Buty Reebok Berlin

loniasek

Nowicjusz
Dołączył
12 Styczeń 2011
Posty
261
Punkty reakcji
8
Wiek
30
Miasto
Malbork
Witam :)

Jestem tu nowy, więc nie bądźcie źli, jeżeli temat napisałem w złym dziale :). Mam taki problem, zakupiłem sobie buty Reebok Berlin, czarno/złoto/białe, są one lakierowane takie :D. I mam teraz pytanie, orientuje się ktoś, czy warto je było kupić? Bo nie mam pojęcia czy są one ze skóry naturalnej, i czy są wytrzymałe :D Zdjęcia zamieszczam na dole :)

Dziękować za odpowiedzi :) Pozdrawiam :)
 

Attachments

  • 4.jpg
    4.jpg
    40,1 KB · Wyświetleń: 18

Yntomas

Nowicjusz
Dołączył
12 Styczeń 2011
Posty
19
Punkty reakcji
1
Ja osobiście byłem/jestem właścicielem tych butów i byłem zadowolony.Wytrzymałe,praktyczne i przede wszystkim b.wygodne :).
 

WoJ+Ek

Nowicjusz
Dołączył
28 Czerwiec 2009
Posty
261
Punkty reakcji
6
Wiek
30
świetne są :) mialem je kupic ,ale juz dwóch znajomych je ma ;/ teraz nie mam pojecia jakie sobie kupic , na żywo prezentują sie bardzo fajnie
 

samotnawsieci93

Bywalec
Dołączył
10 Grudzień 2008
Posty
2 716
Punkty reakcji
82
Osobiście nie podobają mi się, ale to tylko moje zdanie…
Jeśli chcesz sprawdzić czy są ze skóry to zerknij na naklejkę w bucie(jak odczytać oznaczenia możesz znaleźć w Internecie) jeśli je odkleiłeś to sprawdź na pudełku.
Wydaje mi się, że to skóra naturalna, a paski z boku z materiału syntetycznego, lecz nie dam sobie ręki uciąć.
 

Yntomas

Nowicjusz
Dołączył
12 Styczeń 2011
Posty
19
Punkty reakcji
1
Woj+ek.
Ja ci polecam podobne buty z takich firm jak Etnies/Vans/Dc są prawie identyczne a nawet lepsze za podobną kwotę, jeżeli chcesz moge wkleić kilka zdj tych modeli
 

loniasek

Nowicjusz
Dołączył
12 Styczeń 2011
Posty
261
Punkty reakcji
8
Wiek
30
Miasto
Malbork
Dzięki Bardzo za odpowiedzi :) Dziś je ubrałem, i wydaje mi się że to skóra naturalna :) bynajmniej po pierwszym "chodzeniu" :D
 

loniasek

Nowicjusz
Dołączył
12 Styczeń 2011
Posty
261
Punkty reakcji
8
Wiek
30
Miasto
Malbork
Chodziło mi o to, że cały dzień w nich chodziłem, i wydaje mi sie że to skóra :) i tyle :)
 

michall0

Nowicjusz
Dołączył
12 Czerwiec 2009
Posty
54
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Tychy
Popularny teraz model, wiele ludzi je nosi.
Jak nie przeszkadza ci, że spotkasz ludzi z tymi samymi butami w szkole to kupuj śmiało.
Jeden szkopuł - bez tego "złota", jak dla mnie kiczowato ten kolor zawsze wygląda (ale to moje odczucie).
 

loniasek

Nowicjusz
Dołączył
12 Styczeń 2011
Posty
261
Punkty reakcji
8
Wiek
30
Miasto
Malbork
Mi też dlatego się bardzo spodobały :) i powiem szczerze że są bardzo wygodne :)
 

loniasek

Nowicjusz
Dołączył
12 Styczeń 2011
Posty
261
Punkty reakcji
8
Wiek
30
Miasto
Malbork
No oczywiście :) ale ważne także jest wykonanie :) dlatego bałem się że to nie skóra, bo nie opłaca się raczej kupować nieskórzanych butów, bo 2-3 miesiące i już po nich :) i pieniądze w błoto :)
 
Do góry