Buty męskie czy damskie

FuckYou

Nowicjusz
Dołączył
11 Listopad 2011
Posty
16
Punkty reakcji
0
Otoz na roznych stronach pisze ze albo sa to damskie albo meskie wiec pisze tutaj chodzi o model air maxow na tym zdjeciu . Sa to buty meskie czy damskie

2.jpg
 

ghym

Nowicjusz
Dołączył
25 Lipiec 2008
Posty
574
Punkty reakcji
6
Miasto
stamtąd.
Może to jest model występujący w wersji męskiej i damskiej? Jeśli są dostępne np w rozmiarze 44 to są to męskie w 99% :p
 

alooka

Nowicjusz
Dołączył
24 Maj 2011
Posty
71
Punkty reakcji
2
Wiek
13
Miasto
Dubaj
air maxy jak sie orientuje to sa buty do biegania? przynajmniej sa do tego dobre wiec moze odcien rozu tez jest dostepny i wtedy sa damskie, lub jest to akurat model buta unisex.
 

mafinka

Nowicjusz
Dołączył
24 Listopad 2011
Posty
10
Punkty reakcji
0
Nie wiem czy wyprodukowana została również rozmiarówka damska tego modelu jednak na wszystkich forach i we wszystkich sklepach internetowych jakie odwiedziłam funkcjonują one jako buty męskie.
 

FuckYou

Nowicjusz
Dołączył
11 Listopad 2011
Posty
16
Punkty reakcji
0
Nie wiem czy wyprodukowana została również rozmiarówka damska tego modelu jednak na wszystkich forach i we wszystkich sklepach internetowych jakie odwiedziłam funkcjonują one jako buty męskie.

a ja jak patrzylem w internetowych to jest zawsze WMNS moze nie zawsze ale najczesciej ;p
 

biegaczNBR

Nowicjusz
Dołączył
26 Listopad 2011
Posty
1
Punkty reakcji
0
air maxy jak sie orientuje to sa buty do biegania? przynajmniej sa do tego dobre wiec moze odcien rozu tez jest dostepny i wtedy sa damskie, lub jest to akurat model buta unisex.


lepiej nie kupuj tych butów do biegania, to model raczej do chodzenia, tutaj daje Ci linka o dobrym doborze butów do biegania - http://natural-born-runners.pl/Buty-do-biegania-cinfo-pol-27.html
 

samotnawsieci93

Bywalec
Dołączył
10 Grudzień 2008
Posty
2 716
Punkty reakcji
82
Ogólnie air maxy męskie praktycznie nie różnią się niczym od damskich (chyba, że chodzi tu o róż ;) ). Bardzo podobne są kolorystycznie, zdarza mi się, że widzę w takich samych chłopaka i dziewczynę. Także Autorze, raczej nie przeżywałabym tak bardzo tych butów i tak nikt się nie zorientuje
 

heriffa

Nowicjusz
Dołączył
6 Wrzesień 2011
Posty
53
Punkty reakcji
2
Wiek
40
Miasto
Warszawa
air maxy jak sie orientuje to sa buty do biegania? przynajmniej sa do tego dobre wiec moze odcien rozu tez jest dostepny i wtedy sa damskie, lub jest to akurat model buta unisex.

Air Max'y to w tym momencie buty raczej life stylowe, moim zdaniem :) Co do modelu z pierwszego postu - wydaje mi się, że są damskie, chociaż tak jak alooka pisze, te buty są raczej unisex :) Chociaż są modele wyraźnie damskie, jak np. ten http://www.but1.pl/nike-air-max-90-34728
 

orkus

Nowicjusz
Dołączył
5 Kwiecień 2011
Posty
84
Punkty reakcji
3
Wiek
44
Na 100% to te są męskie http://www.but1.pl/nike-air-max-90-premium-le-qs :) Najlepsze!
 

darek85

Nowicjusz
Dołączył
29 Listopad 2011
Posty
12
Punkty reakcji
0
Rozmiar wskazuje, że męskie, ale jeśli rozmiarówka damska wygląda tak samo to najwidoczniej są unisex :)
 

The Immortal Salas

Nowicjusz
Dołączył
20 Kwiecień 2011
Posty
40
Punkty reakcji
1
Dla mnie wyglądają te buty bardziej na męskie niż żeńskie ale najważniejsze jest jak osoba która w nich chodzić będzie je postrzegać. Ja bym nie dał rady chodzić w męskich butach w których czułbym się jak w damskich.
 
Do góry