Celebrity splash - nowy program Polsatu.

W

wiki9969

Guest
Już wkrótce na Polsacie wystartuje nowy program pod nazwą Celebrity splash. Program będzie polegał na tym, że uczestnicy będą skakać do wody, a jurorzy będą ich za to oceniać. Nie wiem jak dla Was, ale według mnie program ten pokazuje, na jakim poziomie jest telewizja i w jaki sposób stara się ogłupiać ludzi. ;) poniżej podaję listę uczestników. Przyznam, że połowy w ogóle nie kojarzę. :D A jakie jest Wasze zdanie na temat tego programu?


Lista uczestników:

Saszan (piosenkarka),
Rozalia Mancewicz (Miss Polonia 2010)
Monika Mrozowska (aktorka)
Mischeel Jargalsaikham (aktorka)
Odeta Moro (dziennikarka)
Julia Wróblewska (aktorka)
Ilona Felicjańska (modelka, pisarka)
Elżbieta Jędrzejewska (aktorka)
Dorota Czaja (tancerka i aktorka)
Aleksandra Ciupa (modelka).

Włodzimierz Matuszak (aktor)
Tomasz Puzon (karateka)
Robert Moskwa (aktor)
Radosław Liszewski (piosenkarz)
Przemysław Saleta (bokser)
Przemysław Cypryański (aktor)
Piotr Świerczewski (były piłkarz)
Maciej Dowbor (prezenter)
Dariusz Kuźniak (kucharz i finalista Top Chefa)
Andrzej Szczęsny (narciarz alpejski, paraolimpijczyk)
Andrzej Supron (były zapaśnik)
Adam Kraśko (uczestnik reality show Rolnik szuka żony)
Andrzej Młynarczyk (aktor)
Bilguun Ariunbaatar (showman)
 
M

MacaN

Guest
Y... No cóż... telewizja ciągle nam pokazuje, że można upaść jeszcze niżej.
 

Iluvfantasy

Moderator
Członek Załogi
Moderator
Super Moderator
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
3 067
Punkty reakcji
245
Ani to ciekawe, ani mądre. W amerykańskiej edycji zdarzyło się parę kontuzji, nie jest to więc do końca bezpieczne. Nie mam zamiaru tracić czasu i oglądać, jak polskie gwiazdy skaczą do wody i nabawiają się urazów kręgosłupa :)
 
K

konwalia78

Guest
Ja nie mam telewizora więc nie mam żadnych dylematów ;)

Jesli będą odbiorcy tak prymitywnych programów to zapewne będzie takich więcej. Takie programy odmóżdżają. Może o to właśnie chodzi....
 
S

Spamerski

Guest
Jakie mam zdanie? Gdyby nie ten temat, to nawet nie wiedziałbym, że takie coś jest :lol: No cóż, skoro ktoś zdecydował się na produkcję tego programu, to znaczy, że ktoś to będzie oglądał.
 

Mrs_Films

Nowicjusz
Dołączył
25 Styczeń 2014
Posty
7
Punkty reakcji
0
Wiek
28
Pachnie kiczem a więc zachęci niemałe grono odbiorców. To kolejny sposób na wypromowanie pseudo gwiazd
 

greggxx

Stały bywalec
Dołączył
1 Marzec 2011
Posty
580
Punkty reakcji
153
Ja również nie kojarzę połowy tego towarzystwa. To celebryci klasy C lub nawet klasy D, znani głównie z tego że są znani w pewnych kręgach i oddziałują swoim jestestwem na jakieś tam środowiska oraz gwiazdeczki, które już dawno zgasły. Reszta chce się po prostu jakoś wypromować w TV. Jednym słowem, program będzie prawdziwą ucztą dla czytelniczek kolorowych gazetek i wszelkiej maści magazynów potkarskich. No cóż, jaka stacja, taka rozrywka.
 

Amber

zjadłabym coś..
Dołączył
16 Czerwiec 2009
Posty
942
Punkty reakcji
419
Ten program to jest jakaś totalna paranoja. Natknęłam się na to bo i trudno się nie natknąć gdy w sobotnie wieczory w telewizji nie ma w ogóle co oglądać. A tu Polsat dowalił jeszcze ten program. Po co ktoś to miałby oglądać? Widziałam jakieś 2 skoki (ludzi, których nie kojarzę) a po nich wypowiedź "jury pożalsięboże". Ni to widowiskowe, ni to śmieszne. Wygląda raczej na niebezpieczne bym powiedziała. Mam nadzieję, że program odniesie totalną porażkę i zdejmą go z anteny.
 
Do góry