Cartoon Network

andzia1994

Nowicjusz
Dołączył
12 Kwiecień 2009
Posty
678
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Wrocław
Teen Titans
Scooby-doo
Ben 10 ^^
ostatnio nie mam czasu ale poza tym oglądam wieeeeeeeele innych xd
 

zmstr

Nowicjusz
Dołączył
21 Kwiecień 2009
Posty
480
Punkty reakcji
1
Wiek
39
Miasto
Ostr
Kaczor Dodgers bije wszystkie kreskówki na głowę. Dobre jeszcze były Ed, Ed i Eddy no i Johny Bravo :D
 

rupashari

Nowicjusz
Dołączył
30 Czerwiec 2009
Posty
101
Punkty reakcji
13
Wiek
36
Miasto
Poznań
Laboratorium, Młodzi Tytani (zwł. Bestia ^^ ), Lazlo, Scooby i Chojrak :D
Toma i Jerry'ego nigdy nie lubiłam :/
 

Ptysio37

W.Y.J.A.D.A.C.Z
Dołączył
2 Styczeń 2008
Posty
1 445
Punkty reakcji
47
Wiek
29
Miasto
TBG
Człowiek wraca z pracy i nic na tym Cartoon Network nie znajduje xD Aktualnie wszystkie znane bajki wyrzucili, zastępując je jakimś chłamem, który nie daje radości.
Chowder jest na topie, potem Teen Titans, Szpiegowska Rodzinka, Przyjaciele pani Foster i czasami Flap Jack ;)
 
D

Dorka123

Guest
a Planu Totalnej Porażki nie oglądacie? jak dla mnie to jest świetna kreskówka :)
 

Ptysio37

W.Y.J.A.D.A.C.Z
Dołączył
2 Styczeń 2008
Posty
1 445
Punkty reakcji
47
Wiek
29
Miasto
TBG
TDI jest spoko, ale ta kontynuacja z całym planem porażki nie ciekawi.
 
N

Nieprzenikniona

Guest
"Johny Bravo", "Atomówki" i "Laboratorium Dextera". Szkoda, że te bajki, które były zawsze wizytówką tej stacji, usunięto z ramówki...
 

abricot

Hate hippies.
Dołączył
5 Lipiec 2009
Posty
789
Punkty reakcji
23
Wiek
35
Miasto
m3
70% z tych bajek w ogóle nie kojarzę, ale pamiętam jak oglądałam CN jak było jeszcze tylko po angielsku i kochałam się w Johnnym Bravo i nie mogłam zrozumieć dlaczego te laski nie wskakują mu do łóżka same. Przecież był przystojny, zadbany, pewny siebie i na bank miał wybujałą fantazję erotyczną.
 

tommy125

Nowicjusz
Dołączył
16 Maj 2009
Posty
138
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Miasto
Gdynia
Głosowałem na Johnnego, i Ed, Edd, Eddy, tem humor był genialny, szczególnie w Johnnym ;d A na Dom dla...Foster też, jest spoko
 
A

Aulelia

Guest
Odkąd CN zmieniło ramówkę, przestało mi się podobać. Ze starych bajek został chyba jedynie Batman... Cienko, cienko.
 
Do góry