buty typu lifestyle

czarlish

Nowicjusz
Dołączył
21 Lipiec 2009
Posty
7
Punkty reakcji
0
cześć!!

Szukam od kilku dni w internecie do codziennego chodzenia. na nic specjalnego nie trafiłem. podobają mi się takie w wersji za kostkę, ale nie chcę w zbyt jaskrawych kolorach żeby pasowały np. do dżinsów.
najciekawsze i w rozsądnej cenie jakie udało mi się w necie są tutaj, co o nich sądzicie, które wybrać?

http://sport-partner.pl/asics-aaron-mt-h93...-78-id-197.aspx

http://sport-partner.pl/asics-aaron-mt-h93...-78-id-196.aspx

Będę wdzięczny za wszelkie opinie i pomoc w temacie, bo nie wiem które wybrać :)

pozdr.
 

koleśś

Nowicjusz
Dołączył
26 Październik 2008
Posty
52
Punkty reakcji
0
te ostatnie brzydkie ;x
białe, choć i tak nic specjalnego.
na Twoim miejscu dołożyłbym parę złotych i poszukał czegoś "firmowego", np. od Adidas Originals, Nike.
 

USSJ

so fucking bad :]
Dołączył
11 Czerwiec 2009
Posty
3 208
Punkty reakcji
169
Wiek
33
Miasto
pdkrpc
IMO najlepsze z tutaj podanych są białe Asics'y. But it's your choice.. ;)
 

Total_Pacjent

Nowicjusz
Dołączył
15 Kwiecień 2009
Posty
47
Punkty reakcji
0
te ostatnie brzydkie ;x
białe, choć i tak nic specjalnego.
na Twoim miejscu dołożyłbym parę złotych i poszukał czegoś "firmowego", np. od Adidas Originals, Nike.


Jeśli chodzi o firmę to Asics jest dobrą firmą, ale niestety mniej znaną. Produkują bardzo dobre buty przeznaczone głównie do biegania. :)
 

sunrise_girl

Nowicjusz
Dołączył
15 Marzec 2009
Posty
126
Punkty reakcji
1
Firma Asics jest wszystkim sportowcom bardzo znaną firmą - produkuje buty sportowe, których przeznaczenie jest głównie na halę. Sama grając w siatkówkę od wielu lat, miałam już kilka modeli halówek - właśnie Asicsa. Więc ich przeznaczenie to raczej hala.
Co do butów lifestyle - bo z tego co wiem wyglądają mniej więcej tak znajdziesz tam kilka modeli. Jeżeli chodzi o buty, do których linka podałeś rozglądnij się za podobnymi firmy Reebok
 

sunrise_girl

Nowicjusz
Dołączył
15 Marzec 2009
Posty
126
Punkty reakcji
1
Firma Asics jest wszystkim sportowcom bardzo znaną firmą - produkuje buty sportowe, których przeznaczenie jest głównie na halę. Sama grając w siatkówkę od wielu lat, miałam już kilka modeli halówek - właśnie Asicsa. Więc ich przeznaczenie to raczej hala.
Co do butów lifestyle - bo z tego co wiem wyglądają mniej więcej tak znajdziesz tam kilka modeli. Jeżeli chodzi o buty, do których linka podałeś rozglądnij się za podobnymi firmy Reebok
 

czarlish

Nowicjusz
Dołączył
21 Lipiec 2009
Posty
7
Punkty reakcji
0
zamówiłem jednak te buty
jestem bardzo zadowolony i przyznam, że na zdjęciach faktycznie wyglądają średnio, ale "na żywo" są bardzo ok :)
 
W

wroneczki4

Guest
Takie sobie te buty, ale też zależy kto ma jaki styl.

Ja wolałbym te białe, bo nawet nie mam czarnych skarpetek, a do tego wszystkie moje buty są białe.
 
Do góry