Buty na obcasie

Lain22

Nowicjusz
Dołączył
10 Czerwiec 2007
Posty
161
Punkty reakcji
0
Miasto
Kraina marzeń
Na szpilkach wcale nie jest trudno chodzić ale fakt faktem trzeba się przyzwyczaić, tak jak tutaj pisano przed mną najlepiej poćwiczyć w domu różne warianty typu: chodzenie po płaskim, po schodach, po śliskiej powierzchni, i jeszcze jedna ważna rzecz która moim zdaniem wygląda okropnie, nie wiem czy zauważyłyście ale niektóre dziewczyna na szpilkach tak dziwnie uginają nogi w kolanach -nie prostują ich, moim zdaniem wygląda to paskudnie. Najlepiej przed wyjściem w szpilkach niech ktoś z rodziny oceni jak układasz nogi.

Pozdrawiam i owocnego treningu ;)
 

edzik125

Nowicjusz
Dołączył
3 Sierpień 2007
Posty
304
Punkty reakcji
0
Miasto
że znowu
kocham chodzic na szpilkach...jestem wysoka i szpilki dodaja mi jeszcze centymetrow, dlatego na dyskoteki chodze przewaznie w sandalkach an niski spodzie lub ewentualnie w adidasach...trzeba tez przyznac ze sa wygodniejsze niz szpilki. nie cierpie za to chodzic w adidasach...przwie zadne mi sie nie podobaja
 

BusSsi_;*

Nowicjusz
Dołączył
31 Lipiec 2007
Posty
2 253
Punkty reakcji
0
ja tam czasem lubie wyjść gdzieś w adidasach:D
Szczególnie w tych moich kochanych czarnych albo brązowych :p
 

Monia ^^

Nowicjusz
Dołączył
18 Wrzesień 2006
Posty
3 426
Punkty reakcji
3
Wiek
31
Szczerze, to też wolę adidasy. No ale przecież na wesele się w adidkach nie da wybrać. Toteż do szpilek nic nie mam ^_^
 

martusiek

Zosia
Dołączył
12 Marzec 2007
Posty
1 259
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
piekło .
co do nauki chodzenia: powyższe warianty tak, ale jeszcze to, żebyś nie stawiała za dużych krokow. Nie taaaakie kroki, jak w adidasach, bo po pierwsze to niewygodnie, a po drugie głupio wygląda. hehe i pomyśleć, że mi tato zwrocił z tym uwagę a nie mama ;P
 

Fretka13

Nowicjusz
Dołączył
5 Listopad 2005
Posty
1 856
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
TyChY !!
A ja teraz bede czesto chodzic w szpilach bo ucze się na kelnerke :] Ale chodziłam juz wczesniej w szpilach wiec nie bedzie wielkieog porblemu :]
 
M

Mia

Guest
spójrzcie w moim profilu na zdjecie urzytkownika. obok tego maluszka to ja,
teraz spójrzcie na moje szpilki- 10cm ;)
to najwygodniejsze buty pod słońcem- a do tego jaki efekt...
 

futrzany pan

Nowicjusz
Dołączył
1 Wrzesień 2014
Posty
1
Punkty reakcji
0
Witam wszystkie Panie

Ja jako facet mam ten sam problem uwielbiam damskie szpilki lez nie umiem w nich chodzić proszę o radę
 

gabbi

Nowicjusz
Dołączył
2 Wrzesień 2014
Posty
14
Punkty reakcji
1
Pamiętaj - praktyka czyni mistrza ;) Nie są wysokie, więc szybko się nauczysz. Możesz pochodzić w domu, ale chodniki to zweryfikują ;) Powodzenia.
 

lillianna

Nowicjusz
Dołączył
8 Wrzesień 2014
Posty
28
Punkty reakcji
0
Z doświadczenia wiem, że należy zaczynać najpierw od niskich obcasów i stopniowo przerzucać się na wyższe. Na początku chodziłam w domu i jak tylko poczułam się pewniej, wyruszałam w miasto. Teraz o tyle jest trudniej, że między płytkami chodnikowymi są szczeliny, w które wpadają obcasy i trzeba naprawdę uważać, jak ma się wąską szpilkę. :)
 

Holiczka

Nowicjusz
Dołączył
13 Maj 2014
Posty
89
Punkty reakcji
1
Uwielbiam szpilki, ale prawda jest taka że praktyka czyni mistrza ;)
probować , ćwiczyć i chodzić w nich jak najwięcej
 

aldo3434

Nowicjusz
Dołączył
9 Wrzesień 2014
Posty
5
Punkty reakcji
0
futrzany pan napisał:
Witam wszystkie Panie

Ja jako facet mam ten sam problem uwielbiam damskie szpilki lez nie umiem w nich chodzić proszę o radę
Też nie umiem, ale się staram. Wyprostowane plecy i lepiej robić takie małe kroczki, lekko w tył jakby :)
 

glamanna

Nowicjusz
Dołączył
23 Czerwiec 2014
Posty
19
Punkty reakcji
0
Miasto
Konstancin
Trzeba też dobrze szpilki dobrać, czasem lepiej wydać trochę więcej kasy, żeby były dobrze zaprojektowane - w sensie z myślą o stopie, bo jak są dobrze i proporcjonalnie dobrane to lepiej się w nich chodzi :) Na codzień jednak stawiam na wygodę i wolę płaskie buty, ale jak już się decyduję odsłonić nogi, to lubię szpile :)
 

Angelo90

Nowicjusz
Dołączył
11 Sierpień 2012
Posty
16
Punkty reakcji
0
Ja w sumie podziwiam dziewczyny, które potrafią w tym chodzić. Nawwet nie wiem jak to jest możliwe.
 

Cos z niczego

Nowicjusz
Dołączył
1 Kwiecień 2015
Posty
2
Punkty reakcji
0
Nuiniaa 933 napisał:
Mam do was małe pytanie: jak nauczyć się chodzić w butach na wysokim obcasie?? Bo mam z tym problem, ponieważ tylko te buty z obcasem pasują mi do spodni które kupiłam. . Miałam już styczność z obcasem ale nie tak wysokim. Jak wy nauczyłyście się chodzić?? Moje buty mają obcas taki jak na obrazku poniżej :
w takich butach nawet bym do kibla nie poszla ..
 
Do góry