Być nudnym orginalnie....

Anka1505

Nowicjusz
Dołączył
6 Lipiec 2007
Posty
5
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Bieszczady
Siedząc przed komputerem zastanawiałam się do kogo by zagadac na gadaczu i tak pojawił sie nagle mój znajomy... rozmawialismy na rózne tematy az w koncu zeszlo na tematy troche filozoficzne mianowicie: :eek:

czlowiek posiadajacy niską samoocene, niesmiały do tego zyjacy w czterech scianach a tak naprawde posiadajacy ciekawa osobowość bedacy poprostu ok. Uważa siebie za czlowieka nudnego po czym mówi mi ze jest orginalnie nudny bo każdy chce byc (wiekszosc jest) super orginalny na czasie i wogóle majacy wszystkie nowinki płynace z zachodu sa powtarzalni. I rzeczywiscie zastanawiałam sie nad tym co powiedział bardzo długo doszlam do wniosku ze miał racje gdyż kogo bym nie zapytala za jakiego czlowieka sie uwaza popada w samozachwyt ze 100 osób zapytanych 3 powiedziały ze sa tylko szarymi ludzmi.
Co o tym sadzicie jakie jest wasze zdanie? Jestescie orginalni czy nudni orginalnie? :mruga:
 
Dołączył
4 Luty 2007
Posty
225
Punkty reakcji
0
taaak takiej drugiej szarej jak ja to nie znajdziesz xD

kazdy jest na swoj sposob oryginalny i nudny zarazem.

zalezy kto ocenia daną osobę.
dla jednych cos bedzie oryginalne a dla to samo jest całkiem zwykłe.

masło maślane :ziewa:
 

*Ktosik:D

rozhuśtywacz brzóz
Dołączył
21 Luty 2006
Posty
850
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
NeverLand
Heh..no u mnie to odpowiedź jest łatwa -> nudny do szpiku kości.. ale czy jestem w tym orginalny ?..co najwyżej ekscentryczny i z założenia ciężko mi sie z ludźmi gawędzi.. choć u mnie wynika to z braku tematów, niż głębszej filozofii zyciowej (po prostu jak mam gadać od rzeczy..to chyba lepiej milczeć :]..i tego się uczę)
 

Carrie

zagubiona w korytarzach czasoprzestrzeni
Dołączył
8 Styczeń 2007
Posty
1 293
Punkty reakcji
1
Wiek
36
Staram się być sobą... Jeśli wychodzi tak, że w jakiejś dziedzinie jestem inna niż tzw. ogół to wtedy mogę powiedzieć, że jestem oryginalna. Ale nie staram się robić na siłę nie wiadomo kogo z siebie tylko po to by powiedzieć "Ha! Jestem oryginalna! A wy nie, wy jesteście pospólstwo". Czasem takie teksty o własnej niezwykłości przysłaniają kompleksy. Pewnie, że dobrze jest mieć wysoką samoocenę, ale nie jestem pewna czy samozachwyt jeszcze kwalifikuje się do owej samooceny...
 

YoMan

Narcyz :)
Dołączył
24 Styczeń 2007
Posty
4 475
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Włoszczowa
a ja odwrotnie, co sie nie zapytam, to wszyscy sa szarymi ludzmi, nieoryginalni. Prawie wszyscy zanizaja wlasna samoocene, uwazaja siebie za gorszych niz sa.

Ja nie bede sie wypowiadal na swoj temat, bo wiecie co o tym mysle. Chociaz jak chcecie to napisze :D
 

h3lix

Bad Mutha Fucka
Dołączył
2 Listopad 2006
Posty
3 458
Punkty reakcji
13
Wiek
36
Miasto
www.forumovision.com
Dla mnie to cała reszta jest zwykła i szara... Ja w sumie też się nie wybijam jakoś specjalnie, ale wyróżnia mnie samodzielność, dobre pomysły itd. Po prostu radzę sobie w życiu lepiej niż większość moich znajomych. Kiedyś byłem zwykłym nudnym frajerem, nikt mnie nie lubiał, nie miałem przyjaciół, byłem nieśmiały. Potem uznałem, że właściwie nic mnie nie ogranicza i pora się zmienić ;)
 

Wojtek_

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2006
Posty
262
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
i tak nikt nie wie gdzie to jest
a nie można być po prostu normalnym? :mruga:

Normalność ciężko zdefiniować...

