Chcę ochronić się przed zmarszczkami

Lilka_29

Nowicjusz
Dołączył
20 Luty 2011
Posty
7
Punkty reakcji
0
Witam! Mój wiek dobija już do magicznej granicy 30 lat. I choć jestem bardzo zadowolona ze swojej zdrowej cery, to jednak zaczynam się martwić, że czas zrobi swoje. Chcę jak najdłużej utrzymać wygląd zdrowej, młodej cery. Jakieś rady?
 
K

kika75

Guest
jest wiele kosmetyków na zmarszczki ja np.raz w tygodniu stosuje maskę lodową lift z mary cohr która powoduje że zmarszczki sa mniej widoczne a skóra twarzy bardziej gładka.
 

praska60

Nowicjusz
Dołączył
20 Luty 2011
Posty
3
Punkty reakcji
0
Ja z pewnością mogę polecić krem do cery mieszanej Siquens Prevention, który jest przeznaczony dla młodych kobiet chcących zachować swój młody wygląd skóry na długi okres czasu.
 

Lilka_29

Nowicjusz
Dołączył
20 Luty 2011
Posty
7
Punkty reakcji
0
Ja z pewnością mogę polecić krem do cery mieszanej Siquens Prevention, który jest przeznaczony dla młodych kobiet chcących zachować swój młody wygląd skóry na długi okres czasu.
Brzmi dobrze. Gdzie mogę go dostać? Nie widziałam takiej nazwy nigdzie w żadnej drogerii...
 

miska19

Wyjadacz
Dołączył
26 Grudzień 2009
Posty
6 439
Punkty reakcji
484
Wiek
32
Sluchaj, zmarszczek nikt nie ominie, lecz oczywiscie mozna je opoznic. Wkleje Ci pewien artykul, chyba ciekawy :)



Kondycja skóry
W dalszym ciągu jest w niezłym stanie, choć pojawiają się już pierwsze oznaki upływającego czasu. Powoli zaczyna się zmniejszać produkcja kolagenu i elastyny, a także pogarsza się napięcie skóry. Gruczoły łojowe pracują wolniej, nie natłuszczając jej już tak dobrze jak wcześniej.

Główny cel pielęgnacji
Lekka stymulacja. Lekki nawilżający krem to już trochę za mało. Twoja cera wymaga teraz kremów bardziej treściwych, zawierających składniki wzmacniające jej barierę lipidową i delikatnie przyspieszających odnowę naskórka.

Ewentualne problemy
Zmarszczki mimiczne.
W zależności od tego, jak silną masz mimikę twarzy, po trzydziestce mogą się już pojawić kurze łapki wokół oczu lub lwie zmarszczki na czole (nadają twarzy groźny wygląd).
Brak blasku. To typowy problem trzydziestolatek, które zazwyczaj łączą intensywną pracę zawodową z wychowaniem dzieci i życiem towarzyskim. Trudno się dziwić, że na sen i relaks zostaje bardzo mało czasu.

Plan działania
Nie bój się kremów przeciwzmarszczkowych! Trzydziestolatki zazwyczaj uważają, że jest jeszcze za wcześnie na ich stosowanie. Jakby bały się, że gdy po nie sięgną, zostaną uznane za wiekowe staruszki. Jest to całkowite nieporozumienie! Działanie kosmetyków typu przeciwzmarszczkowego, przeciwstarzeniowego czy anti-ageing polega głównie na zapobieganiu pojawianiu się objawów przedwczesnego starzenia się skóry. A proces ten zaczyna się już od 20. roku życia (choć oczywiście jeszcze tego nie widać). Nie ma więc na co czekać. Polecamy kosmetyki zawierające silne antyutleniacze (walczą z wolnymi rodnikami będącymi główną przyczyną przedwczesnego starzenia się skóry), witaminę C w większych stężeniach (dodaje cerze blasku, pobudza produkcję kolagenu i elastyny) oraz z substancjami imitującymi działanie toksyny botulinowej na skórę (tzw. kremy na zmarszczki mimiczne). Oprócz kremów anti-ageing zacznij też stosować skoncentrowane kosmetyki typu serum – na co dzień (pod krem) lub jako okresowe kuracje.

