Chłopak cham

sandrusiek1

Nowicjusz
Dołączył
23 Sierpień 2007
Posty
59
Punkty reakcji
0
Miasto
dalejniżmyślisz
Mój problem zaczął się już dawno. Tak w ogóle to nie mój, ale i innych dziewczyn z mojej klasy. Chłopak dokucza tylko tym osobom, które mu się nie podobają. Nie należę do pokrak czy innych typów urody, często słyszę, że jestem ładna, ale po prostu nie jestem w jego stylu. Tak jak połowa płci żeńskiej. Koleś, niestety jest bardzo lubiany w kręgu męskim, każdy stanie po jego stronie. Kiedy się odwracam na przykład by pożyczyć ołówek od jakiegoś chłopaka-wyzywa mnie, mówi, że się poskarży pani, że się odwracam, że nie może patrzeć na moją gębę. Albo kiedy zostawiam mundurek na ławce wrzeszczy, żebym go zabrała, przezywa mnie i drwi z mojej osoby. Wtedy właśnie dyskutuje o mnie z kolegami, mówi, że jestem brzydka i wytyka moje wady. Tak naprawdę to czasami zastanawiam się po co jeszcze żyje, czy tylko dla tego gnojka? Nie dramatyzuje, uwierzcie. Czasem chce odpowiedzieć mu na jego zaczepki, ale nie wiem jak i co. Znacie jakieś mocne słowa, te chamskie rymowanki? A może przytrafiło wam się coś podobnego? Piszcie :sciana:
 
M

Mia

Guest
a ile mam latek?

Nie chce zeby zabrzmiało to infantylnie, ale wiesz, chłopcy w pewnym wieku, próbuja zdobyć szacunek i prestiz przez poniżanie innych. nie sadze by głupie odzywki ci pomogły. zrób głupią mina i zignoruj kolesia. skoro jego celem jest zdenerwowanie cie i zwrócenie na siebie uwagi kolegów- nie daj mu tej satysfakcji! olej go sikiem prostymi po sprawie, z czasem mu się znudzi i w2szystko wróci do normy.
 

sandrusiek1

Nowicjusz
Dołączył
23 Sierpień 2007
Posty
59
Punkty reakcji
0
Miasto
dalejniżmyślisz
a ile mam latek?

Nie chce zeby zabrzmiało to infantylnie, ale wiesz, chłopcy w pewnym wieku, próbuja zdobyć szacunek i prestiz przez poniżanie innych. nie sadze by głupie odzywki ci pomogły. zrób głupią mina i zignoruj kolesia. skoro jego celem jest zdenerwowanie cie i zwrócenie na siebie uwagi kolegów- nie daj mu tej satysfakcji! olej go sikiem prostymi po sprawie, z czasem mu się znudzi i w2szystko wróci do normy.
tą metodę polecało mi dużo osób, fakt próbowałam. ale on był jeszcze bardziej z siebie zadowolony.
 

WacekPL

Nowicjusz
Dołączył
7 Wrzesień 2007
Posty
464
Punkty reakcji
4
Wiek
36
Miasto
Krakow
odpowiem tak: chlopcy ktorzy sa chamscy i perfidni sa wszedzie. zatruwaja zycie wszystkim i wszedzie.
mam dobra rade:
jesli jeszcze raz odezwie sie do Ciebie wytykajac cos podejdz jakby nigdy nic i walnij go w twarz przy wszyyystkich. :) puzniej nie spuszczajac z tonu zrob awanture i powiedz ze jest niedojrzaly i ze zachowuje sie jak palant krzycz na niego ile wlezie.

(jesli jest taki jak mysle niepowinien sie ruszyc tylko cos zacznie mamrotac, ale chlopcy w tym wieku niepotrafia odpowiedziec gdy wlasnie dostana w twarz z plaszczaka ze tak sie wyraze i jesli ktos wrzeszczy na nich uzywajac archaicznego zapomnianego wsrod mlodego pokolenia slownictwa)

co prawda mozesz dostac za to uwage,
ale po pierwsze ulzy Ci jak holera
a po drugie gosc bedzie markotny i nie w sosie przez kilka dni. :)
pozatym co do uwagi mozesz sie klucic i powtorzyc jak Cie nazwal :) w najlepszym wypadku dostaniecie oboje ale jaka to bedzie satysfakcja xD
 

prawie

Nowicjusz
Dołączył
12 Sierpień 2007
Posty
78
Punkty reakcji
0
WacekPL - pisz na poczatek w wordzie,sprawdz pisownie i dopiero wklejaj posta.

