Całowanie Z Koleżanką Dla Czystej Przyjemności ?

xenia_ana

Nowicjusz
Dołączył
3 Sierpień 2006
Posty
204
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
7-me niebo
całować się dla zabicia czasu hmmm jeśli nie jest się w żadnym związku, dlaczego nie. Gorzej jeśli któreś ma partnera, bo rzeczywiście to zdrada i w takim razie głupi sposob na zabicie czasu.
 

Zabi

Nowicjusz
Dołączył
5 Maj 2006
Posty
167
Punkty reakcji
0
Według mnie to tak sobie... z jednej strony fajnie...bo skoro dziewczyna jest ładna to czemu jej nie całować... ale uwazam ze jesli juz sie z nią całuje to musi nas łączyć cos wiecej niz tylko koleżenstwo... :>
 

cartman24

Nowicjusz
Dołączył
10 Wrzesień 2006
Posty
643
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
z Polski
Zabi i własnie o to chodzi w tym temacie.. o to czy możliwe jest .. że nie łączy ludzi coś więcej a jednak idą na takie układy..Czy istenieje taka możliwośc..
 

Martyna;)

Pani Prezes
Dołączył
16 Sierpień 2005
Posty
3 948
Punkty reakcji
0
to trochę niemoralne, prawda ? W takim razie co to za róznica, czy całujemy się z kims kogo kochamy, czy z kims do kogo nic nie czujemy, cąłujmy kazdego. A przeciez to symbol miłości.
 

muszla607

Nowicjusz
Dołączył
5 Maj 2005
Posty
33
Punkty reakcji
0
Miasto
Rydzyna
Ja wam powiem tylko tyle. Kto powiedział ze całowanie sie jest jakies źle albo kto powiedział ze ludzie którzy sie nie kochaja nie mogą sie całowac. Jest to przyjemne uczucie i czemu tego niemozna robic z kolezanką. Ja sądze ze jesli 2 osoby tego chcą to mogą to robic. To nic złego. Sam tego doświadczyłem. Całowałem sie z kolezanka i było cudownie.
 
Do góry