Buu... Pomocy :(

00Tinusia00

Nowicjusz
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
18
Punkty reakcji
0
Miasto
woj. pomorskie
Jeżdżę konno od dużo ponad roku i przez to mam bardzo umięśnione łydki... z jednej strony fajnie ale z drugiej... :/ eh są poprostu grube o kozakach do kolan moge tylko pomarzyć wszystkie buty dopinam do 1/3 łydki... :( Tym bardziej że moje łydki nigdy nie były bardzo szczuplutkie ale to już uwarunkowane genetycznie :(:(:( Zawsze było w miarę ok ale od kiedy zaczęłam jeździć to poprostu jest MASAKRA!! :( Nie wiem co ja mam zrobić... Proszę POMÓŻCIE... !!!!
 
Dołączył
7 Październik 2005
Posty
1 992
Punkty reakcji
0
Wiek
116
Ej, no sory, ale z tym raczej nic nie zrobisz. Bo jak przestaniesz jeździć konno (co pewnie jest wykluczone) to i tak one Ci nie zmaleją, a cudownych ziółek na zmniejszenie łydek niestety nie znam. Ja mam umięsnione łydki i strasznie się z nich cieszę, bo ogólny wygląd moich nóg jest w/g zaje.bisty dzięki nim :D
 

Fretka13

Nowicjusz
Dołączył
5 Listopad 2005
Posty
1 856
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
TyChY !!
Moja kumpela przez dwa miesiące nie tanczyła i jej mieśnie tak oklapły ze nie ma ona ani pupy ani nóg , normalnie patyki.
 

inka25

Nowicjusz
Dołączył
24 Październik 2007
Posty
414
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
ekhm... z brzucha mamy ;P
Na wszystko znajdzie sie sposob :)

Mysle ze pomógłby ci masaż klasyczny lub izometryczny masaż łydki, mimo iż jego regułkowym celem jest przyrost masy mięsniowej, to wykonany w odpowiednim ułożeniu kończyny (lezenie na brzuchu, zgiecie grzbietowe stopy) działa wysmuklająco. wiem bo sama taki masaz wykonywalam. Więc jesli to dla ciebie jest az tak wielki problem, poradz sie z jakiegos masażysty :)
jednak myślę, ze nie jest az tak źle z twoimi łydkami ;)
 

lenulka

Nowicjusz
Dołączył
31 Marzec 2006
Posty
1 424
Punkty reakcji
0
co do łydek, hm masaze, peelingi to troche napina skórę, ale jezeli to mięsnie to poprostu nic nei rób z nimi...
Aby poprawic ich wygląd to staraj sie zeby były lub wyglądały na opalone.
CO do kozaków, to zasun ile sie da a potem zsuwaj nizej cholewkę buta np do kostek i jak zasuniesz do konca to wyciagnij dopiero do góry...nie wiem ile z tego zrozumiałas...
ja też mam podobny problem i ogólne schudniecie nie pomaga <_< ćwiczenia tez nie.
Dobre jest rozciąganie mięsni, balsamy wyszczuplające no i samoopalacz, jakies wyszczuplajace wzorki na rajstopach..hm da sie zyc :eek:k:
pozdrowienia
 

kataryna

Po burzy ZAWSZE wschodzi Słońce! Nawet po najwięks
Dołączył
6 Grudzień 2005
Posty
6 512
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
lepiej nie wiedzieć :P
O właśnie - jak rozciągniesz łydki, to będę szczuplejsze. Ale pamiętaj, żeby rozciągać nie tylko uda, ale też i łydki. Zapytaj się sorki od WFu lub jakiejś doświadczonej koleżanki, jak masz to zrobić.
 

BusSsi_;*

Nowicjusz
Dołączył
31 Lipiec 2007
Posty
2 253
Punkty reakcji
0
nom właśnie..
ćwiczonka na łydki :D
Tylko hmm..
Niektóre babki od w-f`u są takie, że od razu wyśmieją.
Naszczęście jednak nie u mnie :p
Mamy extra babke :D
A co do butów na obcasie - de facto..
Modelują sylwetke - nie tylko łydki :)
 

Fretka13

Nowicjusz
Dołączył
5 Listopad 2005
Posty
1 856
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
TyChY !!
Spadek mięśni spowoduje niedobór białka .... Ale nie radze Ci się głodziś na etapie białka , bo jestes młoda i go potrzebujesz dużo.
 
Do góry