buty reebok.

Natkaa02

Nowicjusz
Dołączył
15 Maj 2008
Posty
56
Punkty reakcji
0
Zastanawiałam się nad kupnem tych butów. Chciałabym poznać wasze zdanie. : ) znalazłam zdjęcie na jakiejś stronce i ostatnio widziałam je w sklepie.
 

Attachments

  • DSC00020.JPG
    DSC00020.JPG
    290,7 KB · Wyświetleń: 177

Abstrakcyjna

Nowicjusz
Dołączył
29 Grudzień 2008
Posty
46
Punkty reakcji
0
Wiek
32
nie są najgorsze ale jakos specjalnie zachwycające też nie:p
 

asq

Nowicjusz
Dołączył
30 Lipiec 2005
Posty
76
Punkty reakcji
0
A mnie się podobają xd ;p :)
Pozdrawiam:)
 

kundzia_14

Nowicjusz
Dołączył
8 Luty 2008
Posty
2 418
Punkty reakcji
3
Wiek
30
Miasto
nibylandia
Nadają się wg mnie na jakieś zimowe wypady w góry, ale tak do zwykłego chodzenia po mieście itd. to bym ich raczej nie założyła. :]
 
M

Malina..xD

Guest
w sumie takie .. mało oryginalne .
Twój wybór, ale takie buty można znaleźć naprawdę zachwycające . :D
 

Dex188

Nowicjusz
Dołączył
23 Sierpień 2006
Posty
903
Punkty reakcji
1
Wiek
37
Miasto
Warszawa:) okolice
Hmm powiem Ci że nie fajnie wyglądają;] wg mnie u dziewczyny. Moim zdaniem takie buty były modne z 10 lat temu. Fajne są u dziewczyn takie skate butki ale nie za duże bo to żałośnie wygląda;]
 

armusienka

Love
Dołączył
28 Październik 2008
Posty
4 511
Punkty reakcji
3
Miasto
XVI wiek ;)
Dex188 prosze Cie,moze ktos chce tak dla siebie miec takie buty a nie po to by byc na topie hmm ?
mi sie buty nie podobaja,nie moj gust,a i jak juz ktos napisal,biale buty sie szybko brudza
 

Dex188

Nowicjusz
Dołączył
23 Sierpień 2006
Posty
903
Punkty reakcji
1
Wiek
37
Miasto
Warszawa:) okolice
Dex188 prosze Cie,moze ktos chce tak dla siebie miec takie buty a nie po to by byc na topie hmm ?
mi sie buty nie podobaja,nie moj gust,a i jak juz ktos napisal,biale buty sie szybko brudza
nie wiem czy zauważyłaś że autorka napisała "Chciałabym poznać wasze zdanie. : ) " więc je wyrażam:) i zresztą 2 razy zaznaczyłem że to MOJE ZDANIE więc nie wiem o co Ci chodzi.
 
Do góry