Ekstrarada:
Zastrzyki z botoksu to nie tylko najszybszy sposób na skuteczne wygładzenie istniejących zmarszczek, ale także najlepsze zabezpieczenie skóry przed ich powstawaniem. Nie warto czekać, aż zmarszczki powstaną, lepiej w ogóle do tego nie dopuścić!

zrodlo :


Ktos jeszcze napisal gdzies, ze dla kobiet w takim wieku dobry jest kosmetyk Floselk z serii Happy per aqua.
 

praska60

Nowicjusz
Dołączył
20 Luty 2011
Posty
3
Punkty reakcji
0
Brzmi dobrze. Gdzie mogę go dostać? Nie widziałam takiej nazwy nigdzie w żadnej drogerii...
Kosmetyki Siquens możesz dostać tylko w aptece, bo to dermokosmetyki- przebadane dermatologicznie. Ja ufam tylko takim. W drogerii go nie znajdziesz. Jednak decydujesz się spróbować? :)
 

Lilka_29

Nowicjusz
Dołączył
20 Luty 2011
Posty
7
Punkty reakcji
0
Kosmetyki Siquens możesz dostać tylko w aptece, bo to dermokosmetyki- przebadane dermatologicznie. Ja ufam tylko takim. W drogerii go nie znajdziesz. Jednak decydujesz się spróbować? :)
Chętni wypróbuję, tym bardziej, że już gdzieś o nich czytałam, że są dobre. Ale teraz mnie już utwierdziłaś w przekonaniu, że warto spróbować. Tym bardziej, że mówisz, że są przebadane dermatologicznie, wiec pewnie są bezpieczne.
 

Walencja

Nowicjusz
Dołączył
30 Maj 2007
Posty
484
Punkty reakcji
4
Wiek
40
Miasto
miasto moje
Czytałaś a przed chwilą nie mogłaś znaleźć opinii. :) Moje rady - jeśli się malujesz to używaj porządnych kosmetyków i nie przesadzaj z tapetą. Palisz - no to zmarszczki masz gwarantowane. Dostarczaj witaminę A i B, nawadniaj organizm. Zadbaj o ruch i odpowiednią dietę.
 

Ele-onora

Nowicjusz
Dołączył
6 Sierpień 2010
Posty
79
Punkty reakcji
0
Wiek
48
Walencja 100% racji :)



A potem tylko botox nas uratuje hehe
 

miska19

Wyjadacz
Dołączył
26 Grudzień 2009
Posty
6 439
Punkty reakcji
484
Wiek
32
Czytałaś a przed chwilą nie mogłaś znaleźć opinii. :) Moje rady - jeśli się malujesz to używaj porządnych kosmetyków i nie przesadzaj z tapetą. Palisz - no to zmarszczki masz gwarantowane. Dostarczaj witaminę A i B, nawadniaj organizm. Zadbaj o ruch i odpowiednią dietę.

No tez prawda. Oprocz kosmetykow przyda sie wlasnie ruch, zdrowe odzywanie, najlepiej bez nalogow.
 

praska60

Nowicjusz
Dołączył
20 Luty 2011
Posty
3
Punkty reakcji
0
Czytałaś a przed chwilą nie mogłaś znaleźć opinii. :) Moje rady - jeśli się malujesz to używaj porządnych kosmetyków i nie przesadzaj z tapetą. Palisz - no to zmarszczki masz gwarantowane. Dostarczaj witaminę A i B, nawadniaj organizm. Zadbaj o ruch i odpowiednią dietę.
Nie palę, dosyć dobrze się odżywiam. Piję dużo mineralnej. A Siquens Prevention do cery mieszanej już zakupiłam- ładnie pachnie :) Pierwsze wrażenie- nie żałuję, że go kupiłam. Będę pisać co o nim myślę, jak go będę dalej stosować.
 

Ele-onora

Nowicjusz
Dołączył
6 Sierpień 2010
Posty
79
Punkty reakcji
0
Wiek
48
ja wczoraj robilam zabieg odswiezania twarzy kwasami :) W ogoel mysle o jakiejs dluzszej terapii tymi cudami bo podobno czynia cuda...
 

Lilka_29

Nowicjusz
Dołączył
20 Luty 2011
Posty
7
Punkty reakcji
0
Ja zostałam przekonana do Siquens. Fajny produkt. Delikatnie pachnie i dobrze nawilża cerę przez długi czas.
 
Do góry