Champions League 2008/2009

icker16

bohater outsiderów
Dołączył
5 Luty 2009
Posty
1 210
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Zamość
Arsenal 1:0 Villareal
FC Porto 1:2 Manchester UTD.
Bayern 1:1 FC Barcelona
Chelsea 1:2 Liverpool

Co do pierwszej rundy ćwierćfinałowej największe rozczarowanie to przegrana Liverpoolu i to aż 1:3 na własnym deptaku.
Niespodziewanie Porto zremisowało, Arsenalu z Villarealem nie oglądałem to nie będę się wypowiadał. No i Barca ograła Niemców 'skromnym' 4:0 co bardzo cieszy.
 

Syd

Traditional Grip
Dołączył
12 Sierpień 2006
Posty
1 048
Punkty reakcji
0
Poziom wysoki, to zadowala. Bayern tylko wielka klapa, ale to można było się spodziewać. Już się nie mogę doczekać Barcelona - Chelsea w półfinale, to dopiero będzie mecz.
 

Victor_

Nowicjusz
Dołączył
4 Czerwiec 2008
Posty
561
Punkty reakcji
2
Wiek
30
Miasto
Za Tobą ;)
FC Barcelona pięknie maszeruje po tytuł. :)
Mam nadzieję, że w finale nie będzie żadnych Anglików, za dużo ich. I tak jest co roku... <_<
 

miki007

Nowicjusz
Dołączył
29 Grudzień 2008
Posty
123
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Poznań
Zgodzę się z wami :) Barca musi wygrać:D mam nadzieję, że zdobędzie trzy korony:D
 

Syd

Traditional Grip
Dołączył
12 Sierpień 2006
Posty
1 048
Punkty reakcji
0
Mam nadzieję, że w finale nie będzie żadnych Anglików, za dużo ich. I tak jest co roku... <_<
Jest ich najwięcej, bo są najlepsi. Cała liga angielska trzyma poziom, gdzie w innych ligach tylko pojedyncze jednostki.
 

Kaziczek

reaktywacja.
Dołączył
3 Kwiecień 2008
Posty
4 801
Punkty reakcji
76
Miasto
from Home
Barca nie dała Bayernowi cienia szansy, i dobrze :D
Idą po zwycięstwo i mam nadzieję że dopną swego, czekam również na mecz Barca vs Chelsea ;)

Arsenal 1:0 Villareal
FC Porto 0:2 Manchester UTD.
Bayern Monachium 0:3 FC Barcelona :eek:k2:
Chelsea 2:1 Liverpool
 

noname80

Nowicjusz
Dołączył
21 Luty 2009
Posty
534
Punkty reakcji
0
a tak poważnie. W finale mogłby spotkac sie MU i Barcelona. to by był fajny finał :)
 

Syd

Traditional Grip
Dołączył
12 Sierpień 2006
Posty
1 048
Punkty reakcji
0
Chelsea vs. Liverpool - kolejny świetny mecz tych drużyn. Wygrali lepsi - oby tak dalej aż po puchar. Mecz z Barceloną - to dopiero będzie widowisko.
 

hanys1986

Nowicjusz
Dołączył
18 Listopad 2008
Posty
129
Punkty reakcji
0
Mozna sie bylo spodziewac takich awansow... barca lub MU chyba wtym sezonie, co?
 

lupin

marynarz szuwarowo-bagienny
Dołączył
26 Marzec 2009
Posty
830
Punkty reakcji
21
można można było ale Arsenal wygra:D ManU nie da rady obronić tytułu
 

icker16

bohater outsiderów
Dołączył
5 Luty 2009
Posty
1 210
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Zamość
Nie ma co się oszukiwać, ale Arsenal z niemałym trudem przeszedł Villareal a co mówiąc jak to będzie z ManU. Ja całym sercem za Barcą jestem .
 

aro9955

Nowicjusz
Dołączył
23 Marzec 2009
Posty
113
Punkty reakcji
1
Miasto
Z Twoich marzeń
Barca w tym sezonie w lidze mistrzów jak narazie nie daje żadnemu klubowi najmniejszych szans, lecz wydaje mi się, że Manchester United(mój ulubiony klub) może ją powstrzymać, chociaż będzie bardzo ciężko :D
PS. Na 80% finał będzie MU vs Barca przynajmniej tak mi się wydaje :p
 

punisher11

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2009
Posty
46
Punkty reakcji
0
A mi się wydaje, że będzie powtórka z ubiegłego sezonu, kiedy to w Moskwie w finale LM zagrał MU z Chelsea.
Tym razem powinno być tak samo. Tylko wydaje mi się, że tym razem Chelsea wygra.
Guus Hiddink to naprawdę kapitalny trener i myślę, że wygra LM z Chelsea.
 
Do góry