Canon EOS 350d / 400d

Volo

Nowicjusz
Dołączył
10 Marzec 2006
Posty
6
Punkty reakcji
0
Od jakiegoś czasu zbieram na lustrzankę, interesuje mnie model Canona - 350d lub 400d. Na ten pierwszy już mnie stać, na drugi muszę jeszcze trochę poczekać. I tu kieruję pytanie do kogoś, kto zna oba modele i mógłby mi doradzić, ewentualnie odradzić i pomóc przy wyborze. Czy obie lustrzanki są do siebie podobne? Podsumowując, 350d czy 400d?
 

omickal

Nowicjusz
Dołączył
18 Luty 2006
Posty
605
Punkty reakcji
4
Podobne, ale nie identyczne.
Różnią się chociażby ilością punktów AF.

Mimo wszystko na początek możesz spokojnie wziąć 350d. To naprawdę dobra puszka za śmieszne pieniądze w tej chwili. Zresztą puszka, to tylko połowa, druga polowa, to obiektyw i to jest najważniejsze.
 

jedrek7

Nowicjusz
Dołączył
19 Lipiec 2007
Posty
47
Punkty reakcji
0
Miasto
Warszawa
Omickal napisał, że jedna połowa to „puszka” a druga połowa to „obiektyw”. A ja powiem jeszcze tak, że jak by były trzy połowy to Ty byś musiał być tą trzecią połową :p . Aparat jest pomocą do Twojej wyobraźni i uczuć, które właśnie nim zapisujesz. Mówiąc o tych obu kamerkach (mam 400D), akurat widziałem na allegro 400d za 1500zł. więc nie wiem czy jest to sporo dla Ciebie. Kolega wcześniej napisał, że różnica jest w ilości punktów AF, co jest oczywiście prawdą :) . Różnią się jeszcze tym, że 400d ma większy, jaśniejszy wyświetlacz i czyszczenie matrycy. Jeżeli masz zamiar dłużej bawić się którymś z tych aparatów to raczej powinieneś kupić 400d. Pozdrawiam. ;)

Masz tu linka http://www.e-cyfrowe.pl/lustrzanki/canon-e...5mm-p-5286.html dowiesz się chyba wszystkiego na temat. :)
 
Do góry