jak nie pomaga ignorowanie to pomoze ostra reakcja...
 

jakas_tam_17

Nowicjusz
Dołączył
25 Czerwiec 2007
Posty
653
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Miasto
:)
niech spojrzy na siebie. Wiem ze ignorowanie nie przydaje sie na dłuższą mete. Ale przecież masz swój język i odpowiedz mu w taki sam sposób w jaki on do ciebie mówi. Zreszta jak napisałas on do kilku dziewczyn tak sie odzywa więc sie zbierzcie wszystkie razem i dajcie mu nauczke xD :)
 

Angel of Blood

Nowicjusz
Dołączył
4 Listopad 2006
Posty
363
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Z krainy snów
Na chamskie odzywki zwykle lepiej nie reagować.
Ale z czasem jest coraz gorzej, jeśli się to ignoruje.
Najlepiej po prostu, jak napisał ktoś wyżej, przywalić chłopakowi z płaskiego i zrobić mu awanturę tudzież poczęstować ciętym tekstem, wytykając którąś z jego wad.

Albo chłopakowi będzie głupio, bo dał się zaatakować dziewczynie przy kumplach (ah, cóż to za obciach -.-), albo da sobie spokój.

An.
 

KRESK_A

Nowicjusz
Dołączył
5 Kwiecień 2007
Posty
261
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Miasto
zewszad... znikad...
pomysl z plaskaczem calkiem mi sie podoba:) ja tez kiedys dalam chlopakowi w twarz przy kumplach i podzialalo a co lepsze od tamtej pory ( a bylo to jakies 10 lat temu:)) jestesmy na prawde dobrymi znajomymi... przedewszystkim nie pozwol soba pomiatac jesli czujesz ze sama sobie nie poradzisz porozmawiaj z reszta dziewczyn... choc to dziecinne mysle ze jesli choc raz poczuje sie tak jak czujecie sie wy koles sobie odpusci... powodzenia
 

WacekPL

Nowicjusz
Dołączył
7 Wrzesień 2007
Posty
464
Punkty reakcji
4
Wiek
36
Miasto
Krakow
w kupie sila jak to mowia... :p
ale ja odradzam atakowania "goscia" w grupie. po nim to splynie i napewno zrobi wywiad kto gdzie i jak, w koncu do Ciebie trafi i bedzie jeszcze bardziej chamski.
a jeden pozadny i glosny co najwazniejsze plaszczak bedzie pamietac przez dlugie miesiace :p i wszyscy jego znajomi beda o tym pamietac :p
 

PannaSkądś

Nowicjusz
Dołączył
6 Wrzesień 2007
Posty
379
Punkty reakcji
0
Miasto
skądś...
Powiem Ci tak szczerze, że miałam kiedyś też taką historię tylko że z kolesiem bardzo się lubimy i żartowaliśmy, ale z tego co ty mówisz wychodzi na to że on nie żartuje ... ;/ Na początku oddawałabym mu docinkami podobnymi jakimi on wyzywa ciebie. Jeśli to by nie ustępowało, olała bym go, wkońcu to by mu się znudziło. Jeśli i to nie podziała , a twoja cierpliwość byłaby na "wyczerpaniu" poszłabym do nauczycielki o opowiedziała bym jej wszystko . Lecz najpierw musiłabys się skonsultować z koleżankami które on też wyzywa i zapytać się czy one powiedzą to razem z tobą... :):) W grupie raźniej. takie jest moje zdanie... :) GŁOWA DO GÓRY NIE PRZUJMUJ SIĘ TAKIMI... SZKODA NERWÓW I ZDRÓWKA !!! ;)
 

sandrusiek1

Nowicjusz
Dołączył
23 Sierpień 2007
Posty
59
Punkty reakcji
0
Miasto
dalejniżmyślisz
w kupie sila jak to mowia... :p
ale ja odradzam atakowania "goscia" w grupie. po nim to splynie i napewno zrobi wywiad kto gdzie i jak, w koncu do Ciebie trafi i bedzie jeszcze bardziej chamski.
a jeden pozadny i glosny co najwazniejsze plaszczak bedzie pamietac przez dlugie miesiace :p i wszyscy jego znajomi beda o tym pamietac :p
myślisz, że nie odpowiadam mu równie chamsko? on się tylko z tego śmieje i wygląda na bardziej zadowolonego, a nie o to mi chodzi :bag:
po prostu nie znam tych wszystkich grypsów.

