butyyyy...

kataryna

Po burzy ZAWSZE wschodzi Słońce! Nawet po najwięks
Dołączył
6 Grudzień 2005
Posty
6 512
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
lepiej nie wiedzieć :P
Wiele jest takich, co podąża ślepo za modą i takim szczerze współczuję. Co prawda często w mojej szafie znajdzie się coś modnego w danym sezonie, ale to przypadek :p Nie zwracam na takie rzeczy uwagi. Nie noszę czarnych kozaków tylko dlatego, że białe w tym sezonie są passe, tylko dlatego, że uwielbiam czarny kolor. Wszystko :)
 

ShAdiE

Dołączył
29 Maj 2006
Posty
3 621
Punkty reakcji
1
Wiek
30
Glany są najlepsze. :p
Takich kowbojskich kozaczków w życiu bym nie założyła, choć bym miała sama być bez nich - nie podobają mi się. :p
Nigdy nie kupiłam sobie czegoś co mi się nie podobało, a było modne. (;
 

motylek99

naćpana marzeniami.
Dołączył
13 Lipiec 2006
Posty
4 203
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Mi sie nie podobaja takie kozaczki :/ albo spodnie rurki:/ bleh okropnie to wyglada <_< poza tym ja nie kupilabym sobie takich butow, coraz wiecej osob takie nosi, wiec po co mi takie? o_O zeby to chociaz ladne bylo..
 

Pancernik

Czarna Mamba
Dołączył
6 Październik 2005
Posty
3 196
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
z Nienacka
Mi sie podobaja, ale nie wiem ja mam chyba jakies nieforemne łydki....albo za grube jakieś bo żadne buty mi tak na spodnie nie chcą wejść :)
Ale może to i dobrze :)
A rurki mi sie nie podobają, może dlatego że sama brzydko w nich wyglądam :)
 

Fretka13

Nowicjusz
Dołączył
5 Listopad 2005
Posty
1 856
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
TyChY !!
A ja mam buty na szpilce .. czarno - czerwnono - białe są zaczepiste i nikt takich nie miał i nie ma :p
 

ana=)

Nowicjusz
Dołączył
26 Grudzień 2006
Posty
116
Punkty reakcji
0
ja jestem wysoka i szczupła i przeważnie chodze w jasnych jeasnach albo w jakiś szerokich spodniach a rurek nie znosze nawet jakby wszyscy w tym chodzili to ja bym tego nie ubrała. Kwestia gustu i tyle :eek:k: a cvo do butów to mam jedne tkie eleganckie do kiecki :D i zwykłe takie bardziej sportowe i jest OK
 

mysza87

Nowicjusz
Dołączył
16 Kwiecień 2006
Posty
741
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
... daleeeeko :)
kwestia gustu... heh na mnie nawet kowbojki nie wlezą :p mam za grube łydki i za wysoka stope na podbiciu :( ... heh ciezko jest kupić jakieś inne buty oprócz adidasów i traperów :p ... ale daje rade ;) jednak uwielbiam,ubóstwiam wprost adidasy :p ( dzisiaj kupiłam nastepną pare :p ) i nie bijcie mnie... ale mam świra na punkcie orginalnych butów ... tia... nio to juz moja 8 para ... o lol - psychiatra by sie przydał :D
 

Nat.

Nowicjusz
Dołączył
9 Październik 2006
Posty
4 641
Punkty reakcji
1
Wiek
17
heh na mnie nawet kowbojki nie wlezą :p mam za grube łydki i za wysoka stope na podbiciu :( ... heh ciezko jest kupić jakieś inne buty oprócz adidasów i traperów :p
skąd ja to znam? :D ale ja i tak wolę jakieś takie zwykłe buty, może tak przed połowę łydek ;) a jak nie to na zimę i tak najlepsze są trapery! poza tym lubię chodzić w adidasach, ale na płaskich podeszwach...
Strasznie nie podobają mi się buty na koturnach... Kozaczki mogą być, ale nie na mnie xP
Ewentualnie jakieś sandały (eleganckie, do sukienki, czy coś)...
 

