Capitan Tsubasa

Skwira

Nowicjusz
Dołączył
17 Marzec 2008
Posty
128
Punkty reakcji
0
Witam.
Ogląda ktoś może to?? Dla mnie ta bajka stała sie nałogiem, jak byłem dzieckiem to ją oglądałęm, ostatnio sciągnąłem z warezu jedną z części 52 odcinki i wszystkie już znam na pamięć. Pożyczyłem kolegą i nie miałem z nimi 2 tygodnie kontaktu bo siedzieli i oglądali po szkole i na treningi nie przychodzili...

Co sądzicie filmą z serii Capitan Tsubasa ewentualnie Capitan Hawk :p
 
Z

Zerek

Guest
Byłem mały to oglądałem to jak nałogowiec BB)

Szkoda dziś mam chałowego neta i ściągnąć nie mogę... (może kiedyś :niepewny: )

Dlaczego takich żeczy nie powtarzają jak sobie przypomne

- Dragon Ball
- Drużyna A
czy Dajmosa to smutno mi się robi :bag:
 

katasia

Nowicjusz
Dołączył
28 Październik 2007
Posty
446
Punkty reakcji
0
Miasto
inąd
Jaa... a ja kminiłam co to takiego, a teraz chyba już wiem taka animowana bajka gdzie oni grali w piłkę nożną ? Czy to nie ta bajka? Ale pamietam coś takiego :D
 
Z

Zerek

Guest
Jaa... a ja kminiłam co to takiego, a teraz chyba już wiem taka animowana bajka gdzie oni grali w piłkę nożną ? Czy to nie ta bajka? Ale pamietam coś takiego :D

Zgadza się i to właśnie ta piłka tak ślicznie płaszczyła się po kopnięciu :)

Miodzio :D
 

kamil87krb

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2008
Posty
39
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
B-stok
heheh dobra bajeczka była ,nie zapomnę niektórych motywów, miażdżyły np kodziro to był chyba :)rozbijał pilka mur , albo przez 1 odcinek tsubasa bieg i myślał co zrobić :lol:
 

katasia

Nowicjusz
Dołączył
28 Październik 2007
Posty
446
Punkty reakcji
0
Miasto
inąd
O kurcze... pamietam jak oglądałam ją byłam taka malutka, ale co nieco pamietam. Pewnie nie miałabym zielonego pojęci o niej, gdyby kilkanaście lat temu mój brat nie usiadłby przed tv i jej nie włączył :D ale super :D
 

Yoggi

wujek Stefan mistrz ciętej riposty
Dołączył
6 Wrzesień 2006
Posty
3 735
Punkty reakcji
14
Miasto
z Biedronki
Bajki to Krasicki pisał, a to jest anime, czy jak ktoś woli serial animowany
 

Skwira

Nowicjusz
Dołączył
17 Marzec 2008
Posty
128
Punkty reakcji
0
Hehe temat się rozwinął :D Hyuga Kojyro no zalezy w której części, to anime jest na tyle fajnie zrobione ze jak biegnie i sie zastanawia co ma zrobić to przeważnie jest pokazany zyciorys jednego z zawodników np Aoi Shingo albo Santany :) tak wogole to to mozna w necie obejrzec. wpiszcie w gogle kreskówki i na 1 miejscu powinan być strona na ktorej ejst 52 odcinki Kapitan Tsubasy ;P
 
Do góry