Te 3 na 100 osoby, szaraczki siedzące w 4 ścianach oni mają przes.rane niby wszscy bardziej doceniaja takiego orginalnego zwykłego człowieka ale jak coś trzeba to wszyscy mają go w du.pie bo jest tylko szary i nie warto mu pomagać...
 

Natalia1992

Uzależniona
Dołączył
13 Styczeń 2007
Posty
2 493
Punkty reakcji
8
Miasto
zewsząd
Ja uwazam ze jestem nudna, ale kazdy mi mowi ze ciekawie jest ze mna spedzac czas...
:niepewny: moze to przez to, ze czasami mam takie wariackie pomysly
 

Szara_Majka

Nowicjusz
Dołączył
14 Lipiec 2007
Posty
59
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Lubuskie
Ja.. chyba taka pośrednia... Czasem nudna, ale ci co mnie dobrze znają wiedzą, że oj, pomysły miewam bardzo oryginalne... Trudno mi się otworzyć na początku znajomości, jestem wtedy dość małomówna- nie w znaczeniu nieśmiała, lecz po prostu trudno mi nawiązać rozmowę, zacząć jakiś temat itp. Dlatego uwielbiam osoby gadatliwe i otwarte, z nimi mi się łatwo dogadać :D
Myślę, że w zasadzie niewiele jest na świecie ludzi nudnych, jest tylko szereg takich, którzy się za nich uważają, ale tak naprawdę są nie tyle nudni, jak zbyt zamknięci w sobie a gdyby ich poznać bliżej, to są zupełnie inni. Znałam wiele takich przypadków.
Eh, pamiętam, jak kiedyś też byłam takim szaraczkiem w tłumie i prawie nikt mnie nie dostrzegał ale zawsze, od malutkiej dziewczynki, miałam przyjaciół, którym mogłam zaufać i to było dla mnie najważniejsze. Miałam pasje, które rozwijałam, nie oglądając się na innych. Teraz dużo się we mnie zmieniło, ale nie żałuję, że kiedyś byłam, jaka byłam, bo to mnie wiele nauczyło.
Najważniejsze jest żeby mieć osobę, której można zaufać, która nas nie opuści mimo wszystko, wtedy nie jest ważne, czy jesteśmy "nudni".
Ja mam taką osobę i dziękuję jej za to, że była dla mnie zawsze wielkim wsparciem :)
 

tomassino

Nowicjusz
Dołączył
7 Czerwiec 2007
Posty
166
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Miasto
Toruń
ja mam idealne stwierdzenie wszyscy znaiomi juz wiedza ja jestem poprostu tomkowaty. Czyli na codzien spokojny czasami cos powiem, ale jak zaczyna sie czas wolny wakacje, ferie, weekend budzi sie we mnie imprezowicz i to taki na calego
 

lopi

Nowicjusz
Dołączył
19 Październik 2005
Posty
107
Punkty reakcji
0
rany rany... a ja sobie skomentuję to tak... 'nudne truizmy ;)' skomentowałem ;)
 

hakan_2007

Nowicjusz
Dołączył
16 Lipiec 2007
Posty
82
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Lublin
każdy jest inny i każdy posiada w sobie coś takiego czego nie ma nikt inny proste xD
co do mnie hmm nudny nie jestem ;]
 

nie.mam.pidzamy

Nowicjusz
Dołączył
16 Lipiec 2007
Posty
9
Punkty reakcji
0
Miasto
chcieć chcę.
Dlaczego ludzie nie rozumieją, że wszystko jest WZGLĘDNE ?! To, że dla mnie jesteś nudna nie znaczy, że dla Basi Cegły nie będziesz oryginalna. Każdy ma swoje wartości i to, co mnie nudzi, zachwyca inną osobę. Właśnie z tego powodu masz przyjaciół i wrogów, z niektórymi na forum sie dogadasz, a z innymi nie. Każdy zna Cie od innej strony, Twoja matka nie zobaczy w Tobie niczego ORYGINALNEGO, bo przebywa z Tobą w tak szaro codziennych sytuacjach, ze aż gacie z :cenzura: spadają, ale kolega z koncertu uzna Cie za niemożebnie oryginalną osobę, bo zaczniesz przed nim skakać i krzyczeć FUCK THE SYSTEM. Znaczy przykład. Po prostu, nie próbujcie określić swojej osoby, bo jesteśmy względni i to tak szalenie względni, że nawet nie zdajemy sobie z tego sprawy.
 