ansyna

Nowicjusz
Dołączył
16 Sierpień 2005
Posty
85
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Katowice
mi się tam podobają różne buty, ale osobiście nie kupiła bym takich bo do mnie to nie pasuje, a jak pomyśle jeszcze o rurkach to mi się odechciewa, bo to wygląda tandetnie
najlepsze są ciepłe i wygodne buty, chyba że do kieski to muszą być eleganckie ;)
 

AragornFan

~unforgetable~
Dołączył
24 Październik 2006
Posty
1 272
Punkty reakcji
0
Miasto
**Z TwoicH SnóW**
Glany są najlepsze. :p
Takich kowbojskich kozaczków w życiu bym nie założyła, choć bym miała sama być bez nich - nie podobają mi się. :p
Nigdy nie kupiłam sobie czegoś co mi się nie podobało, a było modne. (;

glany, a fe :phi: :p :D

<kwestia gustu>

ja tam nie "gonie za modą"... nosze to, co mi się podoba i w czym się dobrze czuję,

a to czy komuś się to podoba czy nie... to mnie to ryyybbka :D
 

Aranea

Nowicjusz
Dołączył
26 Styczeń 2007
Posty
38
Punkty reakcji
0
Ja nie założyłabym publicznie kozaczków i spodni-rurek, czy rybaczek - po prostu koszmarnie w takim zestawie wyglądam, wiem o tym i nie zamierzam znęcać się nad społeczeństwem swoim wyglądem ;). Nie uważam, tego zestawienia samego w sobie za złe, nawet mi się podoba, jeżeli ma się do tego odpowiednią figurę i nie wtedy, kiedy dziewczyna ma kozaki i zbyt krótkie rybaczki, tak, że wystaje jej 5 cm nogi. To wygląda żałośnie <_< , zwłaszcza na mrozie .

Ja lubię glany, ale nie noszę ich non-stop, nawet w zimie. Gdy jest cieplej, wybieram przeważnie balerinki, albo buty na obcasie do 5 cm, takie czółenka - fajnie wyglądają do i dżinsów, i do spódnicy, przy tym są wygodne. A w lecie będę miała spory problem - w tamtym roku ostatecznie wykończyłam moje ukochane sandałki po trzech latach intensywnego użytkowania... będę musiała się z nimi pożegnać i kupić nowe :( ;).

Nie podążam za modą na siłę, raczej staram się naginać ją do mojego gustu.
 

fehcram

j-lover
Dołączył
12 Luty 2007
Posty
1 220
Punkty reakcji
0
Miasto
Wonderland
A ja noszę glany przez jesien zim i wiosne.
Latem w glanach?
Aż taka po:cenzura:ana nie jestem :)
Hmmm.. w sumie glany niewygodne, ciężkie, dużo wiązania..śmierdzą :p hehe
 

Shannon

Nowicjusz
Dołączył
2 Marzec 2007
Posty
294
Punkty reakcji
0
A ja noszę glany przez jesien zim i wiosne.
Latem w glanach?
Aż taka po:cenzura:ana nie jestem smile.gif
Hmmm.. w sumie glany niewygodne, ciężkie, dużo wiązania..śmierdzą jezyk.gif hehe

nieprawda, ja nie chodze, ale moja siostra chodzi cały rok i wcale nie smierdza anie nie sa niewygodne....
 

fehcram

j-lover
Dołączył
12 Luty 2007
Posty
1 220
Punkty reakcji
0
Miasto
Wonderland
A ja noszę glany przez jesien zim i wiosne.
Latem w glanach?
Aż taka po:cenzura:ana nie jestem smile.gif
Hmmm.. w sumie glany niewygodne, ciężkie, dużo wiązania..śmierdzą jezyk.gif hehe

nieprawda, ja nie chodze, ale moja siostra chodzi cały rok i wcale nie smierdza anie nie sa niewygodne....


1. Jestem osobą ironiczną i doskonale zdaje sobie sprawe z tego że glany nie śmierdzą :D
2. Jeśli ty nie chodzisz, tylko siostra to nie wypowiadaj się ok? To tak jakbym powiedziała że moja koleżanka lubi budyń waniliowy a że bardzo ją lubie to na pewno ten budyn jest dobry...
3. glany które nie są niewygodne? To może takie z plastikiem zamiast blachy? :lol: :lol: :lol:
4. od chodzenia latem w glanach mozna sie nabawic grzybicy.. niestety coś o tym wiem..
 
Do góry