Całowanie?

Status
Zamknięty.

noxes

Nowicjusz
Dołączył
8 Wrzesień 2009
Posty
121
Punkty reakcji
0
Spoko, spoko, jeszcze nigdy nie przesadziłem z alkoholem mówią, że mam mocną głowe. A tak po za tym ona po alko i ja więc komu zapach będzie przeszkadzał? Raczej za fajtłapę mnie nie wezną bo tam każdy pije;p
 

USSJ

so fucking bad :]
Dołączył
11 Czerwiec 2009
Posty
3 208
Punkty reakcji
169
Wiek
33
Miasto
pdkrpc
Nie chodzi mi o to, że towarzystwo ogółem weźmie cię za fajtłapę, chodziło mi o pannę. Często jest to odbierane jako sztuczne zwalczanie nieśmiałości, nie radzę się do tego przyzwyczajać.
 

Julka89

Bywalec
Dołączył
14 Luty 2010
Posty
2 342
Punkty reakcji
79
Miasto
mój kawałek podłogi
Kolejny dowód na twoje wiejskie pochodzenie. Poza tym nie powinnaś zabierać głosu skoro masz zerowe pojęcie na ten temat i wciąż jesteś sama. Najpierw zastosuj się do tego co piszesz, później napisz jakie były efekty i nazywaj to swoim życiowym doświadczeniem.


:lol:

to, że jestem dziewicą i nie mam chłopaka to nie oznacza, że nigdy nie całowałam się z chłopakiem :]
 

noxes

Nowicjusz
Dołączył
8 Wrzesień 2009
Posty
121
Punkty reakcji
0
Może i to nie jest dobre, ale nie każdy tak zupełnie na trzeźwo pogadać na luzie z dziewczyną :(
 

noxes

Nowicjusz
Dołączył
8 Wrzesień 2009
Posty
121
Punkty reakcji
0
Nie za każdym, z czasem alkohol zastąpi się odwagą. Ja poprostu na trzeźwo jestem strasznie nudny itp więc tym bardziej nic z tego nie będzie.
 

Magda2905

Nowicjusz
Dołączył
7 Październik 2009
Posty
316
Punkty reakcji
16
Nie za każdym, z czasem alkohol zastąpi się odwagą. Ja poprostu na trzeźwo jestem strasznie nudny itp więc tym bardziej nic z tego nie będzie.
Ja bym Ci nie radziła. ;)
Zastąpisz odwagą? - wybacz, ale nie chce mi się w to wierzyć.
Jeśli sądzisz, że jesteś nudny inni też tak będą sądzić. :p
Może wcale taki nie jesteś tylko Ci się wydaje...
 

Magda2905

Nowicjusz
Dołączył
7 Październik 2009
Posty
316
Punkty reakcji
16
No jakichś znajomych chyba masz, więc nie jest źle..
Zamiast narzekać jaki to jesteś (bądź nie) to weź się za siebie i zrób coś z sobą, a będzie lepiej. :)
 

noxes

Nowicjusz
Dołączył
8 Wrzesień 2009
Posty
121
Punkty reakcji
0
no właśnie weź się za siebie i zrób coś z sobą tylko co...
 

Magda2905

Nowicjusz
Dołączył
7 Październik 2009
Posty
316
Punkty reakcji
16
Masz 19 lat z tego co doczytałam tutaj...
Jesteś już więc chyba na tyle ogarnięty, żeby samemu odpowiedzieć sobie na pytanie: "co jest we mnie nie tak i co muszę zmienić?"
Ja nie wiem jaki jesteś, jakie masz wady/słabe strony, które mogą powodować, że czujesz się nudny.
Musisz sam to odkryć i właśnie to zmienić, bądź zmienić słabe strony właśnie w zalety. ;)
 

Magda2905

Nowicjusz
Dołączył
7 Październik 2009
Posty
316
Punkty reakcji
16
no to to ja akurat wiem, tylko nie wszystko można tak zmienić

Jeśli nie wszystko to:
zmienić słabe strony właśnie w zalety.
Wiem, że zmiana siebie jest zawsze ciężka. Ale próbować warto. ;)
Możesz równie dobrze zaakceptować i polubić siebie takim jaki jesteś i sprawić, by inni też to zrobili.

wewnętrzne piękno ma każdy, każdy ma coś czym możne zauroczyć drugą osobę
Dokładnie tak. ;)
Dla siebie i niektórych możesz być jak to określiłeś nudny, ale może się zdarzyć tak, że ktoś to w Tobie bardzo polubi i przy tym wcale nie będzie uważał Cię za nudziarza... :sexy:
 

noxes

Nowicjusz
Dołączył
8 Wrzesień 2009
Posty
121
Punkty reakcji
0
No dobra, trzeba sie ostro zabrać za siebie;) a co z tego wyjdzie to się okaże;p
 

noxes

Nowicjusz
Dołączył
8 Wrzesień 2009
Posty
121
Punkty reakcji
0
Bardzo dziękuję wam wszystkim którzy tu pomagali. To co się dowiedziałem napewno pomoże mi i nie tylko mi. Osobiście nic mi z tego nie wyszło gdyż laska jest jakaś głupia hę... No cóż udawała że mnie nie zna, a na drugi dzień pytała sie mojego kolegę dlaczego się na nią obraziłem, dziwne, ale tak już musi być... Jeszcze raz dzięki wszystkim.
 
Status
Zamknięty.
Do góry