Chłopak Czy Dziewczyna?

olunia_lw

pfffffff.... I am madwoman ^^
Dołączył
28 Grudzień 2005
Posty
389
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
z wariatkowa :D
Jak myslicie??.....Z kim wam sie łatwiej dogaduje z chłopakiem czy z dziewczyna????.... Kto lepiej ci podpowie w trudnych sytuacjach????..... i kto moze poświęcić ci czas nawet na najmniejsze drobnostki????
---------------------
Ja wam powiem że mi jest lepiej chyba gadac z chłopakiem bo z kolezanka zawsze sie później kłóce lub coś w tym stylu...... a mój brat i chłopak zawsze mnie wysłuchiwają do końca i daja zawsze dobre rady..... :p :p :p :p :D :D :D :D
 

Karolina

Nowicjusz
Dołączył
4 Maj 2005
Posty
2 878
Punkty reakcji
0
Wiek
35
eee ja chloapkow to chyba nigdy nie zrozumiem, lepiej jest mi sie porozumiewiac z dziewczynami
 

WiTTch

Nowicjusz
Dołączył
26 Październik 2005
Posty
515
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
..::Roosevelta::..
Ja już gdzieś pisałam, ze przedewszystkim wolę rozmawiać z kolegami !! Lepiej czuję się w ich towarzystwie i wygadać wolę się im bo oni nie ściemniaja tak jak dziewczyny i nie mówią to co ja bym chciała słyszeć tylko mówią prawdę pocieszą ;) pozatym lepiej płakać w męskie ramie :p
 

staniu

Nowicjusz
Dołączył
16 Listopad 2005
Posty
129
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Świebodzin
nie ściemniaja hehehe to gdzie ty zyjesz WiTTch na pystyni :mruga: ty pewnie sama nie wiesz jacy oni sa :p
 

nika

................
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
6 077
Punkty reakcji
4
Miasto
daleka kraina czarow
Z jednymi i z drugimi dobrze sie dogaduje ale co zas tyczy sie problemow to najlepiej z dziewczyna je rozwiazywac, wkoncu my kobiety mamy podobne problemiki ;)
 

WiTTch

Nowicjusz
Dołączył
26 Październik 2005
Posty
515
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
..::Roosevelta::..
nie ściemniaja hehehe to gdzie ty zyjesz WiTTch na pystyni :mruga: ty pewnie sama nie wiesz jacy oni sa :p

teraz widzę, że napisałam zbyt ogólnie!! Tych co ja ma przyjaciół to są szczerzy ze mną, nie mówią mi że mam być dobrej myśli jak no coś skazane jest na porażke tylko są realistami i często sprowadzają mnie na ziemię!!

Wierz mi, ze wiem jacy są !! To ty masz jakieś dziwne podejście!!
 

staniu

Nowicjusz
Dołączył
16 Listopad 2005
Posty
129
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Świebodzin
wrr.. to ja z tad uciekam cos powiem to mnie skrytykuja przeciez to byl zarcik nie jestem zlosliwy <_<
 

Agusia-24

Nowicjusz
Dołączył
29 Grudzień 2005
Posty
13
Punkty reakcji
1
Ja dobrze dogaduje się z moją najlepszą przyjaciółką jednakże bywa iź mamy inne zdanie na jakiś temat ale zawsze staramy sobie doradzić tak by było dobrze. Jeśli chodzi o kolegów to też spoko się z nimi rozumiem, czasem po rozmowie z nimi łatwiej jest zrozumieć postępowanie innego faceta i jego zachowanie. :)
 

