Chcesz zostać moderatorem? WEJDŹ TU!

Status
Zamknięty.

nika

................
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
6 077
Punkty reakcji
4
Miasto
daleka kraina czarow
Karolina, bo sa tacy ktorzy prowadza zawody w pisaniu , obojetnie czy ich temat interesuje czy nie potrafia napisac chocby slowo TAK aby zaliczyc nastepny post, choc sensu w tym zadnego nie ma
 

angel

Wymiatacz
Dołączył
30 Kwiecień 2005
Posty
1 358
Punkty reakcji
12
Wiek
37
Miasto
Gdzieś na Śląsku
No to w odpowiedzi na wasze posty napiszę:
- powstał dział "śmietniczek" - w którym wyłączone jest naliczanie postów - więc można tam przenosić tematy "łańcuszkowe" - zastanawiam się nad zmianą nazwy "śmietnicznka" - na "gry forumowiczów" - co Wy na to? Bo przecież naliczanie ma być wyłączone tylko dla gier? prawda?

Dotychczasowy dział "off topic" - zmienił nazwę na "o wszystkim"
 

Karolina

Nowicjusz
Dołączył
4 Maj 2005
Posty
2 878
Punkty reakcji
0
Wiek
35
ale w śmietniczku sa też inne teamty niż takie które można tylko posty nabijać
 

zielka

Nowicjusz
Dołączył
7 Maj 2005
Posty
838
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
.::Dobrze mi tu::.
Powinien powstać temat :gry forumowiczów - tam byłoby wyłączone "nabijanie postów".
Karolina- wtedy pozostałe tematy ze "śmietniczka" ,znajdą się w osobnym dziale....np. w śmietniczku :p.
Czyli tak- sądze, że :
-powinien byc stworzony nowy dział - gry forumowiczów , z" wyłączonymi postami"
-śmietnik powinien zostać taki jaki jest, a gry z niego, przeniesione do działu " gry forumowiczów "=)
dziekuje
heheh
 

Kruk_PL

Nowicjusz
Dołączył
19 Czerwiec 2005
Posty
34
Punkty reakcji
0
Miasto
Toruń
milusia32, niechce sie wtracac bo niejestem tu od porzadku ale jak bys mogl zauwazyc user akor, dal w poscie reklame jakiegos forum czy strony a o ile mi wiadomo jest to zabronione !! mozna tylko w temacie reklamy



PS. ja chce zostac modem :) moim zdaniem nadaje sie do tego i prowadze kilka innych for :) mozna mi zaufac i znam sie na tym !! ;):):) czekam na odpowiedz i szybkie (mam nadzieje ze pozytywne) rozwiazanie mej prosby !!
 

milusia32

Nowicjusz
Dołączył
30 Kwiecień 2005
Posty
1 924
Punkty reakcji
4
Kruk_PL, dziekuje za POINFORMOWANIE :)) Dobrze jest "zgłosic post" przez nacisniecie ikonki - ona zjajduje się po lprawej stronie postu (biały krzyżyk na czarnym tle) ;))

Pozdrawiam
 

nika

................
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
6 077
Punkty reakcji
4
Miasto
daleka kraina czarow
Kruk_PL, z tym do wielkiego brata a nie do nas, ale swoja droga to modow to u nas nie brakuje, dajmy sie wykazac tym ktorzy niedawno nimi zostali , zanim znowu ktos dostanie ten awans
 

Afeni

Nowicjusz
Dołączył
20 Czerwiec 2005
Posty
717
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Kruk_PL, Heh jest dużo ludzi na forum, i chyba tylko mała część z nich nie chciałaby być modem :p więc wiesz, tak łatwo nic nie przychodzi :D
 

HeX

Nowicjusz
Dołączył
21 Czerwiec 2005
Posty
951
Punkty reakcji
1
A ja powiem że też chciałbym zostać modem ale sprawiedliwie najpierw spełnie wszystkie warunki a potem bede normalnie dlaej pisał...potem może mi ktoś zaproponuje żeby zostać modem to sie zgodze a jak nie poprosi to jak uzbieram około 1000 postów (sprawiedliwie nienabijając sobie przez gry) wtedy sie spytam....takie mam zamiary....no dobra kończe...
 

HeX

Nowicjusz
Dołączył
21 Czerwiec 2005
Posty
951
Punkty reakcji
1
nika, wiem o tym... ale dzięki.... na siłe miłości też niemożna szukać...wielu rzeczy niemożna na siłe.... a ja wole poczekac.... i napewno coś sie znajdzie...na wszystko jest czas... takie podejście jak moje...i marzenia sie spełniają (ja to wiem) chociaz jużtemat o miłości do tego niepasuje...u mnie....w miłości u mnie ciężej... nie potrafie sam żyć...taki jestem...ale po co ja sie tu rozpisuje... jeszcze bedzie ze pisze nie na temat... dobra
jeszcze raz dzieki i pozdro...

[scroll:880b2b73a8]pozdro dla wszystkich forumowiczów i forumowiczek[/scroll:880b2b73a8]
 

Karolina

Nowicjusz
Dołączył
4 Maj 2005
Posty
2 878
Punkty reakcji
0
Wiek
35
no tak jak jest niech zostanie podoba mi się na początku się troche pogubiłam no ale jest git :]
 

Karolina

Nowicjusz
Dołączył
4 Maj 2005
Posty
2 878
Punkty reakcji
0
Wiek
35
tylko że teraz nie pisze tak duzo osób w "grach forumowiczów"
 

Arina

...aż w jedną krótką chwilę pojmiesz po co żyjesz!
Dołączył
18 Maj 2005
Posty
3 093
Punkty reakcji
1
Wiek
39
Miasto
z TYCH najlepszych
wiadomo dlaczego :p
Mi sie podoba tam tylko jedna gra- "to czy tamto" jest świetna :rotfl:
 

HeX

Nowicjusz
Dołączył
21 Czerwiec 2005
Posty
951
Punkty reakcji
1
A mnie nie było kilka dni (chyba trzy) i mam tyle do nadrobienia że sie chyba dzisiejszej nocy niewyrobie...a pozatym to ja lubie wszystkie gry z tamtego działu i często w nich pisze.... jestem na tym forum by sie bawići cieszyć...by pomagać i otrzymywać pomoc.... by pocieszać i byćpocieszanym ... i dla wielu innych rzeczy....ale napewno niejestem tu tylko po to żeby nabijać sobie posty potem mówić że mam ich najewięcej (nie chce mieć najwięcej postów) i żeby tylko jak najszybciej staćsie modem ..... ja niezadaje sobie pytania kiedy zostane modem i gram po to żeby zostać nim jak najszybciej tylko zadaje sobie pyatanie ....czy ja wogóle chce być modem a jeżeli tak to chce zostać nim utrzciwie
..... dobra kończe bo przynudzam...
 

HeX

Nowicjusz
Dołączył
21 Czerwiec 2005
Posty
951
Punkty reakcji
1
Dorunia, dzięki ...niektórzy mogą w to niewierzyc...albo pomyślą że kłamie...ale tak niejest...mówie prawde...tak samo nie lubie kłamać jak się i kłócić...
 
Status
Zamknięty.
Do góry