Powiem Ci tak szczerze, że miałam kiedyś też taką historię tylko że z kolesiem bardzo się lubimy i żartowaliśmy, ale z tego co ty mówisz wychodzi na to że on nie żartuje ... ;/ Na początku oddawałabym mu docinkami podobnymi jakimi on wyzywa ciebie. Jeśli to by nie ustępowało, olała bym go, wkońcu to by mu się znudziło. Jeśli i to nie podziała , a twoja cierpliwość byłaby na "wyczerpaniu" poszłabym do nauczycielki o opowiedziała bym jej wszystko . Lecz najpierw musiłabys się skonsultować z koleżankami które on też wyzywa i zapytać się czy one powiedzą to razem z tobą... :):) W grupie raźniej. takie jest moje zdanie... :) GŁOWA DO GÓRY NIE PRZUJMUJ SIĘ TAKIMI... SZKODA NERWÓW I ZDRÓWKA !!! ;)
nie znasz systemu mojej klasy, co mówi on to robią wszyscy. dzięki za miłe słowa, jednak mi chodzi o to, by nauczyć się nowych grypsów, i innych takich :)
 

WacekPL

Nowicjusz
Dołączył
7 Wrzesień 2007
Posty
464
Punkty reakcji
4
Wiek
36
Miasto
Krakow
udez go!! przemoc nieboli :p zwlaszcza dziewczyny :p
udez i krzycz :) niewazne co wazne ze glosno ;) :p
to jest sprawdzony sposob i polecam go :) jak kolezanka tak zrobila kumplowi to az mi sie go zal zrobilo :p w sumie fajny chlopaczyna ale niemial oglady :p zwlaszcza gdy pisal smsy po pijaku :p :D
 

Pro Traceur

Nowicjusz
Dołączył
12 Wrzesień 2006
Posty
555
Punkty reakcji
0
racja wacek dobrze gada

:cenzura:nij go ksiazka na lekcji, ktorej nauczyciel cie lubi i powiedz ze Cie uderzyl (jezeli nauczyciel nie widzial) albo ze Cie wyzywał jak widzial
 

WacekPL

Nowicjusz
Dołączył
7 Wrzesień 2007
Posty
464
Punkty reakcji
4
Wiek
36
Miasto
Krakow
takie texty nic nie dadza :( gosc jest w besztaniu ze tak powiem pozadnie obeznany i raczej marne sa szanse w zagieciu go na czyms. splynie to po nim jak siki po murze za barem w pogodny wieczor...
na takich to trzeba sposobem. jesli nieda sie ich "zbesztac", nieda sie ich przeczekac, to trzeba pozadnie przywalic i patrzec czy rowno puchnie. :)
 

sandrusiek1

Nowicjusz
Dołączył
23 Sierpień 2007
Posty
59
Punkty reakcji
0
Miasto
dalejniżmyślisz
takie texty nic nie dadza :( gosc jest w besztaniu ze tak powiem pozadnie obeznany i raczej marne sa szanse w zagieciu go na czyms. splynie to po nim jak siki po murze za barem w pogodny wieczor...
na takich to trzeba sposobem. jesli nieda sie ich "zbesztac", nieda sie ich przeczekac, to trzeba pozadnie przywalic i patrzec czy rowno puchnie. :)
czyli nie znasz takich tekstów?
 

Pro Traceur

Nowicjusz
Dołączył
12 Wrzesień 2006
Posty
555
Punkty reakcji
0
Jest jeszcze inna opcja, masz przyjaciół-chłopaków starszych lub chociaż rowiesnikow? Jak tak to podeslij mu dwoch kolegow i niech mu wytlumacza, ze sie tak nie robi...a jak nie da sie przekonac to w morde! :D
 
Do góry