Buty na zimę

MhU

Nowicjusz
Dołączył
1 Listopad 2010
Posty
40
Punkty reakcji
1
Jestem nowy, więc witam, pozdrawiam itp., etc. ;)
Już jakiś czas szukam butów na zimę i nie mam żadnego pomysłu. Nie chodzi o jakieś zwykłe staromodne trepy, tylko coś co pasowałoby do wąskich spodni. Nie mam tu na myśli rurek przylegających do łydek tylko gacie jakich teraz pełno w sklepach. Mogę wydać max 300 zł, choć to już pułap ekstremalny jeśli nic tańszego się nie znajdzie ;)

Pozdrawiam.
 

sebalzk

Nowicjusz
Dołączył
1 Listopad 2008
Posty
135
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
stąd
http://allegro.pl/buty-caterpillar-transform-711714-eu44-studio53-pl-i1266627276.html
troszkę więcej niż 3 stówki ale da radę znaleźć taniej

ew takie wojasy są spoko

http://allegro.pl/trzewiki-wojas-nowosc-wz-0090-27-rozm-40-i1292152811.html
 

MhU

Nowicjusz
Dołączył
1 Listopad 2010
Posty
40
Punkty reakcji
1
O, te Wojasy fajnie wyglądają, coś jak takie trampki na zimę. Dzięki wielkie za odpowiedź ;)
 
B

benjamima

Guest
możesz pomyśleć o butach taktycznych - świetnie się sprawdzą w zimie, jak i w lecie np podczas wyprawy do lasu czy w góry... wygląda to tak KLIK - a buty na bank wytrzymają sporo, masywnie wyglądają, no i nie są jakoś przesadnie drogie ;p
 

prawastopa

Nowicjusz
Dołączył
21 Lipiec 2010
Posty
48
Punkty reakcji
0
Za takie pieniądze to znajdziesz dobre buty tylko na promocjach, no chyba,że zadowolisz się czymś gorszym. Akurat na siulagrande.pl, możesz znaleźć buty Meindla( jeszcze może załapiesz się na promocje), wydaje mi się,że powinieneś zmieścić się w tej cenie
 

MhU

Nowicjusz
Dołączył
1 Listopad 2010
Posty
40
Punkty reakcji
1
Nie no bez jaj, chodzi mi o zwykłe buty do latania po mieście, Meindle to mogę kupić do łażenia po górach, ale to już zupełnie inna sprawa ;) myślę, że te Wojasy najbardziej by mi odpowiadały, ale niestety ktoś mi je sprzątnął sprzed nosa na allegro (w wersji szarej), a w salonie w rozmiarze 45 mają tylko żółte. Może ktoś gdzieś widział coś podobnego, na prostej podeszwie, bez jakichś obcasów i 5-centymetrowych bieżników ;P?
 
B

benjamima

Guest
ah, rozumiem - to zmienia sprawę ;) jak chcesz tylko do śmigania po mieście, to myślę, że możesz wziąć jakiekolwiek, które Ci się podobają - na miasto nie potrzeba nic mega ;)
 

Tomasz Damian

Nowicjusz
Dołączył
28 Sierpień 2010
Posty
4
Punkty reakcji
1
Do śmigania po mieście proponuję lekki model Timberlandów. Są niesamowicie wytrzymałe a przy tym można kupić jakieś fajne modele. Polecam firmę znaną z wytrzymałości. Pozdrawiam

large_timberland_euro_sprint.jpg
 

Lisuu

Nowicjusz
Dołączył
10 Listopad 2010
Posty
3
Punkty reakcji
0
Witam też jetsem nowy i mam do zaproponowania całkiem ciekawą kolekcje CATerpilar. ciekawe buty podam ci link do strony sam mam model CAT Active Alaska naprawde wygodne :) Polecam i Pozdrawiam ^.^ oto link : allebuty.com.pl http://www.allebuty.com.pl/produkty&manufacturer=10&page=0
 

MhU

Nowicjusz
Dołączył
1 Listopad 2010
Posty
40
Punkty reakcji
1
Udało mi się dorwać na allegro wojasy w wersji popielatej, ale dzięki wszystkim za pomoc ;)
 

adryjan

Nowicjusz
Dołączył
28 Grudzień 2008
Posty
772
Punkty reakcji
11
Wiek
33
Miasto
Wrocław
Możecie mi powiedzieć czy te buty są oryginalne

http://moda.allegro.pl/buty-nike-mandara-roz-42-5-27-cm-zima-2010-i1303540156.html


W najku kosztują one 329 zł a na aukcji 90zł mniej. Fejk jakiś?
 

etosh

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2010
Posty
22
Punkty reakcji
9
To skąd taka różnica w cenie ?
Bo w sklepie Nike, pewnie przeczytali to:
Za takie pieniądze to znajdziesz dobre buty tylko na promocjach, no chyba,że zadowolisz się czymś gorszym.
i wyszli z założenia, że nikt nie weźmie ich butów na poważnie, jeżeli będą zbyt tanie :D

możesz pomyśleć o butach taktycznych - świetnie się sprawdzą w zimie, jak i w lecie np podczas wyprawy do lasu czy w góry... wygląda to tak KLIK - a buty na bank wytrzymają sporo, masywnie wyglądają, no i nie są jakoś przesadnie drogie ;p
Masz te Batesy? Możesz coś więcej napisać? Nie przemokną na pierwszej zaspie? Przyznam, że zaintrygowały mnie ;)
 

CargO

Nowicjusz
Dołączył
10 Grudzień 2005
Posty
272
Punkty reakcji
1
Fajne buty możesz kupić na stronie http://www.bates.pl/buty-taktyczne-wojskowe wg mnie pasują jak najbardziej do takich spodni. Centy tez nie są jakieś wygórowane jak za buty takiej jakości. Jestem pewien że świetnie sprawdzą się w zimie (będą ciepłe i nie będą łatwo przemakały a to chyba jest najważniejsze).
 

polarnik

Nowicjusz
Dołączył
3 Październik 2009
Posty
138
Punkty reakcji
1
Bo w sklepie Nike, pewnie przeczytali to:
i wyszli z założenia, że nikt nie weźmie ich butów na poważnie, jeżeli będą zbyt tanie :D


Masz te Batesy? Możesz coś więcej napisać? Nie przemokną na pierwszej zaspie? Przyznam, że zaintrygowały mnie ;)

Ja mam batesy i jestem z nich zadowolony - nie przemakają, a do tego stopa w nich oddycha. No i świetnie się prezentują ;) Jeśli jesteś zainteresowany, to możesz spokojnie zamawiać. I nie boj się o jakość, bo to nie jest byle jaka marka. Możesz o niej więcej poczytać w dziale militaria na forum.
 
Do góry