Chcesz zostać moderatorem? WEJDŹ TU!

Status
Zamknięty.

Suesun

Nowicjusz
Dołączył
16 Maj 2005
Posty
112
Punkty reakcji
0
Jacbar8 napisał:
Pucek, wiem, że się dużo uczysz i poważnie do tego podchodzisz, ale napisz, jak spędzają wolny czas dziewczynki w twoim wieku, jakie mają hobby, czym się interesują? Pytam dlatego, że kiedy słyszę np. w autobusie rozmowy Twoich rówieśniczek,. to jestem przerażony!(czasami) Wiem, że wyjątek potwierdza regółę, ale która postawa jest w tym wypadku marginalna, twoja, czy tych panienek z autobusu?
To świetny temat na forum - załóżcie nowy temat!!!!!
 

pucek13

Nowicjusz
Dołączył
4 Maj 2005
Posty
277
Punkty reakcji
0
przykro mi, ale nie dam już więcej wierszy, przynajmniej tych, które mam zamiar wykorzystać do napisania tomiku z moją twórczością. już i tak mam za dużego doła. ;(
 

pucek13

Nowicjusz
Dołączył
4 Maj 2005
Posty
277
Punkty reakcji
0
nika napisał:

dzięki nika już mi lepiej :) jak chcesz to wejdź n amojego bloga, w którym opisuję swoją tymczasową dietę. to jego adres www.probuje-schudnac.mylog.pl zapraszam ( możesz też skomentować, nie pogniewam się;) )
 

nika

................
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
6 077
Punkty reakcji
4
Miasto
daleka kraina czarow
pucek13, dzieki za zaproszenie i nie smutaskaj juz oki???

[ Dodano: 2005-05-24, 21:21 ]
acha juz tam bylam i zostawilam swoj slad w ksiedze gosci :hyhy:
 

Suesun

Nowicjusz
Dołączył
16 Maj 2005
Posty
112
Punkty reakcji
0
Zgłaszam kandydaturę Jacbar8, na moderatora. Nie pisze postów, by "odbębnić" wymaganą przez Was ilość. Jest wartościowym człowiekiem i naprawdę frum wiele zyska dzięki Jego ciepłym i mądrym słowom. Jego doświadczenie jest bezcenne - skorzystajmy z niego wszyscy :)
 

pucek13

Nowicjusz
Dołączył
4 Maj 2005
Posty
277
Punkty reakcji
0
Suesun napisał:
Zgłaszam kandydaturę Jacbar8, na moderatora. Nie pisze postów, by "odbębnić" wymaganą przez Was ilość. Jest wartościowym człowiekiem i naprawdę frum wiele zyska dzięki Jego ciepłym i mądrym słowom. Jego doświadczenie jest bezcenne - skorzystajmy z niego wszyscy

masz rację Suesun, ale w jednym się mylisz. ja wcale nie piszę postów na ilość, piszę to co mi w sercu leży, zresztą zauważyłeś, że osoby, które są o wiele krócej na forum to mają więcej postów, bo piszą takie coś na przykład: super, fajneeeeeeeeee, i tym podobne. przemyśl to sobie Suesun. pozdro
 

nika

................
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
6 077
Punkty reakcji
4
Miasto
daleka kraina czarow
pucek13, to nie chodzilo o ciebie, z kad ci to przyszlo slonko :niepewny:

[ Dodano: 2005-05-24, 21:50 ]
przeciez tam nic nie stoi o pucek13, ?????
 

Suesun

Nowicjusz
Dołączył
16 Maj 2005
Posty
112
Punkty reakcji
0
Pucek, przecież nie pisze tego o Tobie, ale sa tu takie osoby.
Nie chce nikogo krytykować. Pragnę tylko zauważyć, ze ilość nie zawsze przechodzi w jakość i nie miałam tu na myśli żadnej konkretnej osoby.
 

pucek13

Nowicjusz
Dołączył
4 Maj 2005
Posty
277
Punkty reakcji
0
wiem Suesun, że to nie o mnie, ale poprostu piszę tak na wszelki wypadek. dobra, schodzę już z internetu, bo już późno a jutro na 8:00 do szkoły i 7 lekcji! koszmar! :zalamany:
 

Jacbar8

Nowicjusz
Dołączył
4 Maj 2005
Posty
351
Punkty reakcji
0
Wiek
59
Miasto
Kraków
Suesun, bardzo dziękuję za miłe słowa! obiecuję że będę się starał służyć wiedzą i doświadczeniem każdemu, kto potrzebuje rady, albo chociaż ciepłego słowa1 Niestety, mam mało postów jeszcze bo pracuję i nie mogę całego czasu poświęcić temu forum :)

[ Dodano: 25 Maj 05, 09:53 ]
Pucek, jestem pewien, że nie chodziło o ciebie, bo przecież widać po tekstach, że tak nie jest! Masz doła w związku ze swoją kopiowaną twórczością, ale gdyby Twoje wiersze były słabe, to nikt by ich nie kopiował! :p
 

PiotreX_005

Nowicjusz
Dołączył
25 Maj 2005
Posty
24
Punkty reakcji
0
Miasto
z tego Forum :D
uki_uki1 napisał:
angel napisał:
Posiadać umiejętność moderowania forum - lub nauczyć się jej w krótkim czasie po otrzymaniu statusa moderatora
ja tez umiem bo nawet pare razy zakladalem wlasne forum ale nie wypadalo najlepiej bo to darmowe serwery glupialy, nikt nie odwiedzal forum itd...
niestety tez mam zamalo postowa :dontgetit:
mam tą samą sytuacje co uki_uki1
tez mam zamało postów i tesz moderowałem kilka razy różne fora :hyhy:
 

pucek13

Nowicjusz
Dołączył
4 Maj 2005
Posty
277
Punkty reakcji
0
nika nie sądze, żeby Piotrex_005 był gdzieś moderatorem, bo ma tylko 4 posty :hyhy:
 

Jacbar8

Nowicjusz
Dołączył
4 Maj 2005
Posty
351
Punkty reakcji
0
Wiek
59
Miasto
Kraków
Pucek, a czemu ilość postów na tym forum ma mieć wpływ na bycie moderatorem gdzieś indziej? :dezorientacja:

[ Dodano: 25 Maj 05, 15:44 ]
Nie znam wielu moderatorów a 11-stoletnich, to już wogóle. :p

[ Dodano: 25 Maj 05, 15:46 ]
Przydałaby się elementarna znajomość ortografii ( choć jeśli mówi, że TESZ moderował, to pewnie tak jest)
 

nika

................
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
6 077
Punkty reakcji
4
Miasto
daleka kraina czarow
pucek13,
pucek13 napisał:
bo ma tylko 4 posty
u nas, ja pytalam na innych forum :zdegustowany:

[ Dodano: 2005-05-25, 16:02 ]
Jacbar8 napisał:
Nie znam wielu moderatorów a 11-stoletnich, to już wogóle.
a ja juz widzialam i musze przyznac ze zle tej osobie to nie wychodzilo wiec nic mnie juz nie zdziwi :D

[ Dodano: 2005-05-25, 16:03 ]
Jacbar8 napisał:
Przydałaby się elementarna znajomość ortografii
i nie chce byc nie grzeczna ale tobie tez czasami sie zdarzaja bledy ortograficzne jak kazdemu z nas, wiec nie ma po co innych wysmiewac
 
Status
Zamknięty.
Do góry