Buty z tworzywa sztucznego crocs

madziula1111

next.
Dołączył
11 Czerwiec 2007
Posty
647
Punkty reakcji
1
Mi się te "buty" nie podobają, chodzi tu ktoś w takich butach ?
Bo jak dobrze widziałam, to tu same negatywneopinie są ;]
 

ustinja

Smukła dziewica vel Nałożnica
Dołączył
29 Maj 2008
Posty
722
Punkty reakcji
0
teraz są bardzo modne.
gwiazdy to paskudztwo noszą.
 

Verkam

walking contradiction
Dołączył
17 Styczeń 2008
Posty
1 562
Punkty reakcji
1
Wiek
27
Miasto
Radzionków
Podobno przepuszczaja też wodę, mozna w nich przejść przez strumyczek, łatwo się czyści, itd.
Ale nie podobaja mi się. Zbytnio. Chodzą w nich też Paris Hilton( :lol: ), Madonna i Robin Wiliams.
I nad morzem polskim w nich dużo ludzi koczuje. Dobrze że są wygodne, ale nie mogą być wygodne i ladne zarazem? Buu..
 

sali mali

Nowicjusz
Dołączył
17 Marzec 2007
Posty
129
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Bielsko - Biała
Mnie się wydaję, że takie buty służa do chodzenia po kamienistych plażach a nie po mieście, a że ludzie je noszą nacodzień to ich sprawa. Taka sama jest sytuacja z butami górskimi, które służą do chodzenia po górach a nie zimą po mieście :mruga:
 

BusSsi_;*

Nowicjusz
Dołączył
31 Lipiec 2007
Posty
2 253
Punkty reakcji
0
Właśnie jak byłam w tym tygodniu w Krk w galerii z kumpelą, zobaczyłyśmy takie we wściekle różowym kolorze i w cudnej cenie xD
Zaczęłyśmy się nieźle z nich nabijać, a tu patrzymy: Puma....
Masakra :lol:

W ogóle mi się nie podobają.
 

Verkam

walking contradiction
Dołączył
17 Styczeń 2008
Posty
1 562
Punkty reakcji
1
Wiek
27
Miasto
Radzionków
No właśnie wszystkie są takie z dziurkami, i z głupawymi ozdóbkami.
Tygrysek, to one nie są takie wygodne jakie jak mówia? Bu. I brzydkie, i nie wygodne.
 

ShAdiE

Dołączył
29 Maj 2006
Posty
3 621
Punkty reakcji
1
Wiek
30
i tak najlepszy widok to taka rodzinka i każdy w tych butach tylko inne kolory xD
śmiech na sali ;)
 

Verkam

walking contradiction
Dołączył
17 Styczeń 2008
Posty
1 562
Punkty reakcji
1
Wiek
27
Miasto
Radzionków
Hmm... ten materiał, z którego je robią, to Croslite- żywiczna substancja, która'' sprawia, że materiał '' ożywa'', czując ciepło Twojej skóry''. :lol: Mocne.
 

Kasia_15

Nowicjusz
Dołączył
11 Styczeń 2007
Posty
448
Punkty reakcji
3
Wiek
32
Miasto
Wałbrzych
I ja się przyłącze do negatywnych opinii. W ogóle nie rozumiem, jak można w takim czymś chodzić. Zrobili najróżniejsze modele i fasony, ale nadal są beznadziejne. W ogóle mi się nie podobają!
A co do cen, to tańsze też można znaleźć, pod warunkiem, że nie są firmowe, tylko zwykłe z bazarku :p
Opanowały szczególnie nadmorskie miejscowości (z własnego doświadczenia). Może tam to jeszcze jakoś ujdzie- mimo że dla mnie jest to i tak istna katastrofa modowa, jednak w mieście w życiu!!
 

wifi

Nowicjusz
Dołączył
22 Luty 2007
Posty
64
Punkty reakcji
0
a dla mnie maja swoj urok, szczegolnie zimowa wersja z futerkiem:) ciekawa sprawa...
 

kacz.

Nowicjusz
Dołączył
22 Marzec 2007
Posty
984
Punkty reakcji
0
Wiek
115
Miasto
crakov
nie powinnam takich rzeczy oglądać przed spaniem, będę miała koszmary...
 

baajka

Nowicjusz
Dołączył
14 Październik 2008
Posty
1
Punkty reakcji
0
Miasto
Gdynia
Ja osobiście nabyłam takie buty w te wakacje, co prada nie oryginalne firmy CROCS i nie po 190 ZŁ.
Kupiłam je we Włoszech za 7 euro, są wygodne, noga naprawdę sie w nich nie poci. Ale trzeba się do nich przyzwyczaić :)))
Nie mogłam sie powstrzymac = połowa włochów chodziła w nich po ulicach, sama chciałam takie miec :D


One naprawde podbijają świat. Ale za 190 zł bym ich nie kupiła :)
 

Asiulka136

Słowiańskie dziewczę :P
Dołączył
17 Sierpień 2008
Posty
1 580
Punkty reakcji
6
Wiek
15
Miasto
Nigdziebądź.
Nie rozumiem dlaczego ludzie w nich chodzą. Chyba tylko maniacy zakupów i plastiki, które tylko ślepo podążają za modą :/ Nie obrażając pani powyżej ;)
Ja bym TEGO w życiu nie założyła! A kyż! :p
 

Verkam

walking contradiction
Dołączył
17 Styczeń 2008
Posty
1 562
Punkty reakcji
1
Wiek
27
Miasto
Radzionków
Bajko, widzę, że slepo podążasz za modą! No nieładnie :D A te tańsze ''crocsy'' to nie są już crocsy, tylko nedzne( jeszcze nędzniejsze) podróbki. Iskra, zgadzam się. Ale a kysz przez sz :)
 
Do góry