Grudzień 2005
Posty
338
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Ja myślę że bardziej można zwierzyć się dziewczynie,nie ma to jak szczerze oddana przyjaciółka... Są też tacy faceci ale to raczej rzadkie egzemlarze. Dziewczyny są bardziej drobnostkowe,życzliwe,otwarte i bardziej od facetów lubią słuchać problemów innych. Faceci mają swój świat i albo nie słuchają albo nie mają na takie romowy czasu... A szkoda :(
 

Paulincia

Nowicjusz
Dołączył
29 Grudzień 2005
Posty
209
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
z Bielska_Białej
Mi się dogaduje dobrze i z dziewczynami i z chłopakami. Ale nie wierzę w przyjaźń pomiędzy chłopakiem a dziewczyną dlatego uważam chłopaków tylko jako kumpli. Pozdrawiam.
 

Arina

...aż w jedną krótką chwilę pojmiesz po co żyjesz!
Dołączył
18 Maj 2005
Posty
3 093
Punkty reakcji
1
Wiek
39
Miasto
z TYCH najlepszych
a pewnie, że z Facetami, oni nie mówią ciągle o wyglądzie, modzie i urodzie, no chociasz się zdaża :p
Ale tak jakoś od 17 roku życia trzymam się bardziej z Facetami, jakoś tak zawsze idzie z nimi sensowanie porozmawiać .
 

saraaa

SOS
Dołączył
13 Grudzień 2005
Posty
418
Punkty reakcji
0
Wiek
32
ze wszystkimi :)
to zależy od osoby ale bardzo często wole pogadac sobie z chłopakiem niz dziewczyną :)
 

Patuśka

Nowicjusz
Dołączył
30 Grudzień 2005
Posty
39
Punkty reakcji
0
u mnie to zależy od sytuacji... Przede wszystkim zawsze rozmawiam z moją przyjaciólką, bo wiem, ze zawsze mnie wysłuch i doradzi... Ale równie dobrze dogaduje sie z przyjacielem... czasem są sytuacje kiedy naprawdę wole pogadać z facetem... ale to naprawde zależy od sytuacji i problemu...
 

Attachments

  • roza_czerwona.gif
    roza_czerwona.gif
    4,6 KB · Wyświetleń: 3
  • roza_niebieska.gif
    roza_niebieska.gif
    35,8 KB · Wyświetleń: 3

xionc

Zbanowany
Dołączył
12 Listopad 2005
Posty
1 192
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Miasto
ja dostałem?
O takich problemach, czy radościach nie związanych z interesami lepiej z płcią przeciwną, szybciej zdobywa się takiego "sojusznika".

Ale chłop z chłopem musi często porozmawiać.
 

Nataly

Nowicjusz
Dołączył
11 Maj 2005
Posty
118
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Warszawa
to zależy jeszcze o co chcesz się poradzić ... ;)) Bo jeśli o chłopaka, to chyba lepiej pogadać o tym z kumplem.. sam jest facetem i może co nieco podpowiedzieć :D Ja osobiście mam dobrą koleżankę i kolegę, i radzę się obojga ;)
 

heaen

Nowicjusz
Dołączył
30 Grudzień 2005
Posty
266
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Śrem k.Poznania
Dogaduje się lepiej z facetami, ale jeśli mam już problem natury typowo kobiecaj lub też w sferze bardzeij uczuciowej to wolę pogadać z taką jedną fajną panną :p
Ale ogólnie milej czas spędza mi się w towarzystwie chłopaków :)
 
Do góry