Całowanie Sie Z Języczkiem

ania525

Nowicjusz
Dołączył
7 Kwiecień 2006
Posty
1
Punkty reakcji
0
mam chłopaka i nie wiem jak trzeba się całować z języczkiem, to znaczy wiem jak to się robie ale nei będę wiedzieć jak już to będzie miało nastąpić... :( proszę pomóżcie mi i napiszcie co mam zrobić i jak to sie robi... czekam na odpowiedz :)
 

Miqa

Nowicjusz
Dołączył
30 Październik 2005
Posty
307
Punkty reakcji
0
Miasto
Tychy
w sumie ja za pierwszym razem nie wiedziałam ale chciałam bardzo mocno żeby wyszło.nie znam żadnej instrukcji.jak do tego dojdzie to będziesz wiedziała co zrobić ;)
 

Karolina

Nowicjusz
Dołączył
4 Maj 2005
Posty
2 878
Punkty reakcji
0
Wiek
35
wsadz mu jezyk to ust i mieszaj :p haha
a teraz tak na powaznie... samo Ci to prszyjdzie, zadnej instrukcji nie potrzebujesz ;)

jeju....tych teamtow jest juz naprawde duzo
 

Elune

trąbka?
Dołączył
30 Marzec 2006
Posty
1 107
Punkty reakcji
0
Wiek
34
"machasz jezykiem" jak pisałem gdzieś już... żaden problem :D
 

Martyna;)

Pani Prezes
Dołączył
16 Sierpień 2005
Posty
3 948
Punkty reakcji
0
tak machasz :p... Samo przyjdzie :) i to jest w tym wszystkim najsmieszniejsze. Fizyki nie będziesz umiała, kiedy nie nauczysz się prędzej. natomiast ta sztuka jest wrodzona ;)
 

Rokita

rawwwwrrr.. xD
Dołączył
4 Marzec 2006
Posty
3 053
Punkty reakcji
0
Wiek
17
Miasto
stąd.
Nie ma na to zadnej instrukcji czy podpowiedzi..poprostu...sama bedziesz wiedziec co i jak...poprostu działaj.. :p
 

mała*czarna

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2006
Posty
5 681
Punkty reakcji
6
Na to nie potrafie nikomu dać recepty ale mówie Ci nie masz sie czym przejmować to samo przyjdzie. Pewnie nie wierzysz w te posty jak forumowicze tak piszą ale to prawda... Karzdy całuje sie inaczej czyli na swój sposób. :) Nie martw się. Ja kiedy całowałam sie pierwszy raz to powiedziałam chłopakowi że jeszcze nigdy sie nie całowałam. :p
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
przeciez facet tez jest od czegos, wloz po prostu jezyk do jego ust a reszta sama sie stanie :)
 

Kerio

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
7 525
Punkty reakcji
14
tego sie nie da powiedziec wsadzasz i machasz :p czyt. wykonujesz ruchy przeciwne do ruchów partnera. Partner cie naprowadzi :p
 

Hammerek

Nowicjusz
Dołączył
22 Styczeń 2006
Posty
74
Punkty reakcji
0
Wiek
35
:) po 1 nie masz sie czym martwic :) to samo przychodzi... ja tez sie balam mojeog pierwszego pocalunku ,... a okazalo sie ze nie bylo czego ,bo byl cudowny :) na pewno dasz rade... po 2 jesli kochasz chlopaka z ktorym masz ise calowac i on Ciebie to nie ma roznicy jak sie calujesz... :) 3maj sie i sie nie martw :)
 

mrowcia_14

Nowicjusz
Dołączył
9 Kwiecień 2006
Posty
16
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
:ublin
heh instrukcji to chyba nie ma, ale przypatrz si...
 

Attachments

  • ____pocalunek.gif
    ____pocalunek.gif
    43,7 KB · Wyświetleń: 30

Justysia122

Nowicjusz
Dołączył
1 Styczeń 2006
Posty
442
Punkty reakcji
0
Wiek
34
hehe nie rozumiem dlaczego ludzie sie tym przejmują :) to jest we krwi każdego człowieka :p Nie ma czego sie uczyc ... zbliża usta a Ty sama wiesz co masz robic . Nie ma tu zadnej filozofii !!
 

murka

Nowicjusz
Dołączył
26 Listopad 2005
Posty
24
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Śląsk...:) (hmm...mało ekologiczny rejon Polski...
Chyba każdy miał jakieś tam obawy przed tym pierwszym pocałunkiem...ale nie napiszę więcej niż reszta ludzi...:)Pocałunek jest rzeczą wrodzoną...nie ma człowieka,który nie potrafi całować...a z czasem opracujesz swoją własną taktykę...:D Zobaczysz-będzie fajnie!!! :)
 
Do góry