Chcesz zostać moderatorem? WEJDŹ TU!

Status
Zamknięty.

Kruk_PL

Nowicjusz
Dołączył
19 Czerwiec 2005
Posty
34
Punkty reakcji
0
Miasto
Toruń
ejj jestem doswiadczoną osobom w tych sprawach ja osobiscie prowadze kilka for wiec czy moglbym zostac modelatorem bądź jAdministratorem
 

nika

................
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
6 077
Punkty reakcji
4
Miasto
daleka kraina czarow
Kruk_PL, skoro sie tak dobrze znasz to czemu regulaminu nie czytasz, usun ze swojego postu ten adres albo ostrzezenie dostaniesz, pozdrawiam
§ 3.17 Napisanie postu o treści komercyjnej ( sprzedaż, usługi, reklamy) w dziale innym niż „wasze reklamy” będzie powodowało otrzymaniem Bana, lub ostrzeżenia w ramach wyjątku – chyba że admin wyda pozwolenie swoim postem
 

Kruk_PL

Nowicjusz
Dołączył
19 Czerwiec 2005
Posty
34
Punkty reakcji
0
Miasto
Toruń
czy teraz moze byc ?? fakt ta to tak z rozpedu bnapisalem ten link :D wielkie sorry jush blad naprawiony :)
 

Kruk_PL

Nowicjusz
Dołączył
19 Czerwiec 2005
Posty
34
Punkty reakcji
0
Miasto
Toruń
:) no a moghla bys porozdawac troche moj link ?? ejj trza sie zarejestrowac (szczegoly w rekalamch napisalem) to werz sie zarejestruj a jesli nic niema dla Ciebie to sie zawsze dorobi ale zebys pisala :)
 

nika

................
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
6 077
Punkty reakcji
4
Miasto
daleka kraina czarow
Kruk_PL, jedyne co moge reklamowac to jest nasze forum, jestem tu od poczatku istnienia, wiec mam sentyment do tego miejsca, wrzuc swoj link do nasze reklamy
 

nika

................
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
6 077
Punkty reakcji
4
Miasto
daleka kraina czarow
jak mam byc szczera to nie podoba mi sie to ze adminow i modow macie za duzo , a uzytkownikow za malo , forum swieci pustkami , chciales znac moje zdanie
 

Kruk_PL

Nowicjusz
Dołączył
19 Czerwiec 2005
Posty
34
Punkty reakcji
0
Miasto
Toruń
bo wieesz wszyscy jeszcze nieprzeszli bo niepodali nr gg i niemialem jak sie z nimi skontaktowac o zmienie forum. na moim starym bylo duzo wiecej userów ale skasowali ja i musialem nowa zrobic i to dlatego :():(

nika a ogółem podoba sie forum ..... ?? jesli niema czegos a bys chciala zeby bylo to napisz a sie to dorobi i planuje zrobic tesh forum o wszystkim :) o grach i innych rzeczach :):):)
 

nika

................
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
6 077
Punkty reakcji
4
Miasto
daleka kraina czarow
Kruk_PL, to jest temat o modach naszego forum, jezeli chcesz o cos mnie pytac w twojej sprawie to zapraszam na priv, albo gg
 

stokrotka81

Moderator
Dołączył
19 Maj 2005
Posty
1 996
Punkty reakcji
0
Wiek
43
Miasto
bydgoszcz
Przepraszam czy jest obecny nasz WSZECHMOGĄCY ANGEL
prosze o kontakt najszybciej jak to tylko możliwe proszę :niepewny: :niepewny: :niepewny: :|
 

XADK

Nowicjusz
Dołączył
4 Maj 2005
Posty
1 042
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
Child of the moon
Widzę, że nie było mnie troche na forum i już w temacie o moderatorach bałagan.
Albo mi się wydaje, albo wiekszość tu obecnych ne zna regulaminu :/

§ 2.2 Zawsze trzymaj się tematu dyskusji
 

sunshine

Nowicjusz
Dołączył
8 Czerwiec 2005
Posty
160
Punkty reakcji
0
Miasto
sun
XADK napisał:
§ 2.2 Zawsze trzymaj się tematu dyskusji
:hyhy: XADK, witaj obrońco ładu i porządku :rotfl:

a tak na marginesie, to chyba będzie na temat, jak pogratuluje Doruni , że wreszcie została modem :niepewny: , ha, moja kandydatka zwyciężyła :rotfl:

pozdrawiam :p
 
Status
Zamknięty.
Do góry