Buty na jesien.

0

03092010

Guest
Widze, ze zarysy mojego i Twojego stylu maja wspolne cechy :) Jednak widze tez, ze Ty chyba nie uznajesz 'rzucania sie' w oczy. Chociaz i tak uwazam, ze buty, ktore pokazalam nie sa az nadto "wyzywajace".




ForeverYoung napisał:
szukanie mi trochę zajęło .
W kazdym razie dzieki.
 

ForeverYoung

Bywalec
Dołączył
4 Grudzień 2012
Posty
1 695
Punkty reakcji
139
Wiek
30
03092010 napisał:
Jednak widze tez, ze Ty chyba nie uznajesz 'rzucania sie' w oczy.
Nie cierpię jak się ludzie gapią . Chociaż i tak wiem , że się gapią i gapić będą .
O ile w lecie mogę sobie pozwolić na praktycznie wszystkie kolory , to jesienią i zimą wybieram tylko te stonowane ,żeby nie było mnie widać , w czerwonej kurtce na kilometr , chociaż czerwony kolor lubię ... głównie latem.



03092010 napisał:
Chociaz i tak uwazam, ze buty, ktore pokazalam nie sa az nadto "wyzywajace".
Nie są :) , ale ja jasne buty mogę chyba założyć tylko latem , od biedy wiosną :D
Nie zniosłabym stałego czyszczenia ich : P
 

ForeverYoung

Bywalec
Dołączył
4 Grudzień 2012
Posty
1 695
Punkty reakcji
139
Wiek
30
03092010 napisał:
Ale to nie ma kim sie przejmowac. Uwierz.
Nie przejmuję się , tylko mnie to wnerwia :p
Jak mam zły dzień i widzę takie spojrzenia "z góry do dołu" to już nawet nie kontrolując tego co robię przewracam oczami i idę dalej nie mogąc się doczekać , kiedy zniknę z pola widzenia.



03092010 napisał:
Wiec kupujesz czarne, bo brudu nie widac
Też. :D
 

margaretka22

Nowicjusz
Dołączył
3 Lipiec 2013
Posty
10
Punkty reakcji
0
Ja jestem jeszcze przed zakupem jesiennych przejsciówek. Byłam wczoraj w kilku sklepach w galerii, ale nic mi się nie podobało. Jedne były całkiem fajne, ale wyprzedali mój rozmiar :( Wy też macie takie problemy ze znalezieniem odpowiednich butów?
 
0

03092010

Guest
margaretka22 napisał:
Wy też macie takie problemy ze znalezieniem odpowiednich butów?
W sklepach rzadko kiedy moge znalezc cos dla siebie. 90% moich zakupow jest robionych przez internet, ale to tez dlatego, ze nie mam kiedy chodzic po sklepach.
Nie wiem czy moge polecac tutaj strony. W moim przypadku ebay sie sprawdza.
 
0

03092010

Guest
W internecie rowniez widze, co prawda przymierzyc nie moge, ale w takich przypadkach jesli zakup okaze sie nietrafiony (2 przypadki na 10), odsylam.
Zobaczymy jak bedzie tym razem.
 

Bluesia

Bywalec
Dołączył
30 Marzec 2012
Posty
2 124
Punkty reakcji
127
03092010 napisał:
W internecie rowniez widze,
Ilustrację, a diabeł tkwi w szczegółach. Czy starannie wykonane, jak leżą na nodze i takie tam. Wchodzę, wychodzę z zakupem, bądź bez. Nie latam z odsyłaniem. W necie kupuję płyty, książki, czyli coś co najprawdopodobniej nie zostanie zwrócone,

W chwili obecnej biegam za botkami.
 

Bluesia

Bywalec
Dołączył
30 Marzec 2012
Posty
2 124
Punkty reakcji
127
03092010 napisał:
Kupuje buty tylko sprawdzonych marek, wiec z tym nie ma zadnego problemu.
Nawet najlepsi mają wpadki. Mnie trochę ostatnio Gino Rossi rozczarował, ale tylko trochę.
 

Bluesia

Bywalec
Dołączył
30 Marzec 2012
Posty
2 124
Punkty reakcji
127
03092010 napisał:
Jednak ten problem Ciebie nie dotyczy, bo w necie nie kupujesz
Ale gdybym zamówiła je przez neta, to trzeba było by biegać i odsyłać. A tak tylko uwaga i tekst dziękuję ;) Kwota na zakup obuwia "bez zastrzeżeń" zachowana. A jest co zachowywać :)
 
0

03092010

Guest
Bluesia napisał:
Ale gdybym zamówiła je przez neta, to trzeba było by biegać i odsyłać.
Doswiadczenie robi swoje i takiego biegania jest jak pisalam na 10 przypadkow - 2. Wiec czas mimo wszystko zaoszczedzony :) A pieniadze... ;)
 

Bluesia

Bywalec
Dołączył
30 Marzec 2012
Posty
2 124
Punkty reakcji
127
Jak to mówią prawda zawsze leży gdzieś po środku :)

Zatem obie "pobiegamy" za czymś, czego nam potrzeba. Każda na swój sposób :)

Mnie do szczęścia coś przejściowego jest teraz potrzebne. Nie wiem, na co się skuszę i w jakim kolorze. na pewno nie będzie to wysoki obcas, bo takie już mam i to z wysoką cholewką.
 

Pestka_

Bywalec
Dołączył
4 Lipiec 2013
Posty
142
Punkty reakcji
46
Ja też przejściówki na teraz, akurat te odkupiłam za jakieś grosze od koleżanki, bo kupiła na allegro i są za małe, a dla mnie na teraz na spacery są w sam raz:
http://img19.allegroimg.pl/photos/oryginal/34/78/22/44/3478224459


Ale za to szukam czegoś do brązowej ramoneski i to się waham, bo podobają mi się takie:
http://i.ebayimg.com/00/s/MTIwMFgxNjAw/z/mYAAAOxyMKNSLZwL/$%28KGrHqR,!qQFISY,8lt4BSLZwLPT2g~~60_58.JPG


ale coś dziwnego mają w sobie, co mi nie pozwala ich kupić :D czubki takie jakieś mają dziwne, ale za to kolor idealny. Muszę zrobić obchód po sklepach, może coś upoluję.
 
0

03092010

Guest
I jedne i drugie buty sa bardzo ladne. Co do drugich, one moga dziwnie wygladac na zdjeciu, wiec musisz isc przymierzyc, na nogach moga prezentowac sie dobrze.
 

Pestka_

Bywalec
Dołączył
4 Lipiec 2013
Posty
142
Punkty reakcji
46
Na to tez liczę właśnie, że jak przymierzę to będzie to wyglądać lepiej :) Podbój Łodzi przede mną zatem...gdzieś na pewno są - może znajdę :crazy:
 
Do góry