Yann

Nowicjusz
Dołączył
17 Lipiec 2007
Posty
3
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Lubawa
Jest to prawdopodobnie mój pierwszy post na forum, tak myślę. Więc witam wszystkich i zarazem pozdrawiam :]

W moim przypadku jest tak, że chciałbym się wyróżnić i może czasem tak jest, ale z natury jestem już szary, choć kreuję się na innego.
 

chrzaszczmajowy

Nowicjusz
Dołączył
29 Lipiec 2007
Posty
2
Punkty reakcji
0
Siedząc przed komputerem zastanawiałam się do kogo by zagadac na gadaczu i tak pojawił sie nagle mój znajomy... rozmawialismy na rózne tematy az w koncu zeszlo na tematy troche filozoficzne mianowicie: :eek:

czlowiek posiadajacy niską samoocene, niesmiały do tego zyjacy w czterech scianach a tak naprawde posiadajacy ciekawa osobowość bedacy poprostu ok. Uważa siebie za czlowieka nudnego po czym mówi mi ze jest orginalnie nudny bo każdy chce byc (wiekszosc jest) super orginalny na czasie i wogóle majacy wszystkie nowinki płynace z zachodu sa powtarzalni. I rzeczywiscie zastanawiałam sie nad tym co powiedział bardzo długo doszlam do wniosku ze miał racje gdyż kogo bym nie zapytala za jakiego czlowieka sie uwaza popada w samozachwyt ze 100 osób zapytanych 3 powiedziały ze sa tylko szarymi ludzmi.
Co o tym sadzicie jakie jest wasze zdanie? Jestescie orginalni czy nudni orginalnie? :mruga:


hmmmm....moi znajomi uwazaja mnie za straszna nudziare....hmmm maja racje...po prostu nie mam do powiedzenia nic ciekawego....moze dlatego ze to co miesci sie w moim pojeciu ciekawosci jest dla innych nudne nie do przetrawienia...dlatego nie staram sie byc ciekawa dla innych...ale najsmieszniejsze to ze inni tez sa dla mnie nudni..no coz bledne kolo sie zamyka-bede oryginalna , nie rusze w wir walki by sie wybic pokazac swiatu....oo kurde ale nudny post...spadam!!!!!

Siedząc przed komputerem zastanawiałam się do kogo by zagadac na gadaczu i tak pojawił sie nagle mój znajomy... rozmawialismy na rózne tematy az w koncu zeszlo na tematy troche filozoficzne mianowicie: :eek:

czlowiek posiadajacy niską samoocene, niesmiały do tego zyjacy w czterech scianach a tak naprawde posiadajacy ciekawa osobowość bedacy poprostu ok. Uważa siebie za czlowieka nudnego po czym mówi mi ze jest orginalnie nudny bo każdy chce byc (wiekszosc jest) super orginalny na czasie i wogóle majacy wszystkie nowinki płynace z zachodu sa powtarzalni. I rzeczywiscie zastanawiałam sie nad tym co powiedział bardzo długo doszlam do wniosku ze miał racje gdyż kogo bym nie zapytala za jakiego czlowieka sie uwaza popada w samozachwyt ze 100 osób zapytanych 3 powiedziały ze sa tylko szarymi ludzmi.
Co o tym sadzicie jakie jest wasze zdanie? Jestescie orginalni czy nudni orginalnie? :mruga:
 

jakas_tam_17

Nowicjusz
Dołączył
25 Czerwiec 2007
Posty
653
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Miasto
:)
kazdy jest inny i oryginalny w swoim rodzaju. Lecz większosc to psuje udając kogos innego, czy nasladując.


~to moje odpowiedz...xD
 
Do góry