Ich

Nowicjusz
Dołączył
5 Grudzień 2005
Posty
293
Punkty reakcji
0
ja i z dzuieczynami jak i z chlopakami dogaduje sie dobrze
 

klisia

Nowicjusz
Dołączył
9 Grudzień 2005
Posty
90
Punkty reakcji
0
ja lepiej zdecydowanie dogaduje sie z facetami i nawet wiecej mam qmpli niz qmpelek :D
wole raczej meski towarzystwo :D (jak wiekszosc kobie :p )
ale mam najlepsze przyjciolki :)

zauwazcie jednak
jak jest zaduo kobiet to one nie moga sie dogadac
spojscie np w szkole jak sa klasy gdzie jest przewaga dziewczyn i jest klasa nie zgrana
a jak wiekszosc chlopakow odrazu jest inczej
kobiety nie moge sie dogadac ze soba w grupie
ale mezczyzni dogadaja sie nie tylko miedzysoba a takze z nami kobietami
czy wy tez to zuwazyliscie??
 

nieznajoma 23

Nowicjusz
Dołączył
27 Listopad 2005
Posty
115
Punkty reakcji
0
Ja się lepiej dogaduje z facetami, wogóle jest weselej i fajnie :) ale mam też wiele przyjaciółek którym mogę zaufać :D
 

marzena1177

Nowicjusz
Dołączył
7 Grudzień 2005
Posty
46
Punkty reakcji
0
Ja dogaduje sie zarówno z chłopakami jak :D i dziewczynami, bywz czasem ze nie rozumiem ani kolesia :( ani panny :( . Ale i tak bywa spoko. :D Z kolesiami bywa nieraz nawet lepiej ale tez nie pogada z nimi o wszystkim :D
 

xi-bit

Nowicjusz
Dołączył
23 Sierpień 2005
Posty
346
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
z marsa
Jak jest jakiś problem czy coś to zdecydowanie lepiej z facetem się rozmawia, a przynajmniej on daje w miare realne i dobre rady :D
 

nika

................
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
6 077
Punkty reakcji
4
Miasto
daleka kraina czarow
Jak jest jakiś problem czy coś to zdecydowanie lepiej z facetem się rozmawia, a przynajmniej on daje w miare realne i dobre rady
Facet lepiej doradzi bo jest bardziej stanowczy i twardy, a baby to panikuja i sie rozklejaja.
 

nns

.a murderer.
Dołączył
12 Czerwiec 2005
Posty
6 939
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Faceci jednogłośnie :p
Chociaz mam też kumpelki :)
 

Jack71

Nowicjusz
Dołączył
8 Listopad 2005
Posty
315
Punkty reakcji
0
Miasto
Gostyn
wiadomo ze kobiecie lepiej rozmawia sie z Facetem a
facetowi z Kobieta ale sa tez wyjatki ale ogolnie tak jest :)
ja wole pogadac z kobieta :)
 

Krwawa Mary

Nowicjusz
Dołączył
2 Listopad 2005
Posty
359
Punkty reakcji
1
Wiek
35
To zalezy, na jaki temat, bo tak wogóle to wolę przyjaciółkę, niż przyjaciela ;)
 

agusiak

Nowicjusz
Dołączył
4 Styczeń 2006
Posty
7
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Z kobietami to fajnie się idzie na babskie romansiodło do kina, na podryw, fajnie urządza się babskie wieczorki i lata po centrum handlowym i narzeka, gdy facet zajdzie Ci za skóre :) A z facetami można za to fajnie szybko pojedzić autkami i motorami, oglądnąc dobry mecz, wypłakć się, gdy kotoś zrobił Ci świństwo, można chodzić na nocne spacerki ( bo u męskiego boku jakoś tak bezpieczniej), a poza tym przytulać się. Wszystko zależy od punktu leżenia i tak tez jest ze mną. Zarówno w towarzystwie męskim jak i damskim czuję się dobrze. Sądzę, że nie potrafiłabym mieć tylko kumpelek albo kumpli bo oni wszyscy się nawzajem świetnie uzupełniają, każdy jest mi w jakiś sposób potrzebny.
 

olencjaaa

Nowicjusz
Dołączył
12 Październik 2005
Posty
31
Punkty reakcji
0
Ja ogolnie mam wiecej przyjaciół rodzaju meskiego wiec z nim i elpiej dogaduje sie rzecz jasna ...ale mam też koleżanki z którymi też bardzo dobrze sie dogaduje...ale to chyyba zalezy kto w jakim jest ukłądzie...
 
Do góry