Chetnie Podpowiem Co I Jak Z Poslkiego Moj Temat To: Holocaust W Literaturze I Filmie......

P

pomykacz

Guest
witam
mam podobny temat (tylko w literaturze).
był bym wdzięczny za pomoc i wskazówki.
:D z góry dzięki
 

toomi7

Nowicjusz
Dołączył
12 Styczeń 2006
Posty
1
Punkty reakcji
0
Witam!
taddy bylbym bardzo wdzieczny jakbys mnie wprowadzil troche w temat tej prezentacji, mozesz mi co nieco przeslac, typu konspekt, bilbliografia??
Pozdrawiam i dzinks z gory.....
toomi7@wp.pl
 

matura18

Nowicjusz
Dołączył
15 Styczeń 2006
Posty
36
Punkty reakcji
0
Ja też mam taki temat :p :p a dokładnie taki : Przedstaw różne ujęcia problematyki holokaustu w literaturze polskiej. Odwołaj się do wybranych utworów. Jakie lektury proponujecie?? Prosze o pomoc :) matura18@o2.pl
 

grucha

Nowicjusz
Dołączył
16 Styczeń 2006
Posty
1
Punkty reakcji
0
Hej! sluchaj bylabym bardzo wdzieczna jakbys mi tez napisal conieco o tej twojej pracy na maila: Grucha00@autograf.pl bo mam dokladnie taki sam temat i zaczelam juz pisac ale nie mam pomyslu co dalej... :(
 

fiolek

Nowicjusz
Dołączył
18 Styczeń 2006
Posty
1
Punkty reakcji
0
ja też mam taki temat..czy mogłbyś rónież przesłać mi na maila jakies materiały?
malakrolewna@o2.pl
z góry dziękuję i pozdrawiam ciepło.
 

Natia

Nowicjusz
Dołączył
25 Styczeń 2006
Posty
1
Punkty reakcji
0
Ja tez mam taki temat! i bym byla baaaardzo wdzieczna za naprowadzenie...dzieki z gory :D Pozdrawiam cieplutko a moj mail to natalia@elblag.com.pl
 

siwy3

Nowicjusz
Dołączył
24 Styczeń 2006
Posty
1
Punkty reakcji
0
Prosze rowniez o pomoc ;) Jestem tegorocznym maturzysta i wybralem wlasnie temat holocaustu, prosze o wyslanie mi pomocnych materialow na adres sifex@wp.pl albo zamieszczenie ich tutaj, na forum, z gory dziek !
 

PaweL1987

Nowicjusz
Dołączył
2 Luty 2006
Posty
6
Punkty reakcji
0
siemka :) też mam problem z temacikiem na maturę z polskiego:((.Mój temat to "Odwołując się do wybranych utworów różnych epok porównaj i przedstaw portrety kochanków w literaturze"wiem że to jest opszerny temat i dla tego każda wasza pomoc by sie przydała jakie kolwiek pomoce które by mi się przydały do opracowania tego temacika . Wybrałem takie utwory jak "Dzieje Tristana i Izoldy","Romeo i JUlia","KOnrad Wallenrod","Lalka",:Granica","Ludzie Bezdomni","Pieśń nad Pieśniami","Śluby Panieńskie"i dla tego proszę was o pomoc jeżeli ktoś z was ma taki sam temat jak ja , bądz mógłby mi pomóc prosiłbym o wiadomość na mój adres e-mailowy :eek:k:.Będę bardzo wdzięczny z góry dzięki :) ;)
 

SkinZ_87

Nowicjusz
Dołączył
2 Luty 2006
Posty
1
Punkty reakcji
0
Bardzo prosze o wysłanie bibliografi tego tamtu przez ktoregos z forumowiczów. Bede bardzo wdzieczny :) Pozdrawiam!

moj mail : skinu@slichowice.pl
 

r+87

Nowicjusz
Dołączył
10 Luty 2006
Posty
2
Punkty reakcji
0
rt87@o2.pl - jak ktoś ma ten temat Holocaust w literaturze i filmie to prosze bardzo!!!!!!!

Pozdrawiam :)
 

seba 87

Nowicjusz
Dołączył
4 Maj 2006
Posty
1
Punkty reakcji
0
siemanko mam mature usttną 10 maja a jeszcze nic nie mam przygotowanego. Szkam pomocy
 

leszczu4ever

Nowicjusz
Dołączył
10 Maj 2006
Posty
1
Punkty reakcji
0
hej mam ten sam temat ale nie mam zielonego pojęcia jak to napisac i co powiedziec prosze o pomoc )) moj meil to rzulf87@o2.pl z gory wielkie dzieki !!!
 

patylka

Nowicjusz
Dołączył
17 Marzec 2007
Posty
1
Punkty reakcji
0
hej. mam taki sam temat. prosze o pomoc w bibliografii i reszcie
 
Do góry